Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Sej sem bil danes presene?en, ko sem to?no ta del zvozil ?e v ?etrto ta teden in zanala?? pri hitrosti malo ve? kot 100km/h pa se koreta od Golfa ni premaknila niti za mimilimeter in je ?la kot po tirnicah tam ?ez. Tako, da mi je precej nenavadno, da te je tam tako premetavalo. Kaj pa amortizerji so OK? Pa stabilizatorji? Ker meni to deluje kot, da je nekaj pokvarjeno ali pa da ti manjka, ker pri 60km/h bi z lojtrskim vozom moral it normalno tam ?ez... :ne vem:

Z avtom je vse ok brez skrbi. Nic guncal, nic zanasal samo pozaugal me je....se je lepo cutilo. Kako to sele na motorju buta....za tovornjakom te pretepa ko gres mimo moras pa prav prebiti zracni zid vetea ki ga reze kamion :)

A ti pa nisi imel radarja na kolesih na vrhu?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj dela ?ele ko z motorjem prehiteva? bus ali pa tovrnjak, na vatocesi in z neko normalno hitrostjo(omejitev 130 km/h recimo) !!!

?e pa samo "pade?" mimo pa sploh ne ?uti?  sramezljiv

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o?itno si ujel tisto najbolj "idealno" pozicijo pa verjetno je ?lo za kak?en starej?i kamion, ki ima slabo aerodinamiko oziroma speljan tok zraka okoli kabine... radarja ni bilo, ?e pa je so ve?inoma to prazne ?katle bolj za stra?enje kot za kaj bolj resnega.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o?itno si ujel tisto najbolj "idealno" pozicijo pa verjetno je ?lo za kak?en starej?i kamion, ki ima slabo aerodinamiko oziroma speljan tok zraka okoli kabine... radarja ni bilo, ?e pa je so ve?inoma to prazne ?katle bolj za stra?enje kot za kaj bolj resnega.

Pol so ga ?li prazniti  :lol:

Kaj dela ?ele ko z motorjem prehiteva? bus ali pa tovrnjak, na vatocesi in z neko normalno hitrostjo(omejitev 130 km/h recimo) !!!

?e pa samo "pade?" mimo pa sploh ne ?uti?  sramezljiv

Uf ka to vle?e notri, jaz se kar malo v levo nagnem

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko ?e misli?, da smo se znebili neumnosti na agenciji za varnost prometa, ko so brcnili ?lendre ven pa ugotovi?, da je o?itno cela agencija ena sam ogroman neumnost zbrana na kupu.

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/eden-do-ukrepov-za-vecjo-varnost-v-prometu-je-prepoved-radijskega-porocanja-o-radarjih.html

 

To bo ja... radio je kriv, da se ljudje zaletavajo - sploh tujci res razumejo kaj se sporo?a na njih in v poletnih mesecih je za pove?anje nesre? ve?inoma kriva statistika saj ve? ko je prometa ve? je ?anse za nesre?o... in ?e zraven pri?teje? visoke temperature in izmu?eni vozniki po dolgih vo?njah na po?itnice ima? dejansko recept za tragedijo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sama sem naredila ?e marsikatero neumnost, ker priznam sem ?iv?en voznik in rada hitro vozim. Da ne omenjam koliko sem se prevozila brez izpita...

Prvi teden izpita sem na cesti v Vukovju zadela dve srni z BMWjom takrat (2.0 dizel). Potem sem vozila Audi A3 (1.8 T), s katerim sem na isti cesti ob 3eh zjutraj sko?ila v jarek. Takrat je fasal sprednji odbija? in kiler. Popravim, ?ez 3 dni v Oplotnici pristanem v ograji, ker sem peljala prehitro v ovinek. Gume bilr totalno zani?... po?ila je aksa, fasal je blatnik in lu?. Ho?em naro?it akso, vsi gledajo v trgovini in pravijo da take ?e niso videli. Cena: 450?. Potem me je do Audija minilo...

Tudi s Seatom, ki sem ga imela pred mazdo sem imela nekaj manj?ih skokov na travnike, spet zaradi te?ke noge po ozkih in ovinkastih cestah. Pa tu ne pomagajo nove gume.. na takih cestah me je samo spametovalo to, ko sem enkrat za ovinkom sre?ala kombajn. Za centimeter je ?lo...

