Skoči na vsebino

NOVA MAZDA 3 (2019)


koroska18

Priporočeno sporočilo

Kak mesec imam novo mazdo 3 in sem kar zadovoljen z njo. 

Bega me pa ena stvar. Na zaslonu Fuel Efficiency je navedeno koliko ?asa je bil avto v i-stop na?inu in koliko energije je bilo prihranjeno z regeneracijo. Ta vrednost je pri meni vedno 0.0 kar se mi zdi ?udno. ?rilagam sliko)

 

Kak?ne vrednosti pa vam poka?e va?a mazda ?

post-10926-0-10738700-1579030193_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj sem gledal, zato mi je pa zanimivo, da je tukaj posko?nej?a...kje pa vidi?, da so se pri dimenziji zatipkali? Saj pi?e 215/45 R18?

Pri Takumi je 214 45 28 sicer banalna napaka, ampak je.... ?e pogleda? kak test 120tke gre v 2 preko 100 in ni ?anse da ima tak rezultat kot tam pi?e. Jaz bi verjel bolj tovarni?kim rezultatom.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak mesec imam novo mazdo 3 in sem kar zadovoljen z njo. 

Bega me pa ena stvar. Na zaslonu Fuel Efficiency je navedeno koliko ?asa je bil avto v i-stop na?inu in koliko energije je bilo prihranjeno z regeneracijo. Ta vrednost je pri meni vedno 0.0 kar se mi zdi ?udno. ?rilagam sliko)

 

Kak?ne vrednosti pa vam poka?e va?a mazda ?

 

Zanima me kako pride? do tega podmenuja, preko Vehicle Settings ali kako druga?e ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pr nas sm pa jst gazda in zato pr bajt nou nikol ve? mazda :P

Ni? hudega. Mazde vozijo tisti, ki si to zaslu?ijo. Pri mazdi bi morali imeti vpra?alnik in kdor ne bi odgovoril vsaj na 90% vpra?anj to?no,ne bi smel vozit mazde.

No, mislim, da je tudi brez tega to urejeno. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni? hudega. Mazde vozijo tisti, ki si to zaslu?ijo. Pri mazdi bi morali imeti vpra?alnik in kdor ne bi odgovoril vsaj na 90% vpra?anj to?no,ne bi smel vozit mazde.

No, mislim, da je tudi brez tega to urejeno. :)

Hahaha kot da bi kupoval Ferrarija

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me kako pride? do tega podmenuja, preko Vehicle Settings ali kako druga?e ?

 

V menuju gre? na 

Information, potem izbere? opcijo Fuel Efficency Monitor

 

Ko si na tem zaslonu lahko s pritiskom na okrogli gumb dobi? mo?nost izbire treh opcij

Fuel Efficency

Energy Flow Monitor 

Fuel Efficency History

 

?e izbere? Fuel Efficency vidi? ta zaslon.

Imam pa mazdo z bencinskim motorjem, pri dizlu je morda kaj druga?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni? hudega. Mazde vozijo tisti, ki si to zaslu?ijo. Pri mazdi bi morali imeti vpra?alnik in kdor ne bi odgovoril vsaj na 90% vpra?anj to?no,ne bi smel vozit mazde.

No, mislim, da je tudi brez tega to urejeno. :)

Ima? prav, npr.gregc 88 tega testa neb na redu, ker....
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni.

Sicer pi?em kar v splo?no debato... Kupil novo mazdo 3 v za?etku decembra 2019. Vse bp do januarja. Najprej opazil pri voznikih vratih, da so tesnila vrat zamaknjena in se guma pri odpiranju zatika. Ok sem si mislu, malo ?lamparije(ceprav ne podpiram tega) sedaj pa za slab priokus ne deluje keyless odpiranje vrat... Malo sem prebral forum in te te?ave niso ravno redkost pri mazdi. Sedaj pa glavno vpra?anje...a je ta zadeva sploh v celoti odpravljiva al bom vsake nekaj mescev na servisu dokler mi ne bo potekla garancija in se ve? ne bom sekiral.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na servisu ti bodo z vztrajnostjo vse re?ili

Samo res mora? bit vztrajen in ne popu??ati z delnimi re?itvami oz. popravili. Ko bo garancija mimo te znajo take stvari dragonstati.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni.

