Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

PA pono?i ali v slabi svetlobi slikamo in smo zmagal... podnevi na soncu bo pa kaj?

Ja kaj pa naj bi bilo podnevi po soncu? Enim bo vsec, drugim ne... tako kot z vsako stvarjo... Je ni zadeve, ki bi bila vsec prav vsem ... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja kaj pa naj bi bilo podnevi po soncu? Enim bo vsec, drugim ne... tako kot z vsako stvarjo... Je ni zadeve, ki bi bila vsec prav vsem ... ;)

Denar?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Denar?

 

 

Pomoje je tudi pri denarju podobno... enim je vsec, drugim ni :) ... ce seveda gledamo dizajn... tako kot se omenja tukaj  :P

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bom takole rekel, v mestu in podobno kjer se sedaj najve? kupuje teh avtov (?e po sebi nesmisel) je to nepotrebna ?minka. Za nekoga ki pa je na blatu in gnojnici - kot sem jaz pa tole prav pride. Velikokrat moram zasu?en blat in gnoj mo?no in dolgo prati z wapom...verjetno gre s plastike la?je.

 

Ampak spet namen nakupa, ne ?minkerija.

 

P.S. Pa ?e malo ?rnega humorja in zbadanja mazda?ev. Mogo?e so pa re?ili rjavenje pragov :) :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bom takole rekel, v mestu in podobno kjer se sedaj najve? kupuje teh avtov (?e po sebi nesmisel) je to nepotrebna ?minka. Za nekoga ki pa je na blatu in gnojnici - kot sem jaz pa tole prav pride. Velikokrat moram zasu?en blat in gnoj mo?no in dolgo prati z wapom...verjetno gre s plastike la?je.

 

Ampak spet namen nakupa, ne ?minkerija.

 

P.S. Pa ?e malo ?rnega humorja in zbadanja mazda?ev. Mogo?e so pa re?ili rjavenje pragov :) :)

Pa spet bodo oni iz notranjosti bentili, da jim je plastika ?e ?isto razpadla in jo bodo menjali po treh letih, pri nas na obali bo pa ?e po desetih letih kot nova. :)

S to plastiko so re?ili tudi pri te?i avtomobila.Kaj ho?ete lep?ega?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex berem tvoje komentarje (poleg seveda tudi ostalih) in imam komentar na le-te - ?isto dobronamerno, enkrat si proti plastiki, drugi? si za plastiko, zanima pa me kak?no je dejansko tvoje mnenje - pa brez zamere.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex berem tvoje komentarje (poleg seveda tudi ostalih) in imam komentar na le-te - ?isto dobronamerno, enkrat si proti plastiki, drugi? si za plastiko, zanima pa me kak?no je dejansko tvoje mnenje - pa brez zamere.

Moje mnenje je-avto naj bo avto. Zdej, nekateri ?portni avti imajo tudi karoserijo iz poliestra, alu karoserijo ali iz oglikovih vlaken. To je ok, to je zaradi ni?je te?e avta. Ko pa za?nejo natikat poceni abs plastiko gor na avto, je pa to grdo, ceneno in neestetsko. Je pa tudi ?aljivo do kupca, ki da en kup denarja za tako zlo?enko

Tako je moje mnenje. ?e je komu to v v?e? naj kupi tak avto, pri meni ga sigurno ne boste videli.

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alexov naslednji avto bo CX-30. Tudi za skyactiv dizle je enkrat zapisal, da ga ne bi nikoli kupil.

 

Malo za ?alo malo zares. :)

Nikoli. Mogo?e edino, ko ne bo nih?e ve? kupoval teh t. i. suvov, mogo?e, mogo?e... pa ?e takrat verjetno ne.

Dizla sem pa kupil ravno zato, ker sem probal benzinarja in ugotovil sem, da nisem ?e v penziji in rabim bolj ?ivahen avto. In pa tudi zaradi tega, ker so vsi sedaj postali kao ozave??eni in kupujejo razne mlin?ke in baterijske avtomobil?ke in sem si rekel, zakaj pa ne dizel? V bistvu sem tudi sam eko ozave??en saj vozim euro 6 in s tem ?uvam naravo bolj kot nekateri, ki to samo mislijo,da delajo. :)

  • Všeč 2
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni pa je ta CX-30 v?e? in bi bila v o?jem izboru, ?e bi se ?e konec prej?njega leta prodajala. ?e jo primerjam z novo Mazdo 3 HB, ima ve?ji prtlja?nik, tudi notranjost je bolj prostorna, pa ?e lep?a mi je. Zanima pa me, v kak?nem cenovnem okviru se bo gibala

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje da + 2000 ? glede na 3, so pa seveda ?pekulacije.

Cenovno bo med 3 in 5, verjetno bo silila bolj proti 5, kjer bodo potem z novo generacijo lahko dvignili ceno.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Zanima me, kako to, da ?e ni ni? novih informacij o prihajajo?i Mazdi CX-30, do sedaj je bila videna samo v rde?i barvi in vse slike ki so na internetu so iz ?enevskega avtosalona, mogo?e ima kdo kak?en link kako izgleda v kak?ni drugi barvi, pa ne pobarvano s Photoshopom...., aja pa ?e to zanima me ali ima kdo kak?en podatek kak?ne gume so na M CX-30 - dimenzije....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse kaze da ne bo na cesti pred 2020. Lahko je to povezano spet z motorji. Nekaj so morali pokazati v zenevi.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ?e Mazdo 3 niso spravili v prodajo tako kot se zagre - za maj obljubljenega sedana kar ni in ni, motorji Skyactiv-X pa tudi niso ?ist ziher, da bodo jeseni. Mazdi zadnje ?ase planiranje ne gre glih po na?rtih, ampak po moje je to le vrh ledene gore.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne moremo pa vedeti ?e je to povezano tudi kaj s tem, da morajo saloni to sami financirati....(zalogo, promocijo....itd) vse je na koncu dnar.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kuga, saloni morajo sami financirat zalogo - aja od kdaj pa je tako?

 

Mater Mercator in ostali trgovci bi takoj propadli, ?e bi delali na tak na?in.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e zdavnaj sem napiso da je na? zastopnik za Mazdo zani?,ravno tako ostali trgovci v ve?ini in zato tudi ni slovenskega menija na info displeju,ker premalo pritiskajo na Mazdo in ?e kaj bi se na?lo... Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.