Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

Sam niti ne pogre?am slovenskega menija. Vse telefone sem imel v angle??ini (ok, trenutni iphone tako ali tako nima mo?nosti slo) in tudi v avtu ?e bi bila mo?nost izbire slo je ne bi izbral. Najve?ji dejavnik za to je, da ?e gre kaj narobe lahko pogooglam in takoj odpravim napako. ?e imam v slo moram ?e prevajat...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

x2, ?e recimo windows in office je v kateremkoli jeziku ?udno (nem??ina, sloven??ina). Dostikrat so prevodi neposre?eni, pa je pri MS produktih nivo zelo OK.

 

Na vsaki napravi si najprej prestavim na angle??ino, ne glede na to, ?e omogo?a sloven??ino, ponavadi tega niti ne preverim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa dobro, saj angle??ina bi tako ali tako ostala. Torej se samo pove?a izbira. Bi pa za nekoga, ki ne obvlada tujih jezikov (moj foter, tast,...) olaj?alo obvladovanje navigacije in pa nastavitev.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no to, tuji raz?irjen jezik je vedno na izbiro, ampak problem je da ni osnove za tiste, ki tega ne ?elijo oz ne znajo....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Nekaj sem ?e predhodno napisal o Mazdi CX-30. Pa na kratko povzetek:

- avto sem videl v ?ivo na ?enevskem salonu - zunanji vtis: je lep, videl tudi prtlja?nik: ni sicer ne vem kako velik a kar soliden (440 l), vsesti vanj se nisem mogel ker je bil avto za ograjco - mogo?e bi se tudi dalo a nisem hotel biti vsiljiv, mi je bilo potem ?al,

- oprema bo podobna ali enaka novi M3 (z opcijami), cena pa verjetno malo vi?ja - cca. 1.500,00 - 2.000,00 ?,

- prve pridejo k nam v salone letos v mesecu avgustu in septembru - z motorjem G122, z motorjem SkyActive-X pa v novembru in decembru let

os,

- obstajala bo tudi mo?nost zadnjih elektrificiranih vrat kot ena izmed opcij pri bolj?ih opremah (kot jo ima CX-5),

- in kot zadnje odlo?il sem se za nakup takoj ko bo na voljo z motorjem SkyActive-X (?e prej pa bom na testno vo?njo s tem motorjem ?el, ko bo na voljo pri novi M3).

Aja pa ?e to, verjetno ga bom vzel v machine sivi barvi, da malo prekrijem ?rne plasti?ne obrobe na vozilu spodaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po mojih informacijah bodo opremski paketi enaki kakor pri mazdi 3 + 2300? na ceno mazde 3. Mo?nost bo tudi kombinacije SkyA G in 4x4. Bo pa potrebno po?akati da avti pridejo ker medosno in skupno dol?ino ima kraj?o kakor Mazda 3. Lahko pa da je kabina malo naprej potegnjena in bo zato noter ve? prostora. Dimenzijsko bi naj bila to?no tako kakor ka?kaj.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po mojih informacijah bodo opremski paketi enaki kakor pri mazdi 3 + 2300? na ceno mazde 3. Mo?nost bo tudi kombinacije SkyA G in 4x4. Bo pa potrebno po?akati da avti pridejo ker medosno in skupno dol?ino ima kraj?o kakor Mazda 3. Lahko pa da je kabina malo naprej potegnjena in bo zato noter ve? prostora. Dimenzijsko bi naj bila to?no tako kakor ka?kaj.

Ampak dra?ja, pa vendar bolj?a in lep?a! Zoom zoom
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Jebo te, res da je v avstriji drazje, samo ta cenik je ob bok moji kravi (realne prodajne cene). Tole je pa veliko manjsi razred.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sorry, ampak edino zadnji del je lep. Od strani je grd, spredaj pa tudi ni bog ve kaj.Mazda bo morala kaj spremenit v dizajnu, ker jih konkurenca ?e po?teno diha za ovratnik. ?e posebej kia je ful napredovala v dizajnu.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.