Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

Meni je pa prav zadek najlep?i del nove m3, medtem ko je pri tem suvu totalna sme?nica in neposre?en.

Ja sam ti si z Urana, mi pa Zemlje :) :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sam ti si z Urana, mi pa Zemlje :) :)

Mogo?e. Ali pa nimamo enakih estetskih meril. Glede na to, da tudi sam nekaj kao dizajniram kitare in so v?e?ne ve?ini ljudi verjamem, da premorem nekaj tega ?uta za lepoto. Je pa to res stvar okusa posameznika.

Recimo spa?ek je nekaterim blazno v?e?, drugim je sme?en, tretjim spet najlep?i avto ever.

Izberite si vi va?o opcijo.

Tako je z vsemi stvarmi, zato pa obstaja toliko razli?nih proizvajalcev, da ugodijo tudi raznim ?udnim zahtevam po "lepoti". :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...Alex..se strinjam.dajmo po?akat da pride ta nova cx 30 v salon.v?eraj bil v mazda kp in dobili testno mazdo3...Alex lahko jo bova testirala..da vidimo kako booo...lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...Alex..se strinjam.dajmo po?akat da pride ta nova cx 30 v salon.v?eraj bil v mazda kp in dobili testno mazdo3...Alex lahko jo bova testirala..da vidimo kako booo...lp

Ja... super ideja. Bova naredil moj testni krog in dejansko ugotovila porabo napram ostalim ?estkam in tvoji. Pokli?i me.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ok...zmenjeno.samo da jo m3 registrirajo pol pokli?em kolega in se zmenimo za TEST..samo ta je benzinarka 2.0.lahko greva skupj v mazda kp ..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ok...zmenjeno.samo da jo m3 registrirajo pol pokli?em kolega in se zmenimo za TEST..samo ta je benzinarka 2.0.lahko greva skupj v mazda kp ..lp

Sej ?e bolj?e, da je benzinarka.

Bova kon?no referen?no ugotovila to?no porabo. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V petek pozno zve?er sem se vrnil iz ?enevskega salona. Eden izmed namena obiska je bilo tudi kar se da podroben ogled in seznanitev z novo Mazdo CX-30. Iz mojega vidika je avto zelo lep, ?al je bil za stekleno ograjo (sicer nizko) tako, da neposreden stik ni bil mo?en, vseeno sem prosil prijazno hosteso, da odpre notranjost in prtlja?nik (je zadosti velik, dno prtlja?nika je rahlo poglobljeno) ter da mi vse skupaj poslika, kar je tudi storila. Vozilo deluje ve?je kot so dejanske mere. V vozilu naj bi bil ?e Skyactiv-X motor, kar je bilo vidno iz napisa na zadku vozila - preveriti ?al nisem mogel. Zadnja (prtlja?na vrata) so bila elektrificirana kot pri CX-5. Notranjost je v stilu nove M3. Kar me je malce motilo je ?irok pas plastike okoli spodnjega dela vozila ampak se to pomoje delno izni?i ?e izbere? kak?no temno barvo (npr.machine grey). Naredil sem tudi nekaj fotk in 2 film?ka (mi ju ni uspelo nalo?iti). Sicer pa je Mazda imela kar precej velik prostor na katerem so imeli skupno razstavljenih 12 vozil: poleg CX-30 ?e 2x CX-5, M6 karavan, CX-3,M2, 2x MX-5, 3x nove M3 (HB) in novo M3 (limuzina). Slednja je naredila na mene zelo dober vtis. Napovedana prodaja nove CX-30 s Skyactive-X motorjem je za Evropo jesen 2019.

post-1607-0-05376800-1552213649_thumb.jpg

post-1607-0-25586900-1552213662_thumb.jpg

post-1607-0-75922000-1552213677_thumb.jpg

post-1607-0-38639700-1552213699_thumb.jpg

post-1607-0-48523800-1552213715_thumb.jpg

post-1607-0-32405200-1552213803_thumb.jpg

post-1607-0-56341000-1552213817_thumb.jpg

post-1607-0-47397500-1552213843_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wtf so oblekli skoraj cel avto v plastiko? Grdo. Ko bo ta plastika zbledela na soncu v par letih bo vse skupaj ?e bolj grdo

izgledalo.Kam gre? Mazda s to plastiko? Upam, da ne bodo vsi modeli ?li v to smer.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te plasti?ne obrobe so ob?utno prevelike, me mal spominja na ono Citronko k je imela plasti?ne bumpere na vratih. Pa ?e kolesa zgledajo ultra majhna ker je okrog tolk ?rne plastike, no gooo!

