Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

pred 41 minutami je Jest napisal:

Glede BMWjev vedno pravijo, da gre le za stereotipe ... :)

 

 

Pobrano iz FB: 

 

image.jpeg

 

 

Ah dej, to je fotomontaža 🙂 To ni možn 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je MazdaBoy napisal:

 

Ah dej, to je fotomontaža 🙂 To ni možn 😊

 

Saj je video... potem je videomontaza :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da je ta fama okoli bmw - jev in njihovih voznikov precej neupravičena. 

So pač ful na udaru in jih opazimo takoj,ko ne dajo žmigavca pri izvozu iz krožišča. Priznajmo, tej žmigavci  iz krožišča so  postali bolj eksotika kot pravilo. Ravno danes, ko sem bil v Lj. sem opazoval enega takšnega pacienta. Ni, in vozil je mazdo cx30. In to rdečo, Lj. registracija. 🙄

Ta je naredil v eni minuti 46 prekrškov. 

Prav sram me je bilo, da vozim enak avto. 😕

  • Všeč 1
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Alex napisal:

Mislim, da je ta fama okoli bmw - jev in njihovih voznikov precej neupravičena. 

So pač ful na udaru in jih opazimo takoj,ko ne dajo žmigavca pri izvozu iz krožišča. Priznajmo, tej žmigavci  iz krožišča so  postali bolj eksotika kot pravilo. Ravno danes, ko sem bil v Lj. sem opazoval enega takšnega pacienta. Ni, in vozil je mazdo cx30. In to rdečo, Lj. registracija. 🙄

Ta je naredil v eni minuti 46 prekrškov. 

Prav sram me je bilo, da vozim enak avto. 😕

Imaš mogoče omenjeni posnetek?

 

Verjemi mi, da sem dostikrat preprečil karambol ker že vem da samo taki kreljoti delajo neumnosti. 

Pa če si opazil večina Golfašev in Pasatašev ne daje smernikov in parkira po svoje ter vozi v nasprotno smer

 

 

Popravljeno od DonFelipe
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je DonFelipe napisal:

Imaš mogoče omenjeni posnetek?

 

Verjemi mi, da sem dostikrat preprečil karambol ker že vem da samo taki kreljoti delajo neumnosti. 

Pa če si opazil večina Golfašev in Pasatašev ne daje smernikov in parkira po svoje ter vozi v nasprotno smer

 

 

Nimam posnetka, ker ne snemam prometa. Se mi ne da tega vgrajevati v avte in se s tem ubadati. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo.

 

To pa sedaj kroži po spletu 

VIRALKO.SI

Mlada voznica iz Zagreba je nasmejala celotno Hrvaško. Na zadnje steklo svojega avtomobila je zalepila obvestilo za ostale udeležence v prometu. Z nalepko je želela opozoriti ostale voznike. Zapisala je:...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 16. 12. 2022 ob 16:03 je Boss napisal:

 

 A si kej trobil, ker jaz sem ugotovil, da več kot trobim manj kolnem in obratno?

 

Drugače pa ja... to je kr praksa, mal strmince naredijo pa jebi se. Nekje jim še kanali za 5cm ven gledajo pa se pejt. Stožci na šoli varne vožnje na Vranskem so pičkin dim za odslalomirat mim proti takim kanalom.

Ej nevem, me je pa nekdo gor uslišal in je včeraj bila opozorilna tabla z utripajočo lučjo točno tam na prehodu.

 

Oz potem sem ugotovil da je ta luč bila že zadnjič, ampak krepko pred "naskokom".

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Kaj je to zaeno vozilo … ? NLP? :D
 

 

 

  • Haha 1
  • Začuden 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je Jest napisal:

Kaj je to zaeno vozilo … ? NLP? :D
IMG_3567.MOV 20.13 MB · 3 prenosi  

 

 

Ni Mazda. :) Mogoče kakšna nova Tesla - avtonomni način. Verjetno z enega planeta z manj gravitacije, Mars??? Je pa kar podoben ta planet Preski v Medvodah ...

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
pred 8 minutami je MazdaBoy napisal:

Zimske radosti 🤦‍♂️

 

 

IMG_2780.MOV 560.56 kB · 1 prenos  

 

Nauk te zgodbe : Ceneje in varneje bi bilo nabaviti Lado Nivo ;)

Očitno ga je vlekel kakšen Syncro ali Quattro. 

In zaradi takih kreljotov imamo potem razne nepotrebne sisteme in crash teste.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ma to veze kaj ga je vleklo... skupina bebcev na kupu tako tale imbecil na štriku kot tiste rezgetajoče česplje v avtu. Žal mi je le unga, k je nasprot prpeljal, da ma zdaj sitnosti pa seveda upam, da vseeno imbecilu ni nič, da bo mel čas premislit kakšen idiot je.🤬

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, ta Nivaš ni kriv ni dolžan jih bo poslušal in se moral vlačiti po sodiščih zaradi tega imbecila.

 

Še večja švedska neumnost

N1INFO.SI

Isstolpsittning ali sedenje na ledu je tekmovalna dejavnost v švedskem mestu Vilhelmina. V tej evropski državi ga organizirajo vsako leto februarja v okviru dogodka Vilhelmina Winter Weekend.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Spet ta nesrečni kolesarski pas, ki kar kliče norce, da uletijo nanj iz neprednostne pol me pa še izobražuje kaj to je. To res ne vidiš vsak dan... no ja kakšen BMW, ki gre z desne na levo pa spet na desno seveda brez žmigavcev, da na koncu udari s pasu za naravnost spet ostro levo. Ponavadi tudi sam tam potegnem, da ujamem semafor, ampak tokrat me je 6 čut rešil, ker se mi je kr zazdelo, kaj se bo zgodilo.

 

https://youtu.be/vaF8F4PMbSI

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se tiče kolesarjev, vedno zagovarjam darwinovo teorijo o naravnem izboru.

 

Pri lastnikih beemvejev in avdijev ima ta teorija težave, ker imajo še vedno preveč pleha in vreč okoli sebe, da bi ta teorija učinkovito delovala.

Popravljeno od Mraušk Mčk

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

KEr vem, da je tukaj gor velik kolesarjev še 1x objavljam pravilnik o kolesarskih površinah, kar bi ga nujno morali prebrati tudi v kolesarski mreži, da ne bodo buč trosili naokoli

 

WWW.PISRS.SI

Pravilnik o kolesarskih površinah. SOP 2018-01-1770. EVA 2018-2430-0025. EPA -

 

sploh 6. člen pove vse

 

6. člen

(kolesarski pas na vozišču)

(1) Kolesarski pas je vzdolžni del vozišča, ki je označen s predpisano prometno signalizacijo in je od prometnega pasu ločen z ločilno neprekinjeno ali prekinjeno vzdolžno označbo. Namenjen je prometu koles in mopedov, katerih konstrukcijsko določena hitrost ne presega 25 km/h.

(2) Kolesarski pas na cestah v naselju, ki je od prometnega pasu ločen s prekinjeno vzdolžno označbo, je poleg prometu iz prejšnjega odstavka namenjen tudi prometu drugih vozil.

(3) Kolesarski pas je namenjen enosmernemu prometu kolesarjev in mora biti izveden ob desnem robu vozišča.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

KLIP.SI

Na družbenem omrežju Facebook je pred meseci pristal video posnetek, pri katerem lahko spremljamo dramo na slovenski avtocesti. Tam je hrvaškega voznika ustavil DARS, saj v sistemu kljub računu voznika ni...

 

  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.