Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 34 minutami je Freak napisal:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=18827633&display=Mazda Mazda6

 

Po dolgem času ena spodobna bencinarka. Cena se mi zdi pa dost ok? 

Vprašanje pa koliko ga avtomatski menjalnik 'zamori'?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 28. 9. 2023 ob 16:12 je MazdaBoy napisal:

Se strinjam z Binijem, vzemi to pri Selmarju. Je pa ta motor mogoče res mal prešvoh po mnenju ostalih.

Žal avta s tem motorjem (G165) še nisem imel priložnosti vozit. Vozil sem samo CX-3 G121 in CX-30 G150, kako je CX-5 G165 primerljiva z njima? 

Kako pa je z obstojnostjo karoserije pri CX-5, ali kaj rjavijo? Čeprav nov model je zunaj komaj 6 let, me bolj zanima kaj je po 12+ letih. Sem slišal, da so stare Mazde imele probleme z rjo. Kako pa je z novejšimi? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 27. 9. 2023 ob 15:39 je gregor2137 napisal:

Pozdravljeni! A ve kdo mogoče za kakšno dobro CX-5, ki se prodaja? Iščem bencinarja z ročnim menjalnikom, torej G165, letnik 2018-2020. Na avtonetu so te tri:

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=18720874&display=Mazda CX-5

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=17976401&display=Mazda CX-5

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=18244146&display=Mazda CX-5

 

Pozna kdo katero? Predvsem mi je zanimiva ta od Selmarja. Koliko bi bila poštena cena? Je treba biti pri nakupu CX5 na karkoli posebej pozoren?

 

Hvala vnaprej za odgovore.

 

Ta druga je medtem že bila odstranjena.

vzami tole 👍 -> 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je gregor2137 napisal:

Žal avta s tem motorjem (G165) še nisem imel priložnosti vozit. Vozil sem samo CX-3 G121 in CX-30 G150, kako je CX-5 G165 primerljiva z njima? 

Kako pa je z obstojnostjo karoserije pri CX-5, ali kaj rjavijo? Čeprav nov model je zunaj komaj 6 let, me bolj zanima kaj je po 12+ letih. Sem slišal, da so stare Mazde imele probleme z rjo. Kako pa je z novejšimi? 

Jaz žal nisem vozil nobenega od teh, katere si naštel. Ja, imele so mazde težave z rjo, kako je danes ne vem. Naj fantje povedo, kako je z novejšimi mazdami in rjo, jaz že 5 let ne vozim mazde zdej.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je gregor2137 napisal:

Ta bi bila odlična, a zaradi težav s hrbtom iščem nekaj kjer se višje sedi :)

 

Poišči koga v svoji bližini in pojdi probat. Po mojem občutku je med sedežem Mazde 6 in Mazde CX-5 okoli 5 cm razlike...

Kar pa, za moje pojme, ni taka bistvena razlika...

  • Všeč 2
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razlika v cm pove bore malo... Sam polozaj za sedenje je v CX-5 precej visji in vstopanje/izstopanje je veliko lazje... sploh ce imas probleme s hrbtom ... Sestica je precej nizka... trojka pa recimo se nizja ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Bini napisal:

Je pa zato spoliran..... 😂😉

 

S ta grobo stranjo od Vileda gobice :D 

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 1. 10. 2023 ob 17:11 je MazdaBoy napisal:

Jaz žal nisem vozil nobenega od teh, katere si naštel. Ja, imele so mazde težave z rjo, kako je danes ne vem. Naj fantje povedo, kako je z novejšimi mazdami in rjo, jaz že 5 let ne vozim mazde zdej.

Moja prejšnja CX-5, letnik 2018 je bila brez sledi rje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je g.Wankel napisal:

 

Ali je bila v garaži z 0 kilometri, ali pa nisi dost dobro pogledal ;)

Parkirana je bila zmeraj pred blokom. Ko sem jo prodal, smo jo pregledali in ni bilo kje videti rje. Edino trčke so ble videti na havbi, to je pa itak rak rana te red crystal soul barve.

  • Všeč 4
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.