Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

2.0 GTA ma ene par foruma?ev pa so kar zadovoljni ?e se ne motim (Grega_ in klopko) 3MPS pa ?e ni pod 10.000 he he. :)

 

6ki menda 2.3 motor kar prija, poznam nekoga ki jo ima in je blazno zadovoljn, prav tako z LPG instalacijo.

 

mimogrede, ?e bi takrat ta bila na voljo ko sem jaz kupil tole mojo koreto (sem mel priliko si sposodit neki dnarja) bi verjetno to GTAjko vzel... ker ta Fka je kakorkoli obrnes stara kanta :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trojka 2.0GTA je ??isto spodoben avto :) na benz ne sme? lih gledat, sploh ?e ga rad pritisne?, ?e ga pa lepo pelje? pa tudi na 8 litrov pride? b.p. Je pa tako, za par sto oz. par dvesto :) evrov lahko pride? do kar nekaj konjev ve?, tako da potencial je, brezme so super, jih ni treba menjati. MPS je pa klasa zase, ?eprav trojka je samo sprednji pogon, ?estka 4x4 :) trojke MPS mislim da ni nobene na forumu, so pa cene okol 12t eur trenutno. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4289007&show=1

tega sm ?e dal sam vseen...

kok te?k je na RX8 namontirat nove bremze? a je treba distan?nike al pa kej rihtat al grejo 6batne direkt gor?

 

tale zgleda super ugoden...

 

?e je to kit za ta avto dobi? vse potrebno zraven. Ponavadi so v big brake kompletu novi diski, plo??ice, ?eljusti in distan?nik, ki dr?i novo ?eljust na original vpetju. Sam je res ugodna RX-8, ?koda samo, da ti avti toliko pijejo. :( Wankla ?e nisem imel. :P

 

Tale ?rna Mazda 6 2.3 GT rabi samo druge feltne. :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predvidevam da mazda 3 GTA presega moj budget (6k?), pa ?e nobene ne najdem pri nas na a.netu...

 

Druga?e se pa strinjam da tista 6-ka 2.3 rabi druge feltne, men niso v?e? in mogo?e bi se celo z prodajalcem dalo zmenit da jih obdr?i, seveda za primerno ni?jo nakupno ceno...

 

V glavnem, fora je v tem, da januarja za?enm z svojo prvo redno slu?bo in bi se rad kulturno vozil z ne preve? podhranjenim avtomobilom. Trenutno imam staro toyoto celico l.92 z 105HP, katerih mi je pa v?asih premalo. Novi avtomobili pa so vsi ?e te?ji, tako da zato i??em malo ve? HP... No celica bo do?akala zaslu?en pokoj, jaz pa i??em en kulturen voz in mi je ta 6-ka 2.3 ?e najbolj padla v o?i :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je to kit za ta avto dobi? vse potrebno zraven. Ponavadi so v big brake kompletu novi diski, plo??ice, ?eljusti in distan?nik, ki dr?i novo ?eljust na original vpetju. Sam je res ugodna RX-8, ?koda samo, da ti avti toliko pijejo. :( Wankla ?e nisem imel. :P

 

Tale ?rna Mazda 6 2.3 GT rabi samo druge feltne. :blush:

 

se strinjam res so grde... :D

 

nevem zakaj rx8 ne pride serijsko z brembo kompletom (proti doplacilo vsaj)

kako je pa pri original avtih to namontirano, verjetno ne z distancnikom?

kak drawback ce mas distancnik al ne?

ma kurc pijejo, das si plin nardit pa je :P

 

je ugodna ja, malo KM ma, nov motor (s se manj KM!), lepo notranjost in lepo zunanjost. dobre bremze ( malo mi je BV da so serijsko na tem avtu 1batne celjusti jebo jih...

 

hjao ce bi mel kje staknit kes ne bi 2x pomislil bi letel po njo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha ima? tak?en budget, moje mnenje je da po?aka? par mesecev in ?e mal na?para?, tako ima? ?ir?i izbor magari trojk oz. ?est s tak?nim motorjem in ne kupi? najcene?o, no to ?e ne pomeni da je kaj narobe z avtom je pa toliko bolje biti previdnej?i, ?e je pa vse kar je napisal resni?no pa nima? kej falit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ravno zamudil eno 6MPS in eno 3MPS (271hp obe, 6mps 4WD. :) )

 

Mi?ko 191 kW ni 271 konjev ampak cca 260.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predvidevam da mazda 3 GTA presega moj budget (6k?), pa ?e nobene ne najdem pri nas na a.netu...