Sicer pi?em kar v splo?no debato... Kupil novo mazdo 3 v za?etku decembra 2019. Vse bp do januarja. Najprej opazil pri voznikih vratih, da so tesnila vrat zamaknjena in se guma pri odpiranju zatika. Ok sem si mislu, malo ?lamparije(ceprav ne podpiram tega) sedaj pa za slab priokus ne deluje keyless odpiranje vrat... Malo sem prebral forum in te te?ave niso ravno redkost pri mazdi. Sedaj pa glavno vpra?anje...a je ta zadeva sploh v celoti odpravljiva al bom vsake nekaj mescev na servisu dokler mi ne bo potekla garancija in se ve? ne bom sekiral.

 

Jaz imam mojo od 19.12. in do danes nisem opazil ni? od napisanega, upam da tako tudi ostane  :) Od 19. decembra do danes sem naredil 3500 km, zaenkrat brez najmanj?e nev?e?nosti...edino enkrat mi je javilo naj vozim previdno ker so varnostni sistemi izklopljeni zaradi nepravilnega delovanja radarja, pa sem ugotovil da je to zato, ker je bil radar preve? zapacan in takoj ko sem ga o?istil je spet vse delovalo kot je treba  :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker gre pr VAG tehnologija po ?asovnici po vrstnem redu audi - vw - ?koda + seat, so v 2 do 4 letih, ko pride tehnologija do ?kode zadeve ?e zrele in na?eloma tudi z loaded ?kodo ne more? zgre?iti, ker so zadeve do tedaj ?e preverjene in ne ve? verzija 1.0 ali 1.1. :) Povsem novi loaded audiji pa so ve?inoma limone...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi, da ?e kupi? ?kodo ne bo? imel problemov, ker je tehnika ?e vsa izprobana in so re?ili vse napake ?e prej. Edina slabost je, da je ?e malo zastarelo vse skupaj do takrat.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker gre pr VAG tehnologija po ?asovnici po vrstnem redu audi - vw - ?koda + seat, so v 2 do 4 letih, ko pride tehnologija do ?kode zadeve ?e zrele in na?eloma tudi z loaded ?kodo ne more? zgre?iti, ker so zadeve do tedaj ?e preverjene in ne ve? verzija 1.0 ali 1.1. :) Povsem novi loaded audiji pa so ve?inoma limone...

?iri? neresnice. Tega vsaj eno desetletje ni. Kdo kak?no novo stvar prvi dobi je sedaj ?isto odvisno od primerka do primerka. 

Po kom pa pri renoldu pobirajo tehnologijo, da jim ?e kar na novo izdani modeli delajo brez "otro?kih" te?av?

 

Vsak kupljen avto pri na?i bajti v zadnjih 18 letih nakupov je bil tako Mazda 6 kot Megane III kot Scout povsem fri?en model (ni bil faceliftan), max kak?ne dva meseca na tr?i??u. Kdo daje polizdelke na tr?i??e sem si ustvaril mnenje na osnovi lastnih izku?enj in ne na na osnovi rekla baba, kot to nekateri prodajajo tu.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz bi raje kupil avto po FL...

?iri? neresnice. Tega vsaj eno desetletje ni. Kdo kak?no novo stvar prvi dobi je sedaj ?isto odvisno od primerka do primerka.

Po kom pa pri renoldu pobirajo tehnologijo, da jim ?e kar na novo izdani modeli delajo brez "otro?kih" te?av?

 

Vsak kupljen avto pri na?i bajti v zadnjih 18 letih nakupov je bil tako Mazda 6 kot Megane III kot Scout povsem fri?en model (ni bil faceliftan), max kak?ne dva meseca na tr?i??u. Kdo daje polizdelke na tr?i??e sem si ustvaril mnenje na osnovi lastnih izku?enj in ne na na osnovi rekla baba, kot to nekateri prodajajo tu.

A ni ravno renojev 1,5 dci iz problematicnega motorja s?asoma postal eden bolj hvaleznih motorjev?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.