Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

Bini, to?no tako... zastopnik ni dorasel. Pizda, najbolj blesave dashboard kamrce, ki jo kupi? na netu imajo notri sloven??ino. Mi pa leta 2019 razglabljamo zakaj ni prevoda.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej je noter italijanski jezik in ingle?tina. Pa ja vsak obvlada kakega od teh jezikov.

Jaz imam itak voice na 0,ker me stra?ansko moti jezikanje tete iz navigacije, ki se javlja samo iz desne strani in ?e to vsaki? sti?a glasbo. To je mote?e in ne jezik.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

https://s1.cdn.autoevolution.com/images/news/gallery/2020-mazda-cx-30-crossover-fills-gaps-in-geneva_3.jpg

 

Jaz iz slike ne razberem. Ugibam, da ima 215/55 18, ?e ima mazda 3 215/45 18, to pa je precej bolj balonasto, ne izgleda pa 19.

 

Edit, sem na?el: https://autophorie.de/2019/03/05/mazda-cx-30-premiere/

 

215/65 16 ali 215/55 18. Ni kaj, vsekakor "standardne" dimenzije. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej je noter italijanski jezik in ingle?tina. Pa ja vsak obvlada kakega od teh jezikov.

Jaz imam itak voice na 0,ker me stra?ansko moti jezikanje tete iz navigacije, ki se javlja samo iz desne strani in ?e to vsaki? sti?a glasbo. To je mote?e in ne jezik.

Pa sej ni point, da ne bi znali tujih jezikov... point je v tem, da da ?lovek za avto 30 jurjev a distributer in izdelovalec se niti toliko ne potrudita, da bi dali notri jezik s podro?ja, kjer se avto prodaja. Izurjen prevajalec prevede menije in sporo?ila v roku nekaj dni za ceno usnjenih sede?ev, ?e jih naro?i? kot dodatno opremo. Temu se re?e zanikrn odnos in nespo?tovanje slovenskih kupcev. Imajo pa? sre?o, da je na?a narodna zavest toliko nizka, da nam je vseeno a je notri sloven??ina ali ne in da to ni razloga a bo kupec avto kupil ali ne.

 

Poskusi kaj takega nares Italijanu in ne daj notri italijan??ine pa ti zdajle povem, da ali avta ne kupi ali pa naknadno reklamira kot stvarno napako z od?kodnino povrh.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej ni point, da ne bi znali tujih jezikov... point je v tem, da da ?lovek za avto 30 jurjev a distributer in izdelovalec se niti toliko ne potrudita, da bi dali notri jezik s podro?ja, kjer se avto prodaja. Izurjen prevajalec prevede menije in sporo?ila v roku nekaj dni za ceno usnjenih sede?ev, ?e jih naro?i? kot dodatno opremo. Temu se re?e zanikrn odnos in nespo?tovanje slovenskih kupcev. Imajo pa? sre?o, da je na?a narodna zavest toliko nizka, da nam je vseeno a je notri sloven??ina ali ne in da to ni razloga a bo kupec avto kupil ali ne.

 

Poskusi kaj takega nares Italijanu in ne daj notri italijan??ine pa ti zdajle povem, da ali avta ne kupi ali pa naknadno reklamira kot stvarno napako z od?kodnino povrh.

Boos res nisi mogel bol? napisat! Lp

Pardon Boss ne pa Boos!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej ni point, da ne bi znali tujih jezikov... point je v tem, da da ?lovek za avto 30 jurjev a distributer in izdelovalec se niti toliko ne potrudita, da bi dali notri jezik s podro?ja, kjer se avto prodaja. Izurjen prevajalec prevede menije in sporo?ila v roku nekaj dni za ceno usnjenih sede?ev, ?e jih naro?i? kot dodatno opremo. Temu se re?e zanikrn odnos in nespo?tovanje slovenskih kupcev. Imajo pa? sre?o, da je na?a narodna zavest toliko nizka, da nam je vseeno a je notri sloven??ina ali ne in da to ni razloga a bo kupec avto kupil ali ne.

 

Poskusi kaj takega nares Italijanu in ne daj notri italijan??ine pa ti zdajle povem, da ali avta ne kupi ali pa naknadno reklamira kot stvarno napako z od?kodnino povrh.

Italijan ra

Pa sej ni point, da ne bi znali tujih jezikov... point je v tem, da da ?lovek za avto 30 jurjev a distributer in izdelovalec se niti toliko ne potrudita, da bi dali notri jezik s podro?ja, kjer se avto prodaja. Izurjen prevajalec prevede menije in sporo?ila v roku nekaj dni za ceno usnjenih sede?ev, ?e jih naro?i? kot dodatno opremo. Temu se re?e zanikrn odnos in nespo?tovanje slovenskih kupcev. Imajo pa? sre?o, da je na?a narodna zavest toliko nizka, da nam je vseeno a je notri sloven??ina ali ne in da to ni razloga a bo kupec avto kupil ali ne.

