Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

 

Samo "Bullshit" oz. natega...torej nič drugače,kot sem sklepal...."solid state" baterije oz. nateg za denar...vse samo okoli denarja,proizvajalci pa v svojem strahu padejo na obljube....žal.

Samo obljube,obljube,obljube....dokazov pa nikjer.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

N1INFO.SI

Domači električni avtomobil naj bi bil prihodnost ruske avtomobilske industrije.

 

  • Haha 1
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha...kot za časa corone-same laži ...sedaj pa celo predstavniki gasilcev spreminjajo izjave,kao "ogenj se je začel na drugi strani bajte-nasproti garaže z EVjem.

A glej ga zlomka...posnetek k ga je zajel sosed pa jasno kaže,ravno nasprotno.

Laži,laži in še več laži,samo da se folk "nategne".

 

 

Popravljeno od skritikrt
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je skritikrt napisal:

Aha...kot za časa corone-same laži ...sedaj pa celo predstavniki gasilcev spreminjajo izjave,kao "ogenj se je začel na drugi stranivhajte-nasproti garaže z EVje.

A glej ga zlomka...posnetek k ga je zajel sosed pa jasno kaže,ravno nasprotno.

Laže,laži in še več laži,samo da se folk "nategne".

 

Pa sej se ne čudiš, a ne? Problem ni v oblasteh al pa odgovornih, problem je v navadnih ljudeh, ki so pač naivčine in verjamejo, kar oblast razlaga pa čeprav vidijo na lastne oči in izkušnje, da pač ni tako. Dejansko so s korono dobili nov zalet, ko so videli s kako lahkoto se ljudje uklonijo in sprejmejo njihovo igro. Tako, da je potem nadaljevanje bolj enostavno in če pač potrebujejo neko agendo oziroma smer to pač naredijo in upajo, da bo masa kritičnih tako majhna, da jo bodo vodljivi zlahka preglasili in igrali po njihovih notah.

 

Kovid je bil lep test in dejansko sila uspešen, pa tale EV zgodba gre tudi v "pravo" smer. Če pa bo zgubila zalet bodo pa našli novo deklico preGreto, ki nam bo razložila, kako si ji upamo uničt otroštvo, čeprav živi z zlato žlico v ustih. Iskanje krivcev, kjer jih ni in kazanje s prstom nanje je tipična zgodba današnjega časa zato, da bodo elite še vedno živele brez omejitev in zbirale nesluteno bogastvo, ki je dejansko v samem postopku največji generator onasneževanja.

 

 

Za konec bom samo tole rekel, ko mi je sodelavka lastnica EV-ja (OK njen mož, ki ga je vzel na firmo, da ma manj dajatev in stroškov) mi je v zanosu agende rekla, da ona skrbi za okolje in da smo za podnebne spremembe krivi vsi, ki se vozimo z umazanimi avtomobili na dizel in bencin. Hja nič, kaj sem pa hotel, ko sem prišel domov sem lepo opral avto, da se sveti in da je zdaj čist. :nevem:

  • Haha 1
  • Ljubim 3

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je mazdaman napisal:

Mene pri Tesli moti notranjost, drugače pa po moje ni slab avto.

Saj ni slab. Ampak je porazen. Kvaliteta izdelave, materiali... 

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Hvala 2

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je FuManchu napisal:

Saj ni slab. Ampak je porazen. Kvaliteta izdelave, materiali... 

 

Je pa poceni za vzdrževanje. Sodelavec je na tesli trojki ravno menjal bremze - diski ploščice (ki crknejo precej hitro). Cena? Sitnica. 1,6K€

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Začuden 4
  • Zmeden 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Mraušk Mčk napisal:

 

Je pa poceni za vzdrževanje. Sodelavec je na tesli trojki ravno menjal bremze - diski ploščice (ki crknejo precej hitro). Cena? Sitnica. 1,6K€

Tako je. Tudi v primeru nesreče so cene odbijačev in ostale robe bolane.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 urami je Mraušk Mčk napisal:

 

Je pa poceni za vzdrževanje. Sodelavec je na tesli trojki ravno menjal bremze - diski ploščice (ki crknejo precej hitro). Cena? Sitnica. 1,6K€

Kje je pa menjal? Ali ima Tesla že "uradni servis" pri nas?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 urami je Tilen5 napisal:

Si kdo sploh pogleda te videe ? Mene že mine sam k thumb nail s temi ksihti vidim 😂

Kaj,a nočeš pojesti rdečo tabletko?!🤨

 

"You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe.

You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit hole goes." (Morpheus-Matrix)

 

...jaz se pa samo zate tako trudim🥺....a ne bom obupal nad tabo...ne nad tabo že ne😃👍...ne-jaz že ne💪...in za to še ena "tabletka"...posebaj zate😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je FuManchu napisal:

:bravo:

 

 

FB_IMG_1703750901632.jpg

Nisem brez razloga prešaltal z Forda na Mazdo...06 letnik C-Max je raketa...samo to,kar pa zadnja leta delajo...sam še *pogreb"....niti malo več ne pomislim na kaj fordovega,pa sem bil velik fan....podvozja so bila top,bencinski motorji tudi-1,6TiVct konstruiran pr Yamahi-ne moreš ga "ubiti" in že leti k raketa...kvaliteta izdelave je tudi šla z Focus mk1 na mk2 na zavidljivo raven....volan,lega vse top...

Tole danes...kamor pogledaš "drek"zavit v celofan ali pa "maček v žaklju"...se vidi,da šparajo kjer se le da,tu pa stranka kratko potegne....z mano se pa tega ne bodo šli.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.