Skoči na vsebino

Korona - Covid-19


Bini

Priporočeno sporočilo

Meni je bolj grozno, ker vem za dva primera, ko jim je po preboleli koroni ponagajal krvni strdek. Sodelavec je prišel že nazaj delat, pa ni en teden zdržal, ko ga je infarkt. Pa z enega vrtca v ljubljani pa tudi vzgojiteljica, njo je pa kap. Pa oba stara okol 40. 😒 To so moja leta drgač :(  

  • Začuden 1
  • Žalosten 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 53 minutami je Freak napisal:

Meni je bolj grozno, ker vem za dva primera, ko jim je po preboleli koroni ponagajal krvni strdek. Sodelavec je prišel že nazaj delat, pa ni en teden zdržal, ko ga je infarkt. Pa z enega vrtca v ljubljani pa tudi vzgojiteljica, njo je pa kap. Pa oba stara okol 40. 😒 To so moja leta drgač :(  

 

Tale Corona je res izgleda loterija in se zato ni za zafrkavati. Poznam pa gospo 89 let staro, ki jo je prebolela le z malo vročine.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Janez007 napisal:

 

Tale Corona je res izgleda loterija in se zato ni za zafrkavati. Poznam pa gospo 89 let staro, ki jo je prebolela le z malo vročine.

Tudi naša soseda, mož pa čist pri koncu...... 🤔Jeba..... 😜

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Janez007 napisal:

 

Tale Corona je res izgleda loterija in se zato ni za zafrkavati. Poznam pa gospo 89 let staro, ki jo je prebolela le z malo vročine.

Midva Janez pa sva  res že bolj kritična,se mi zdi. 😬

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od sodelavca stara starca v bovcu prebolela brez karkoli (stara cca 85).

Od drugega sodelavca znanka stara 75 let imala 14 dni "prehlad". Nato se stanje poslabsalo in v dveh dneh umrla 😥

 

Tukaj okoli mene jih je ze precej imelo. Vecina brez problemov oz. bolnisnicne oskrbe na sreco ni potreboval nihce. Ima pa bliznja soseda se zdaj tezave z dihanje (takoj je utrena in tezko diha).

 

Tudi ce nisi ogrozena skupina (pod 40) ni ravno hec ker ne ves lih tocno kako se bo razvilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Freak napisal:

Meni je bolj grozno, ker vem za dva primera, ko jim je po preboleli koroni ponagajal krvni strdek. Sodelavec je prišel že nazaj delat, pa ni en teden zdržal, ko ga je infarkt. Pa z enega vrtca v ljubljani pa tudi vzgojiteljica, njo je pa kap. Pa oba stara okol 40. 😒 To so moja leta drgač :(  

Enak primer je moj kolega. Pa ima manj kot 40 let. 

Zgleda, da ta virus hitro sproži neko najšibkejšo točko. 

Je res jeba.... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je AmpeR napisal:

Enak primer je moj kolega. Pa ima manj kot 40 let. 

Zgleda, da ta virus hitro sproži neko najšibkejšo točko. 

Je res jeba.... 

Kolegica stara manj kot 30 ima konkretne tezave z zbranostjo in nemirnimi rokami (težave pri natančnem delu v službi, ko se zahteva zelo mirna roka), nevrološki izpadi.... Prebolela covid 2meseca nazaj. Znanec mojih let isto.

 

A je korona razlog ali povod ne bomo nikoli vedeli....

 

Sestricna in še trije ki jih osebno poznam (30-40let) šli dobro čez.

 

Ni nekega pravila.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, da več ali manj vsi doktorji vedo, da je lahko posledica korone strjevanje krvi in možnost infarkta. Ampak tud en doktor ne predpiše, prebolelim za korono,  preventivno vsaj aspirina al pa česa drugega proti strjevanju krvi, tako kot dajo tistim, ki so že imeli infarkt. Še vitamina D ne oglašujejo kot zaviralca težjega poteka bolezni - pri vitaminu D se še predozirat ne moreš in ni nič narobe, če se ga v tem času dodatno jemlje.