Radar me nikdar ni dobil, policijsko kazen sem imela samo eno, nimam nobenih pik. Sem pa imela v 1 mesecu dva odvoza avta, zaradi nepravilnega parkiranja in 6 kazni v pol leta.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se pravi si predvidljiva in kjer se pelje? je ogro?eno vse kar leta leze in gre......in si rizi?en voznik in te je treba spravit  za zapahe da ne bo? divjala in po?ela neumnosti po slo cestah! :P   HA HA HA HA JOKE  samo razmi?ljam 

 

no  uglavnem pazi nase in na ostale:)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dragana, a na Vranjskem na centru varne vo?nje si se ?e sprobala? tam se da marsikatero zadevo lepo sprobat, da ne bo? z avto ?e naprej orala po travnikih in poljih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne... ni mi bilo vseeno... z motorjem je ?lo, da smo bili trije v?tric... z avtom bi se verjetno slab?e izteklo... 

 

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne... ni mi bilo vseeno... z motorjem je ?lo, da smo bili trije v?tric... z avtom bi se verjetno slab?e izteklo... 

 

Neprilagojeno hitrost si mel za tako situacijo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je tam 100km/h omejitev ali se ti je motor pokvaril?

 

Ker motoristi edino v avto?oli vozimo manj kot 20 km/h ?ez omejitev... sramezljiv

Ma neprilagojeno hitrost a ne? Ker ce bi sel hitreje dogodka ne bi bilo.....pocasneje bi bil pa crna kronika z neprilagojeno hitrostjo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bila je guzva...vozil sem primerno prometu, pazil na varnostno razdaljo, se celo onega z bmw1 sem spustil predse nekih 100m prej ker je nakazal namero... na tega belega sem bil pozoren, tako da me niti ni prevec presenetil... nisem pa mislil da bo zavil vec kot polovico cez... pa se vozil sem mu prakticno v ogledalu... ni me videl...

 

Meni se zdi da so taki vozniki bolj nevarni kot tisti ki izkoristijo trenutek in vozijo malo hitreje...

 

Ta dan na AC od Postojne do LJ smo vsi vozili precej strnjeno...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No to?no to se je meni zgodilo s tistim ?vabom v avtodomu (sem ?e razlagal tukaj) sam da sem moral bremzat in lovit centimetre ob ograji, dfa se je iz?lo.

 

Druga?e imam pa polhn kurac tehle na?ih pametnjakovi?ev, ki nam razlagajo kako moramo vozit in kako nas bodo ?e bolj drasti?no kaznovali, tuja sodrga pa se iz?ivlja na na?ih cestah pa jim o?itno kej dost ne morejo al pa no?ejo narest.

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/divjaki-na-dolenjki-prvi-290-km-h-druga-dva-232-km-h.html

 

Kar se tega ti?e komaj ?akam, da bo konec poletja, ker kaj po?enejajo tele turisti na na?ih cestah res ni ni?emur podobno pol se pa ?udmo od kod taka ?rna statistika v teh nekaj mesecih poletja. :angry2::angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj takega se je meni po regionalki zgodilo. Odprta cesta, ?rtkana ?rta, za?nem prehitevati in ker je bil rahel pregleden ovinek v levo se je ?enska odlo?ila sekati ovinek. Brembotom pa mojim refleksom se mava zahvalitit, da se nisva do smrrti skrergala kdo je ve?ji idiot, jaz, ki sem ?el prehitevati ob ?rtkani ?rti ali ona, ki misli, da ne rabi gledati nazaj.  :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je motorist moral Bossa po desni prehitet, da ga je ta sploh opazil.... :)

 

Sam res nisem porajtal najprej ampak sem pomislil joj kako se enmu spet mudi :hudicek:

 

Skor sem se ti desno umaknil k sem opazil, da gre? po desni mimo...  :o 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vcerajsnja voznja gasilcev iz Verda proti kraju nesrece na AC v smeri od Vrhnike proti Logatcu ... 

 

https://video-vie1-1.xx.fbcdn.net/hvideo-xpf1/v/t42.1790-2/11829911_906648826075380_487231322_n.mp4?efg=eyJxZSI6InZpZGVvX3ByZWZlcnJlZF90YWdzXzIwMTUwMTIxLHRoZV9sYXVuY2hlZCIsInJsciI6ODEwLCJybGEiOjI1MzN9&rl=810&vabr=450&oh=c3022ba333df3f21c84c34c18b2e5613&oe=55CB5F98

 

Kot kaze ljudem preglavice povzroca siroka tropasovnica v Vrhniski klanec, kjer je praviloma desni vozni skoraj vedno prazen ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam res nisem porajtal najprej ampak sem pomislil joj kako se enmu spet mudi :hudicek:

 

Skor sem se ti desno umaknil k sem opazil, da gre? po desni mimo...  :o

Mahal sem najprej zadaj, potem ob desnem boku.... 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.