Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

SLO cene bojda to?no + 2.500 EUR napram mazdi 3. Lahko kdo to z gotovostjo potrdi?

 

Meni je sicer huda, sploh v razredu, kjer so tekmeci Opel Mokka, Captur, T-Rock in podobne grdobe. Druga?e pa ni? novega kar se dizajna ti?e, samo v pravi barvi mora biti. Soul red se je meni ?e malo izpela oz. mi deluje po?en??eno, na slika siva izgleda bolje, oz. polymetal gray ali pa celo ?rna, ker razbije prevelik kontrast med (pre)velikimi ?rnimi obrobami.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj bomo vidli ko pride v salone in bolje ocenli...o?itno se bo treba navadit na te nove trende in oblike avtov...zdaj bodi pameten ..kaj kupit..??? Nima? kaj dosti izbirat za svoje ???.lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SLO cene bojda to?no + 2.500 EUR napram mazdi 3. Lahko kdo to z gotovostjo potrdi?

 

Meni je sicer huda, sploh v razredu, kjer so tekmeci Opel Mokka, Captur, T-Rock in podobne grdobe. Druga?e pa ni? novega kar se dizajna ti?e, samo v pravi barvi mora biti. Soul red se je meni ?e malo izpela oz. mi deluje po?en??eno, na slika siva izgleda bolje, oz. polymetal gray ali pa celo ?rna, ker razbije prevelik kontrast med (pre)velikimi ?rnimi obrobami.

Soul red ti deluje kako??

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne bo ve? ugibanj glede nove Mazde CX-30, vozilo je mo?no ?e naro?iti v SI in sicer vse izvedbe. Cene se za?nejo od 22.290,00 ? (osnovna oprema G122) do 34.590,00 ? (vsa oprema,X-180, avtomatik, 4x4 pogon). Kaj ve? zaenkrat ?e ne morem povedati.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Super, hvala. Kar pa se uradne strani ti?e, bo mazda.si o?itno spet zadnjna v Evropi, ko se bodo ?ez kak mesec kon?no le spomnili nalo?iti cenik in ve? informacij. O?itno smo res pomemben trg, ali pa uvoznik pa? meni, da "hide and seek" bolje deluje, kot pa "tease" :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da se pri nas tudi nekaj dogaja-na bolj?e. Nekaj dni nazaj sem bil z svojo na prvem servisu in so bili extra prijazni in prilagodljivi in na koncu oprali in obrisali na suho avto! Nakar dobim od MazdaSlovenija anketo po mailu kako sem bil zadovoljen itd. Res nekaj ?asa nisem imel Mazde, toda takrat so bili korektni, da ti operejo avto pa niti pod razno. Je povsod tako ali samo pri Selmar?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne bo ve? ugibanj glede nove Mazde CX-30, vozilo je mo?no ?e naro?iti v SI in sicer vse izvedbe. Cene se za?nejo od 22.290,00 ? (osnovna oprema G122) do 34.590,00 ? (vsa oprema,X-180, avtomatik, 4x4 pogon). Kaj ve? zaenkrat ?e ne morem povedati.

Koliko je pa + oprema in Avtomatik?

Vem da pride v MS Rde?a Avtomatik a bo ?e kje Avtomatik za testirati?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je pa to lep avto :blink:  :blink: ....sicer pa ljudje imamo razli?en okus tak da

 

Imamo avtomobile in imamo SUV-e. Men so ?al vsi SUV-i ?uda?ki, kot bi vozil kombi - ?e je pa ?e bel za povrh pol pa sploh.

 

Tale je pa sploh ?uden - nekako v ?rni ali zelo temni barvi je ?e recimo ocena tri, v rde?i ali pa svetlej?ih barvah pa ve? kot dvojko ?al ne zaslu?i, Mazda gor ali pa dol.

Mislim, da se pri nas tudi nekaj dogaja-na bolj?e. Nekaj dni nazaj sem bil z svojo na prvem servisu in so bili extra prijazni in prilagodljivi in na koncu oprali in obrisali na suho avto! Nakar dobim od MazdaSlovenija anketo po mailu kako sem bil zadovoljen itd. Res nekaj ?asa nisem imel Mazde, toda takrat so bili korektni, da ti operejo avto pa niti pod razno. Je povsod tako ali samo pri Selmar?

Men Mazdo pri a-cosmsu tudi operejo in posesajo. Na?eloma pa to delajo samo v okviru rednega servisa.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imamo avtomobile in imamo SUV-e. Men so ?al vsi SUV-i ?uda?ki, kot bi vozil kombi - ?e je pa ?e bel za povrh pol pa sploh.

 

Tale je pa sploh ?uden - nekako v ?rni ali zelo temni barvi je ?e recimo ocena tri, v rde?i ali pa svetlej?ih barvah pa ve? kot dvojko ?al ne zaslu?i, Mazda gor ali pa dol.

Men Mazdo pri a-cosmsu tudi operejo in posesajo. Na?eloma pa to delajo samo v okviru rednega servisa.

Sem gledal zadnji? eno zanimivo oddajo na NG o devetdesetih. In tam so omenili, da je takrat nastalo izredno pove?anje prodaje (v usa) suvov. In kaj naj bi bil vzrok. Prekomerna te?a ameri?anov, ki se niso ve? mogli skobacat v karavane in normalne avte...in potem se je ta trend preselil v Evropo. Sano pri nas je bolj v stilu, me boli hrbet, mam probleme z koleni, imam vneto prostato, rad sedim na visokem, da ljudje kupujejo te napol kon?ane izdelke z obilico reciklirane plastike. Pa za noben suv ne more? re?t, da je lep. So samo suvi in grdi suvi. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da se pri nas tudi nekaj dogaja-na bolj?e. Nekaj dni nazaj sem bil z svojo na prvem servisu in so bili extra prijazni in prilagodljivi in na koncu oprali in obrisali na suho avto! Nakar dobim od MazdaSlovenija anketo po mailu kako sem bil zadovoljen itd. Res nekaj ?asa nisem imel Mazde, toda takrat so bili korektni, da ti operejo avto pa niti pod razno. Je povsod tako ali samo pri Selmar?

 

Verjemi da si pranje avta po?teno pla?al :). Druga?e pa se to zna zgoditi tudi pri a-cosmosu da ti avto operejo (seveda na tvoje stro?ke, ker ti vra?unajo v delovne ure).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma vje?baj... :)

 

Sem gledal zadnji? eno zanimivo oddajo na NG o devetdesetih. In tam so omenili, da je takrat nastalo izredno pove?anje prodaje (v usa) suvov. In kaj naj bi bil vzrok. Prekomerna te?a ameri?anov, ki se niso ve? mogli skobacat v karavane in normalne avte...in potem se je ta trend preselil v Evropo. Sano pri nas je bolj v stilu, me boli hrbet, mam probleme z koleni, imam vneto prostato, rad sedim na visokem, da ljudje kupujejo te napol kon?ane izdelke z obilico reciklirane plastike. Pa za noben suv ne more? re?t, da je lep. So samo suvi in grdi suvi. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjemi da si pranje avta po?teno pla?al :). Druga?e pa se to zna zgoditi tudi pri a-cosmosu da ti avto operejo (seveda na tvoje stro?ke, ker ti vra?unajo v delovne ure).

Bilo je pri rednem s.in zastonj! Tudi posesali bi ga ?e bi imeli kaj. Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.