Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ampak cena je pa...

 

Za pol cene dobi? tole, pa se mi zdi za enega kolesarja ?isto dovolj.

Ja... Mislim saj verjetno vemo,da se avtodom nikoli ne izpla?a... ?e zmeraj je najceneje najeti apartma , ker ko skalkuliras nabavno ceno,vzdrzevanje, opremo, parcelo v kampu.... Se pa? ne izpla?a.

 

Mogo?e ?e ima? kombi ?ez teden za slu?bo/druzino , ?ez vikend / za po?itnice pa kot avtodom...

 

Kar se ti?e cene; lahko je bolano visoka,lahko pa niti ne,ce je pred kratkim obnovljen, ima webasto, ne?teto kamping opreme zraven... ?koda da se ni vsaj malo potrudil pri opisu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najceneje najeti apartma? 

 

http://www.reisemobilstellplatz-graz.at/

 

20 - 25 ? na enoto ne glede na ?tevilo oseb. Za ta denar dobi? apartma kve?jemu kje v Nigeriji...

No... jaz sem po srcu kamperist, ampak ko pogledam; v dolomitih lani 20eur/noc kamp za 1osebo. Apartma v istem kraju 35eur skupaj z zajtrkom. Ce pristejes recimo 5eur za zajtrk v kampu in ce upostevas ostale stroske povezane s kampiranjem (nakup opreme tudi ni poceni), prides z apartmajem zelo,zelo blizu ceni kampiranja. Casi ko je bilo kampiranje za reveze, so ze zdavnaj mimo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja,moji star?i ?e zdaj kampirajo z malo manj?im avtodomom, cca 40nocitev na letno sezono... In v?asih je bil to nek ne prevelik stro?ek,zdaj pa vpra?anje ?e nebi bilo ceneje biti v apartmaju...

 

Ampak seveda, najceneje je biti doma.

 

Jaz zae vem da ne grem v hotel za ve? kot 2nocitvi pa ?e je cenej?i kot kamp.

 

In seveda,ogromno ljudi nebi ?lo v kamp,pa da je zastonj...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, nas je sedem: jaz, ?ena in pet otrok. ?e gremo v hotel, potrebujemo skoraj ?etrt nadstropja in v menzi vsaj dve mizi... In tam potem cena hitro zraste na nekajkratnik kampa. Tudi apartma za sedem ljudi pride precej ve? kot 20 - 25?... 

 

Kar se pa opreme ti?e, pa... Prvo prikolico smo "podedovali" (postri?ili, ?e sem natan?en, ker je bila od o?etovega brata, ki pa ni imel otrok). Potem smo dobili tole, ki jo imamo zdaj, po zelo ugodni ceni (prej so jo imeli v podjetju KOP Bre?ice, ?tirikrat so jo vlekli na morje, potem pa je ?est let stala) in ko smo ?e staro prodali, je bila razlika v ceni vsega 3000?. In zdaj smo s to prikolico dobri za kak?nih 15 let... Torej tudi ni nek tako blazno velik stro?ek. Razen nafte in cestnine, ti stro?ki pa kar narastejo. Ampak glede tega je pa tako, kot si ?e napisal: najceneje je, ?e sedi? doma, ?ez dan bere? knjigo in gre? "s koko?mi" spat...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, nas je sedem: jaz, ?ena in pet otrok. ?e gremo v hotel, potrebujemo skoraj ?etrt nadstropja in v menzi vsaj dve mizi... In tam potem cena hitro zraste na nekajkratnik kampa. Tudi apartma za sedem ljudi pride precej ve? kot 20 - 25?...

 

Kar se pa opreme ti?e, pa... Prvo prikolico smo "podedovali" (postri?ili, ?e sem natan?en, ker je bila od o?etovega brata, ki pa ni imel otrok). Potem smo dobili tole, ki jo imamo zdaj, po zelo ugodni ceni (prej so jo imeli v podjetju KOP Bre?ice, ?tirikrat so jo vlekli na morje, potem pa je ?est let stala) in ko smo ?e staro prodali, je bila razlika v ceni vsega 3000?. In zdaj smo s to prikolico dobri za kak?nih 15 let... Torej tudi ni nek tako blazno velik stro?ek. Razen nafte in cestnine, ti stro?ki pa kar narastejo. Ampak glede tega je pa tako, kot si ?e napisal: najceneje je, ?e sedi? doma, ?ez dan bere? knjigo in gre? "s koko?mi" spat...

Hja,recimo pri meni je druga?e. ?e s prikolico bi bil problem; nimam je kje shranjevati (blok), niti nimam avta za vozit to, nimam kljuke....

 

Saj ?e grem sam ali pa pa? v paru za kaksen dan,dva, tri, je kamp super. ?e pa grem za ve? dni in je vmes veliko kolesarjenja, pa po parih celodnevnih turah pa?e le?ati kje drugje kot v ?otoru...

 

Ampak se zmeraj mi je pa filing tisti pravi v kampu.

Ker... Jaz kampiranje dojemam kot ?otor+poceni miza s stoli in ?immanj stvarmi... Tole kar se marsikdo gre zadnja leta ni "k" od kampinga...

 

Je pa res da sem malo specificen dopustnik, manj k je ponudbe in gnece , lep?e mi je.

Mah,vazno da je dopust,pa kjerkoli ?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Benzova zverina 6.3 motor in kaksen zvoook :)

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14811996

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je precej grd, a ve? kot zadek za kak?no sekundo ali dve itak ne vidi?. Tiste 4 izpu?ne cevi so kar lepe. :)

 

Poraba je torej med 15 in 23 (obe vrednosti sta za kakih 50 % prenizki, bo rekel Alex), edino tisti na plin porabi 4,85 :lol: : https://www.spritmonitor.de/de/uebersicht/28-Mercedes-Benz/270-C-Klasse.html?constyear_s=2007&constyear_e=2009&power_s=400&exactmodel=amg&powerunit=2

 

Trenutna poraba pri tistem E 63 pred leti je bila pri 280 km/h okrog 50 l/100 kilometrov, ?e se pravilno spominjam. Ugodno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem tega avta je v tem, da kupi? ga ?e, samo ko pa pride registracija pa ostali stro?ki je pa vzdr?evanje oreng udarec za denarnico. To pomeni, da se kaj takega lahko privo??i samo bolj premo?en, ki pa ima na?eloma ?e tolk denarja, da si raje kupi kaj novega ne pa 10 let starega.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem tega avta je v tem, da kupi? ga ?e, samo ko pa pride registracija pa ostali stro?ki je pa vzdr?evanje oreng udarec za denarnico. To pomeni, da se kaj takega lahko privo??i samo bolj premo?en, ki pa ima na?eloma ?e tolk denarja, da si raje kupi kaj novega ne pa 10 let starega.

 

To itak, saj zato bo te?ko ?el za 30. Za 20 pa ?e, toliko se dobi kredita 1 2 3, ?e nima? ravno 700 EUR pla?e. Glede na to, da se stanovanjskih kreditov ne bo ve? dobilo, se bo kupovalo prete?no samo take nepremi?nine, kot je tale AMG ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.