Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Na mobile.de na hitrco, so od 8 do 14 jurjev. Vpra?anje kaka je bila cena novega. Meni sicer ni toliko zgre?en sicer no ampak OK.

 

Men se zdi to cist prevec, ampak ok... cena novega? Predvidevam da drazji od A klase in primerljiv z 3ko compact in audi a3. Vsaj tako so ga rangirali.

 

Meni je katastrofa, sploh notranjost je vzeta, iz ze takrat, prejsnje generacije C klase. ?e celo njegov predhodnik c sports coupe (oz.po slovensko uradno "?portni kupe razreda C"-nevem kdo si je spomnil in odobril to ime) je cisto simpaticen napram njemu.

 

No, okusi so hvalabogu razlicni...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se zdi to cist prevec, ampak ok... cena novega? Predvidevam da drazji od A klase in primerljiv z 3ko compact in audi a3. Vsaj tako so ga rangirali.

 

Meni je katastrofa, sploh notranjost je vzeta, iz ze takrat, prejsnje generacije C klase. ?e celo njegov predhodnik c sports coupe (oz.po slovensko uradno "?portni kupe razreda C"-nevem kdo si je spomnil in odobril to ime) je cisto simpaticen napram njemu.

 

No, okusi so hvalabogu razlicni...

 

Bla bla bla ogromo pisanja za avto, ki ti sploh ni v?e?, pa se obremenjuje?

 

Ce ne kupijete se ne sekirajte

 

Jures ti je na kratko napisal to kar sem ?elel po ovinkih jaz. "Najraje" imam pa, ko ljudje pametujejo o cenah avtomobilov, b bolj globoko debato se pa ne bom po forumih spu??al.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bla bla bla ogromo pisanja za avto, ki ti sploh ni v?e?, pa se obremenjuje?

 

 

 

Jures ti je na kratko napisal to kar sem ?elel po ovinkih jaz. "Najraje" imam pa, ko ljudje pametujejo o cenah avtomobilov, b bolj globoko debato se pa ne bom po forumih spu??al.

Ne pametujem, ampak povem svoje mnenje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Precej ugodnejsa cena cx3 kot pri pooblascencu Mazda;

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12641488

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Precej ugodnejsa cena cx3 kot pri pooblascencu Mazda;

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12641488

Cena v oglasu je enaka kot v uradnem ceniku Mazde...

 

post-10-0-49794100-1516457101_thumb.jpeg

 

 

https://www.mazda.si/assets/slovenia/Pricelist%202015/Cenik%20za%20stranke.pdf

post-10-0-16611200-1516457112_thumb.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Absurdnost glede 'zadnje cene'. Mazda6 LPG

https://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=12776042&show=2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Kombinirana voznja 8,8L na 100km pri 614 konjickih? :)

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12580988

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri normalni vo?nji potrebuje? - tako, od oka - 75 "konjev". Vse ostalo je sicer na razpolago, ni pa nujno, da tudi uporabi?. In pri taki vo?nji bo res poraba 8,8 litrov. Ampak pri taki vo?nji ne bo pospe?ek od 0 do 100 km/h v 3,5 sekunde...

 

Glede na to, da je cena avta primerljiva s ceno spodobnega stanovanja (?e ni ravno v centru Ljubljane, ?e skoraj hi?e), se kupec najbr? ne bo preve? obremenjeval s porabo. ?e pa ga kupi kak?en zmaj, ga bo pa itak predelal na plin...  :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka situacija v LJ se je drasticno spremenila, za ta denar dobis komajda garsonjero na obrobju LJ....

 

Ljudje kupujejo oz povprasevanje je nenormalno. Zenin stric je sel v dom in stanovanje smo dali v najem (dom = penzija x2,5)....tudi sam nisem spremljal trenda v LJ za nepremicnine in sem moral oglas na bolhi po cca 50 klicih umakniti po uri in pol, premisliti zadevo, dati nov oglas z novo najemnino in zvecer imel ze najemnika...

 

Noro.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas je niso prodajali, samo Mazda ima zelo ?udne ideje kaj se prodaja po dr?avah (v ?vici recimo Rev. Top modelov sploh ni! O.o). Tako da v Nem?iji bi ga gotovo lahko prodajali (v kon?ni fazi Ameri dobijo 2.0L model samo v 165/Auto izvedbi).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Slivka, da ne bos res mislil kako se na LJ obrobju garsonjere prodajajo po 140 tisocakov ?. Ker v tem primeru dam z veseljem frendu nepremicninarju Juresov kontakt in bosta hitro naredila kupcijo ter oba zadovoljna, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri oglasu za najem sem dobil 4 ponudbe za nakup...stanovanje 42m2 dvosobno - najnizja ponudba 152k najvisja 174k....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri oglasu za najem sem dobil 4 ponudbe za nakup...stanovanje 42m2 dvosobno - najnizja ponudba 152k najvisja 174k....

Doslej je imel le Cimerotic 3-sobno garsonjero, ostale garsonjere so bile pac zgolj garsonjere, niti 2-sobne :D

 

Nakljucni oglas garsonjere (niti ne, ker je dokaj v mestu) z obrobja prestolnice, da ne mlativa prazne slame, ker vcasih jo res pihnes kot tisto iz BTC z neko Skodo do centra Zagreba 45min, hehe

 

 

https://www.nepremicnine.net/oglasi-prodaja/rudnik-izanska-cesta-stanovanje_6160644/

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vazno da si ti na vseh podrocjih strokovnjak, govorim iz prakticnega primera

Za skodo mam pa dokaz. :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.