 

Druga?e se pa strinjam da tista 6-ka 2.3 rabi druge feltne, men niso v?e? in mogo?e bi se celo z prodajalcem dalo zmenit da jih obdr?i, seveda za primerno ni?jo nakupno ceno...

 

V glavnem, fora je v tem, da januarja za?enm z svojo prvo redno slu?bo in bi se rad kulturno vozil z ne preve? podhranjenim avtomobilom. Trenutno imam staro toyoto celico l.92 z 105HP, katerih mi je pa v?asih premalo. Novi avtomobili pa so vsi ?e te?ji, tako da zato i??em malo ve? HP... No celica bo do?akala zaslu?en pokoj, jaz pa i??em en kulturen voz in mi je ta 6-ka 2.3 ?e najbolj padla v o?i :D

 

 

sam ne bom dosti komentiral ampak svetujem ti da sproba? oba avta za la?jo odlo?itev,seveda kari ti je bol u?e?. Meni sta oba cool ampak ?e bi ?e 1x kupoval bi se enako odlo?il za m3 GTA

Sam ti lahko povem da oba motorja 2.0,in 2.3 delata dobro in nikakor nista podhranjena,prav velika ?parov?ka pa tudi ne (preverjeno) edino kar manka je 6.prestava!!! Bo pa preskok iz 105hp na min.150hp velika razlika :P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo!

 

Sem nov na forumu. Ker bom po novem letu kupoval avto, precej pa se nagibam k mazdi, sem se registriral.

Mogo?e kdo pozna tale avto? KLIK

Kako je nasplo?no z temi motorji in mazdami 6? ?e ve kdo za kak?no drugo varijanto, lahko priporo?i, v po?tev pride tudi mazda 3, vendar ne najdem nobene z kakim pametnim motorjem. I??em bencinarja, kateri ni preve? podhranjen. Dizla ne maram, prav tako ne maram karavana :P

 

Polet je mel tale ceno 10k, ko sem jaz svojga kupu. Mogo?e kak km manj ne bi ?kodoval.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam da ima malo ve? kilometrov, ?eprav sam v tem ne vidim nekega velikega problema. Prva registracija pi?e 9/2003, kar pomeni v povpre?ju dobrih 27000km na leto, kar pa ni neka huda cifra, ?e je avto bil vo?en na relacije.

Sploh pa se kilometrov pri japoncih ne bojim, moj voz je imel uradno 200.000 po ?tevcu ko sem ga kupil (sem pa naknadno izvedel da jih ima ?e vsaj 100.000 ve?), sedaj pa jih ima 265.000 po ?tevcu in je edino kar je narobe, rja...

Mislim da bo tale mazdica predla ?e vsaj 100.000

 

Vsekakor jo grem po praznikih ali pa ?e prej pogledat in vam sporo?im kako in kaj :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa bolj podhranjen tut :D

 

sam ne bom dosti komentiral ampak svetujem ti da sproba? oba avta za la?jo odlo?itev,seveda kari ti je bol u?e?. Meni sta oba cool ampak ?e bi ?e 1x kupoval bi se enako odlo?il za m3 GTA

Sam ti lahko povem da oba motorja 2.0,in 2.3 delata dobro in nikakor nista podhranjena,prav velika ?parov?ka pa tudi ne (preverjeno) edino kar manka je 6.prestava!!! Bo pa preskok iz 105hp na min.150hp velika razlika :P

 

ta ?e men manjka

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa bolj podhranjen tut :D

ta ?e men manjka

 

Pol men manjka ?e vsaj 7 in 8 prestava, ker prakti?no od 50 naprej vozim z 6 prestavo, se sploh ni? ne matra.