 

Poskusi kaj takega nares Italijanu in ne daj notri italijan??ine pa ti zdajle povem, da ali avta ne kupi ali pa naknadno reklamira kot stvarno napako z od?kodnino povrh.

Kot prvo, italijani razen italijan??ine ne obvladajo nobenega drugega jezika (ve?ina) in zato bi bili res bogi in nebogljeni. Njih je 60 miljonov nas pa kot eno predmestje Milana.Jasno je, da nas pa? nekateri ne jemljejo kot resne in mno?i?ne kupce. Saj tudi v kakem Ferrariju ali Lambotu ni slovenskega vodenja v navigaciji.

Pa? smo majhen narod. Kako gre ?e tista... je eden , ki govori srbohrva?ko in trije slovensko. Uganite, v katerem jeziku poteka pogovor. Tako to gre...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brezveze tudi za korejce smo enako mali narod pa ima? Slovenski meni,enostavno naredi? ga,kak stro?ek pa je to za tako firmo? Mislim pa,da ?e bi bilo zakonsko dolo?eno bi imeli takoj slovenski jezik v Mazdi! L.no?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex, zdaj ga pa ?e serje?, majhnost je le v glavi.

 

To?no tako kot pravi Bini, vse ostalo so samo neumestni izgovori. Saj pravim, ?e izdelovalci dashboard kamerc dajo sloven??ino pa je kamera v rangu dobrih 100 EUR. Torej komu se ne spla?a, pa si upam trditi, da je teh kamerc pri nas prodanih manj kot Mazd. Primerjava v rangu cene pa je neprimerljiva.

 

?e navigacija ne podpira sloven??ine ni toliko grozno kot pa da nima? menijev prevedenih... ?e enkratm, menije se da brez naprezanja prevest prej kot v enem tednu in vsako izgovarjanje, da nas je samo 2 milijona je ?isto mimo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa? mazda se je do sedaj tako odlo?ila in mogo?e, ?e se jim bo zahotelo oz. ?e bo volja na njihovi strani, bodo slovenski meniji. Vodenja pa mislim, da ne bo.Tukaj je vzemi ali pusti.

Sicer pa, razen tukaj na forumu, nisem ?e zasledil od drugih lastnikov mazd, da jih to moti.

Mogo?e kakega voznika starej?e generacije, a mladi in najstniki itak ?e dan danes vse delajo in upravljajo v angle??ini.Po mojem ?e razmi?ljajo v angle??ini. Kar poglejte v njihove telefone in ra?unalnike. Nikjer ne boste na?li ve? slovenskih meninev. Tako, da v bodo?e to ne bo ve? nek problem.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brezveze tudi za korejce smo enako mali narod pa ima? Slovenski meni,enostavno naredi? ga,kak stro?ek pa je to za tako firmo? Mislim pa,da ?e bi bilo zakonsko dolo?eno bi imeli takoj slovenski jezik v Mazdi! L.no?.

Tukaj moramo razumeti, da bi korejci naredili prav vse, da bi kupci kupili njihove avte. Pa? kupci bi se takoj obregnili v to malenkost.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi mene ne moti, saj imam v telefonu raje kar ang meni,ker sem ?al v slo ?isto zgubljen...nekateri prevodi so taki, da niso za nikamor...zato si raj?i na?timam ang pa mir...winsi so isti...vsak pa razume left,right,turn...,roundabout ...tak da tudi govorno ne more biti velik problem,mogo?e za tiste 60+...ker smo mali za?li me zanima kdaj bo kaj uradni cenik,ker mi je cx30 v?e? ko hudi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Starej?im je angle??ina ?panska vas, in navigacija v angle??ini je za njih neuporabna.

Jst recimo dobro razumem angle?ki ampak mi je lep?e sli?at Katjo ko me vodi na navigaciji, pa? bolj naravno, saj smo Slovenci a ne!

Mladi pa odvisno ve?ina ?e imajo mo?nost imajo telefone v sloven??ini, tisti kul z ajfouni pa english.

Za eno tako velko firmo kot je Mazda stane recimo prevod mogo?e glih 1? na avto ali ?e manj.

Pa ?e je..kitajci z njihovimi ?ip?it izdelki imajo slo pol res nevem zakaj velke firme ne morejo.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne gre se samo za navigacijo,ker tu vse vidi?,gre se za strokovne izraze in navodila,te pa je te?je razumeti tudi mladini,ker tega besedi??a ne uporablja? vsaki dan. Razen mogo?e nekaj% ljudi. Gor ali dol,motil nebi nikogar slovenski meni,bolj me moti da je Hrva?ki in ?e manj Mazd prodajo! To pa mislim,daje na zastopniku vozil ki je v Lj.in ga briga za otalo rajo v okolici! Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolj simpl bi bilo, da bi dali Android v Mazdo pa je to to...

Prevec odprt sistem

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali pa nam naj dajo jezikovno datoteko za meni v angle??ini. Skupnost ga pa potem ?imbolj smiselno prevede...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.