Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Jst sem prsu do makedonije za 7 ur. Z vmesnin postankom in in preckal 6x mejo.naredil cca. 1000km. Tako da vrjamem juresu.. pa iz kocevja do trzica sem prsu za 50min in to s kangujem 1.4 bencinar :)

To pa ne verjamem, sm biu tolko krat u Makedoniji da ni ?ans. Razen ?e so kon?ali autocesto na jugu Srbije. Ko sm biu nazadnje tm enih 5 let nazaj je blo ?e gradbi??e.

 

Poslano z mojega SM-A520F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kr vrjemi. Pa nikjer nisem nad 200 km/h peljal :)

Svaka ?ast

 

Mam pa js v zagovor dobrih 100 km ve? kar nisem upo?tevau...

 

Me pa zanima, kaj srbi so kon?ali avtocesto mimo Vranja proti Pre?evem?

 

Poslano z mojega SM-A520F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

45 min btc-center zg....a s helikopterjem :)

Ne s skodo 1.6 :)

 

Bila je oddaja ponudbe in kolikor ke avto sel. Btc je idealno izhodisce za obvoznico (kristalka).

 

Po AC olikor kensel avto ( smo bili v naprej zmenjeni da ce bo kaka kazen placajo...pike pac ne). Skoda je sla 180 -195 ves ?as razen kak tunel itd

 

Do Racunalniskega centra SRCE na Josipa Jarohnica

 

Dokaz: cas izhoda iz garaze vs. Pisno potrdili o oddaji ponudbe (3 min pred rokom)

 

Skoda je bila na plocbiku z vsemi smerniki....po googlu 140km, na meji nobene guzve na AC pa ENC

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je ene 3 leta nazaj, ce bi meril po stevcu od avta je ene 1000-1050 km, ker gps in stevec nikoli nista enaka. Avtocesta ni se dokoncana se nekej jo manjka. Tisto kr je je pa ravnina in majka za vozit.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

45 min btc-center zg....a s helikopterjem :)

Takrat smo se na kosarki dobro nasmejali, ker na via Michelin je podatek za 144km malenkost pod 2 uri, da ne recem da bi moral 1.6 TDI Cehinjo POVPRECNO peljat nad hitrostjo, ki jo najvisjo sploh uradno dosega.

 

Pa se eno je casovna teorija (kdor razume besedo povprecna hitrost), a v praksi te na tej poti caka kar nekaj prometa, tunelov, ozki Visnjegorski klanec, se aktualnih cestninskih postaj, CARINA in potem tudi v center HR prestolnice, heh

 

Vsa cast za zgodbico. ;)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takrat smo se na kosarki dobro nasmejali, ker na via Michelin je podatek za 144km malenkost pod 2 uri, da ne recem da bi moral 1.6 TDI Cehinjo POVPRECNO peljat nad hitrostjo, ki jo najvisjo sploh uradno dosega.

 

Pa se eno je casovna teorija (kdor razume besedo povprecna hitrost), a v praksi te na tej poti caka kar nekaj prometa, tunelov, ozki Visnjegorski klanec, se aktualnih cestninskih postaj, CARINA in potem tudi v center HR prestolnice, heh

 

Vsa cast za zgodbico. ;)

Ni treba verjeti zgodbicam oz nobenega ne prosim da verjame. 2 gospodicni sta mi ob 11h dali v roko zapakirano ponudbo, deadline je bil ob 12h. To ti lahko tudi sama pove ker je zaj... izjavo in je bila posredno odgovrna ce ne bi sla stvar skozi.

 

Vem da sem rizkiral takrat svoje in zivljenje, se posebej cez cestninske. Meja je bila takrat ena in carine ni vec...

 

Smej se naprej.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Slivka, da ne bos res mislil kako se na LJ obrobju garsonjere prodajajo po 140 tisocakov ?. Ker v tem primeru dam z veseljem frendu nepremicninarju Juresov kontakt in bosta hitro naredila kupcijo ter oba zadovoljna, hehe

 

Pol da? pa link do stanovanja v Rudniku.. Daj link do stanovanja v centru. Par jurjev gor ali dol ampak tudi 115.000 je kar lepa cena za 27 kvadratov. Jaz mam 1x ve?je stanovanje pa pol manj vredno, ker se je treba pa? 20 minut peljati do BTCja.  :ne vem:

https://www.nepremicnine.net/oglasi-prodaja/prule-pod-gradom-stanovanje_6169489/

 

 

O hitrosti se pa ne bom kregal, samo to bom napisa, da se da marsikaj, ?e ?lovek "malo" raskira. Tako kot eni raskirajo v finan?nih vodah ker so strokovnjaki in potem lahko drugim solijo pamet, kako so obogateli brez dela..  :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sumljivo nizko stevilo prevozenih, zlasti zaradi LPG.

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12849392

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Top limuzina pa predelana na plin :ne vem:

 

?parat je treba, pa naj ko?ta, kolikor ho?e... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pogledat it in zna bit dober nakup! :)

 

Kaka VW klasika, uau

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11867803

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tam na levi strani displaja, kjer bi morala bit ura, je neki ''zapacan''. Mogo?e je slikal z zelo treso?o roko, ampak take hieroglife mam jst na sredini displaya, pa mi isto serje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.