Od 50 na 170 km/h v cca 350-400 metrih.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ne... tale fka ko se peljes tako ene kulturnih 170km/h po AC rohni ze pri kar lepih 5500rpm. 6 ji res ne bi skodla, ce majo 150hp passati 6 prestav. :)

 

Letnik te ba?e, ker omenjeni Passati so zanesljivo vsaj par let mlaj?i od tvoje mazdure! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, dobil sem en info o tisti mazdi 6 2.3

Avto naj bi bil dve leti nazaj rumen, potem pa barvan v ?rno :glare: Tako da ga tudi gledat ne grem...

 

potem pa je bila tista mazda morda celo od uporabnika tukaj gor(komar) njegova je bila rumena!! :ne vem:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

potem pa je bila tista mazda morda celo od uporabnika tukaj gor(komar) njegova je bila rumena!! :ne vem:

 

Pa ni komar imel ?rne ?e v osnovi pa malo manj?i motor?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Evo-zrihtal nakup,premontažo na feltne itd...na avto bom pa sam...je treba malce zavore popucati,pregledati,in rad to sam naredim...lepo počasi in v miru,da je narejeno,kot je treba. DOT je 0524...lih prav,k baje jih začnejo sredi Decembra delati...spet Made in Germany😃👍...to pa danes že zelooo težko najdeš. 333€ gume,montaža na feltne,centriranje in stare pustil pri njih...mi je vseeno,kaj bodo z 6-let starimi...dve sta pa itak že flikane,tako da...boli me pimpek. Najbrž v Soboto zrihtam na fordeka🙄...bo draga vesela😊   Aja,ima Vulco eno promocijsko akcijo imenovano "TireGuard365"...skeniraš račun,in registriraš,pa dobiš 1-leto "kasko" na gume (največ 4x popravilo itd...)...je zastonj,torej fino...pač samo k dobijo tvoj email...samo,jaz k skoz šraufe gazim🙄,zna prav priti😅   V redu nakup😃   Aja-pri Grošu...gužva nenormalna...enih 10 avtov v vrsti...jim laufa na polno,tako da tiste dve ženski na kasi ne vesta kje imata glave...se mi ni dalo čakati,sem kar pri njih pustil,in šel danes mimogrede iz nočne iskati...
    • Po domače povedano, da boste vsi razumeli, odprite katalog kake avto revije in boste videli kaj in koliko različnih avtov je na trgu pa nisem jaz iz prejšnjega.....itd, ampak tisti, ki ne vidite dlje od karavana in Mazde.  V resnici je pa problem denar, če ga imaš dosti si lahko sigurno najdeš kaj zase ali družino, poskusite na ta način iskat... 😉
    • No pa je že izgleda da prodan. Hitro povejte kdo ga je kupil pa če je za kej... 😋😁
    • Glej... Torej... Se pravi... Začnem takole: moja najmlajša sestra se nekaj ukvarja z borilnimi veščinami. Ni ravno na najvišjem nivoju, vseeno je ne bi izzival. In ona išče karavana. Zdaj pa ti njej razloži, da je že starejša frikinja, ki ni dovzetna za spremembe ampak le tera svoje. Jaz ji tega ne grem razlagat. Niti, če imam lopato v roki...
    • Potencialni kupec avtomobilov je oseba, moškega ali ženskega spola (ali po novem tudi  nedoločenega) , ki pride v določeno trgovino z avtomobili, se razgleda, povpraša in se odpelje (ali pa tudi ne) z njemu všečnemu avtomobilu.  Če avtomobila, ki bi mu bil všeč ali mu bilo na kakšen način ne ustreza oziroma ga v prvi trgovini  ne najde, se odpravi v drugo, tretjo in tako naprej. Če ga ne najde v nobeni trgovini, pomeni, da je z njim nekaj narobe in išče avto, ki ni bil še narejen oziroma je že nek dinozaver od avta ali ima dinozaverski motor.  Brez skrbi, izdelovalci avtomobilov so že ugotovili, kaj se najbolje prodaja in kaj je večini folka oziroma kupcem všeč.  Temu tudi prilagodijo svoje modele.  Ne morejo izdelovati recimo karavanov, če se mogoče le 2% kupcev odloči zanj.  Pa še tej so neki nostalgični starejši friki, ki na splošno niso dovzetni za spremembe, ampak le terajo svoje. 😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.