Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Jst bi takoj Hyundaija uzeu, tale RWD coupe je po testih sode? bolan za vozt. Najlep? je pa to, da folk na semaforju z hundejem stres?, neprecenljivo. Teli korejci bojo ?ez par let po?teno za?el ?trene nemcem me?at, kar je pravi?no in spodobi se.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men en najgr?ih vozil n cest! <_<:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

feltne :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bela ma pa sploh hude feltne sem kaj ko stane ena 219 e..ce bi bil za zamenjavo tako grem k njemu..

 

Ta bela je iz hypo leasinga - vse kar ima ambroz je zaplenjeno od hypo leasinga, SLO in ITA

 

Sva mela debato ko sem sel po MX-5 - pa ne narobe razumet po?teno pove iz kje so avti in ker so zaplenjeni (niso pla?evali) je z njimi vse ok

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta bela je iz hypo leasinga - vse kar ima ambroz je zaplenjeno od hypo leasinga, SLO in ITA

 

Sva mela debato ko sem sel po MX-5 - pa ne narobe razumet po?teno pove iz kje so avti in ker so zaplenjeni (niso pla?evali) je z njimi vse ok

 

sej ta se ze kr nekej casa prodala,prvo jo je prodajal lastnik oz. uporabnik avto,ker je hotu nekej dnarja pa prevzem lizinga,zdej pa jo prodaja ambroz..sam feltne pa ma res hude..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej ta se ze kr nekej casa prodala,prvo jo je prodajal lastnik oz. uporabnik avto,ker je hotu nekej dnarja pa prevzem lizinga,zdej pa jo prodaja ambroz..sam feltne pa ma res hude..

 

in ker ni dubu nekaj denarja so mu ga vzeli!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno je kar Rjasta glede na komentar

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni Denis Por?ić un neki reper iz Kranjske gore, ko je tut nek maher u Tajskem boksu al ?em ?e, vem da se pripravlja na K1 tekmovanje? :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jebo vas mazde............to ni edini avto :harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e 2.0 V6

 

stara ?ola :harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.