Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ja ja Luka Koper ...poznamo to situacijo..vo?nja novih avtov na ladjo in obratno..res pa da imajo po novem radarje po luki..he he

Tudi na?ih Mazd ni tam ....vozijo jih v Belgijskem pristani??u..lp

Jaz sem bil v okviru Nebenjob zaposlitve, ko sem ?ivel v Freisingu, del ekipe, ki je vozila NOVA vozila Bmw iz tovarne potem do rent a car enot, kjer so bili dalje na voljo za izposojo. Ti avti so imeli na ?tevcu prevo?enih 7 do 14 km. :)

 

Ti iz prve roke povem, da so ?li direkt takoj na blokado in potem npr. ko sem imel 530i je ?lo v mojem primeru 257kmh po ?tevcu. Ve? ni zneslo. (za zgled so mi bili ostali ?lani ekipe, ve?ino iz HR in ostalih vzhodnoevropskih dr?av). Jaz sem ga vsaj ogrel na delovno temperaturo in potem pognal, ostali pa takoj iz samega skladi??a na polno.   :zvizga:

 

P.S. in tak?en avto naj potem njegov prvi lastnik uteka kolikor ho?e, avto se je ?e utekel kolikor se pa? je. Luka Koper mi je pa tudi poznano, vem kako to gre, npr. frend mi je omenjal primer, ko je nekdo SKLOPKO skuril na fertig, s tem da ?koda ni imela ?e niti 20km prevo?enih po ?tevcu.  :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal sarkazma k jo bilo sedaj ene par izrednih stroskov na forumu :D

V bistvu je bil res en problem z motorjem, ker so bile konstrukcijske znane napake.

In cela znanost o tem, kako so tej motorji delikatni, pa da mora? pazit, da se pod obrati ne razletijo, pa bogi vi, ki imate dizle, poglejte nas benzinarje. Tudi ?e vozimo 120 po avtocesti nas skoraj noben kamion ne prehiti. Pa ?e pije nam takrat res malo.?e pa se damo v zavetrje kakega kamiona pa je rezultat ?e bolj?i.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2.0 in pa 2.5 vrh glave za normalno ali pa malenkost dinamicno voznjo. Nevem kaj rabite 300 hp. Pije pa cca. 2l vec. Vem da sem gorenc ampak se pozvizgam na to razliko. Poleg tega imajo nove mazde se addblue in nakoncu ce sestejes vse skupaj ni neki velike razlike, ce sploh je.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tudi glede utekanja motorja (engine break-in) so si mnenja strokovnjakov razli?na, nekateri svetujejo na easy, drugi na polno..

 

"Most importantly, experts disagree on whether it is better to start engines on high or low power to break them in. While there are still consequences to an unsuccessful break-in, they are harder to quantify on modern engines than on older models. In general, people no longer break in the engines of their own vehicles after purchasing a car or motorcycle, because the process is done in production."

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Break-in_(mechanical_run-in)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta motor ima osnovo v Mazdinih V6 motrojih, neko? sem sanjal, da bi imel takega v  Mx-5

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak zvok dvolitrskega V6... :zvizga:

 

Pa ?e zima prihaja pa smu?anje pa kot "mobilni bazni tabor" za izhodi??a za hribe,...

 

Premisli ?e enkrat. 

Na sre?o imam precej ve?jo prostornino kot 2 litra, hehe (linijska 6-ka). :wub:

 

Za smu?arske in kolesarske izlete pa 3-ka E46 kombi izvedbe ostaja pri hi?i, uplinjena. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah, pa ne bo? karavana vozil, no, saj so karavani za videt kot pogrebni voz. Pravi dedci zdaj vozijo SUVe...

 

 

 

 

 

Zmaj, mora? pa priznati, da mi gre dobro. Mogo?e bi moral jaz iti za trgovca... :lol:

 

Pa da ne bo kdo mislil, da imam jaz kaj koristi od prodaje tega Suzukija.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dru?inskega avta ?e niste na?li tistega, ki ste ga toliko ?asa iskali in bi nadomestil 5-ko?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.