Druga?e bi bil v?e?en avto, ampak s temi plastikami pa :rolleyes:

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole pa se Aircrossa premaga :) oz navadnega C3 od starsev kinima tudi plasticne obrobe

Ampak ce povzamem starsa (70 let) ko sta videla plastiko. Super to je pa fajn ko podrajsas :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja...mogo?e ?e bi ta ?rna plastika bla o?ja na obrobih blatnikov..bi zgledalo lep?e..dajmo po?akat jo videt v ?ivo in vozit..to mazdo cx 30.pustimo se presenetit..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja...mogo?e ?e bi ta ?rna plastika bla o?ja na obrobih blatnikov..bi zgledalo lep?e..dajmo po?akat jo videt v ?ivo in vozit..to mazdo cx 30.pustimo se presenetit..lp

Nima? kaj. Ko je gor en kup plastike je gor. Ali na sliki ali v ?ivo vedno bo izgledalo grdo in ceneno.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wtf so oblekli skoraj cel avto v plastiko? Grdo. Ko bo ta plastika zbledela na soncu v par letih bo vse skupaj ?e bolj grdo

izgledalo.Kam gre? Mazda s to plastiko? Upam, da ne bodo vsi modeli ?li v to smer.

 

Da bi plastika zbledela v parih letih v to ne verjamem, saj je bila verjetno podvr?ena testiranjem. Je bilo pa re?eno na sejmu da bo tudi sedanja CX-5 v roku 2-3 let (ali ?e prej) pre?la na obliko CX-30.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da bi plastika zbledela v parih letih v to ne verjamem, saj je bila verjetno podvr?ena testiranjem. Je bilo pa re?eno na sejmu da bo tudi sedanja CX-5 v roku 2-3 let (ali ?e prej) pre?la na obliko CX-30.

Seveda jo testirajo in zdr?i res par let, nato uv ?arki naredijo svoje. Plasti?ne dele se izdeluje iz recikliranega abs, ki se mu vsake toliko doda sve?e granule. Seveda obstaja tudi abs, ki ne bledi, a ta je rezerviran za kake potovalne kov?ke in podobno. Bodo pa tejle plasti?ni deli z leti postali sivkasti, ?e se ne bo pravo?asno skrbelo za njih(za??ita za abs plastiko).?e bodo naslednji modeli res podobni temu, sledijo ?e ?rni abs odbija?i in smo zopet pet korakov nazaj. Pri tej plastiki odpadejo stro?ki barvanja in firme kar nekaj denarja pri?parajo. Pol pa nakladajo o tem, da je to bolj?a varianta zaradi odrgnin na parkiri??ih... ja, seveda da ja.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ?e koga moti si pa naj prebarva te ?rne plastike v barvo avta in je stvar re?ena.

Zgleda so za?eli delati avte, ki pa?ejo mno?icam, zato se jim pa re?e presti?ni.

 

aja mene ne moti ?rna plastika ker niso celi odbija?i ?rni.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ?e koga moti si pa naj prebarva te ?rne plastike v barvo avta in je stvar re?ena.

Zgleda so za?eli delati avte, ki pa?ejo mno?icam, zato se jim pa re?e presti?ni.

 

aja mene ne moti ?rna plastika ker niso celi odbija?i ?rni.

A resno to o barvanju?To pride takoj preko 1K ? pa ?e je vpra?anje, ?e bi pitor zadel to?en odtenek barve(abs plastika je hudi? za barvat- najprej plastic primer, primer, barva in ?ez prozoren lak. In na koncu povle?e kak odtenek druga?e. Kot sem ?e zgoraj napisal, to gre vse v smeri racionalizacije proizvodnje (beri ?paranje pri stro?kih).

Kdor je kdaj imel kak avto z ?rnimi odbija?i ve, da z leti izgubijo ?rni lesk, nato postajajo vse bolj sivi in na koncu ?e razpokajo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NA tej sliki siva tla skrivajo obrobe :). Te obrobe vizuelno povi?ajo avte v ?e bolj 'terenski' look. To je znano.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.