 

Skos pa znajo nabijat, noste maske, umivajte roke, zračite prostore. Kot bi bila želja, da jih čimveč odide na drugi svet in da se rešuje pokojninsko blagajno.

pred 1 minuto je Bini napisal:

Kot že veste je moja ženka vredu prebolela kovid in zaenkrat nima posledic razen,da jo nekje srbi pa ne vem, če to normalno za njena leta :nevem:

 

Glej, da boš praskal, da ne bo komu drugemu treba. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot že veste je moja ženka vredu prebolela kovid in zaenkrat nima posledic razen,da jo nekje srbi pa ne vem, če to normalno za njena leta :nevem:
Ti samo čohaj

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Bini napisal:

Ukrepi so naenkrat začeli prijemat,kaj je Rjavec že mandatar,al je veter in sonce pripomoglo?:whatever:

Kaj a pol tretjega vala ne bo? Pa glih surf sem si kupil.

 

Tud tale nov angleški/afriški/marsovski sev je tud tipa "sad ga vidiš, sad ga ne vidiš". Pa tko so bili veseli, ko so ga najdli pri potniku iz VB, zdaj pa pravijo da ni bil pravi. Hmmm, če ni pravi naj ga pa reklamirajo... stvarna napaka pa to.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Boss napisal:

Kaj a pol tretjega vala ne bo? Pa glih surf sem si kupil.

 

Tud tale nov angleški/afriški/marsovski sev je tud tipa "sad ga vidiš, sad ga ne vidiš". Pa tko so bili veseli, ko so ga najdli pri potniku iz VB, zdaj pa pravijo da ni bil pravi. Hmmm, če ni pravi naj ga pa reklamirajo... stvarna napaka pa to.

Kot so nam lepo dejali, malo bolje bo nekje junija, ko se bo precepilo okoli 70% ljudi. Aja, ni toliko kandidatov, (potrčkoti, antcepilci, KULovci, ravnozemljaši, 5G-jevci, anti-čipiranci, kemtrailerji, kuščarji itd) se ne mislijo cepit. 🤔Nič ne bo s temi obljubami, naslednjo jesen bo na sporedu  covid pro, part II, special edition. 😏

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj te briga... ti se boš cepil, precepil pa nadcepil.. vse svoje pa boste varni. Jeseni tako ne bo več vzroka za zapiranje, ker bo cepivo na voljo, tako kot za gripo. Imaš to možnost... do zdaj pa je nisi imel in na osnovi tega so pač lockdowni in uničevanje življenja in ekonomije.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Boss napisal:

Pa kaj te briga... ti se boš cepil, precepil pa nadcepil.. vse svoje pa boste varni. Jeseni tako ne bo več vzroka za zapiranje, ker bo cepivo na voljo, tako kot za gripo. Imaš to možnost... do zdaj pa je nisi imel in na osnovi tega so pač lockdowni in uničevanje življenja in ekonomije.

Mi smo prav danes dobili v službi dopis, da se lahko damo na prednostno listo za cepljenje. Seveda, ko se pocepijo vsi starejši od 60let, da ne bo pomote. 

Upam, da kmalu pridemo na vrsto. Bo pa lepo, ko bom lahko na letališču ali ob prestopu meje pokazal cepilo knjižico. In se bo carinik lepo nasmehnil in zamahnil z roko, da lahko grem naprej. Zna bit kar pestro... 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je Boss napisal:

Kaj a pol tretjega vala ne bo? Pa glih surf sem si kupil.

 

Tud tale nov angleški/afriški/marsovski sev je tud tipa "sad ga vidiš, sad ga ne vidiš". Pa tko so bili veseli, ko so ga najdli pri potniku iz VB, zdaj pa pravijo da ni bil pravi. Hmmm, če ni pravi naj ga pa reklamirajo... stvarna napaka pa to.

Za mene ga ne bo ,za skeptike cepljenja pa tudi mogoče ne,če bo sreča !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Bini napisal:

Za mene ga ne bo ,za skeptike cepljenja pa tudi mogoče ne,če bo sreča !

Zate in zame takrat mogoče res ne, se bodo pa skeptiki morali še vedno paziti. Res je, da poleti virus nekako ponikne. A bo  najbrž vedno med nami, kot je  tudi gripa vsako leto prisotna. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.