Skoči na vsebino

Dopust tako ali drugače

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Jaz grem za vikend v kemp do sosedov, jutri (sreda) lepo mercator kupon plato Uniona z 25% popusta, sabo vzamem ene dvoje čevape, nekaj spečem, v soboto grem ven na večerjo in potem v lokalnega diskača pogledat kako in kaj - GLAVNI DOPUST SO MI PA ODOBRILI ZA KONEC JULIJA TAKO DA WUHUU :vesel:

  • Všeč 3
  • Haha 2
Napisano (urejeno)

Nekaj za na kruh namazat,..podobno sirnemu namazu

Popravljeno od Tilen5

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Ja, s tem da sedaj v Grčiji še nekako uspem skoraj vsak dan najti "zasebno" plažo, kar je v ITA in CRO praktično misija nemogoče.

Napisano
Pred eno uro je NevLado napisal:

Ravno danes sem gledal A4 v konfiguratorju, imajo neko novo(?) zeleno barvo? Zgleda top

 

null

image.png

Top je tudi cena😉🤭

Napisano
pred 13 minutami je Tilen5 napisal:

Nekaj za na kruh namazat,..podobno sirnemu namazu

Na prepečenec tudi lahko? 

Ja, kemp je lepa SLOVENSKA beseda. Tako kot pisiar v obdobju korone. Namesto PCR ki se v Sloveniji prebere pcr. 

Napisano (urejeno)
pred 16 minutami je dvorjan napisal:

Ja, s tem da sedaj v Grčiji še nekako uspem skoraj vsak dan najti "zasebno" plažo, kar je v ITA in CRO praktično misija nemogoče.

Kje v Grčiji si?

Jaz grem letos na Halkidiki.

 

Celotna Elba, z lahkoto. Menjavajo se plačljive marele z gratis odseki. In to na več 7 plažah, kje sem bil.

 

Plaže pri Pisi 99% plačljive. Najdel pa sem takoj na googlu spiaggia del Americano. Edina free. Tak imaš pa svašta. Nas normalne, mularijo, ...

Vseeno bilo fajn. Tu sem bil samo en dan.

 

Sardinija. Že vsaj 7 let nazaj. So ble tudi free cone. Več kot 12 plaž sem obiskal.

 

Lido di Jesolo. Same plačljive marele. Imel sem jo v sklopu hotela. Si pa lahko pred marelami koco vrgel, komot.

 

Lido di Pomposa (blizu Ravene). Pa točno to kot opsijuješ. Ni šans. Samo zasebniki v eno. Mogoče če bi googlal, bi kaj našel. Samo so bli otroki tak mali, da sem si tedenski zakup vzel.

Popravljeno od godlike
Napisano

@godlike: Thassos

 

Sicer pa mislim, da se nismo dobro razumeli.

 

"Zasebna" plaža je zame to, da okoli mene in moje ni nobene druge duše - po možnosti cel dan. In če moram za to iti 2 km peš čez gozd v kak zaliv pač grem.

Ajd, če pridejo s kako jadrnico se skopat ipd.

 

Ker res težko prenašam gužvo, sploh mularijo, ki vpije, ali pa tastare, ki kadijo ...

 

Kar se tiče Halkidiki - kar pripravi se na kaos. Tam se nagrmadijo predvsem Srbi, Bolgari in Romuni, drugih skorajda ni. Ima pa to tudi kak redek plus - nižje cene nastanitev in storitev.

 

Prava Grčija so otoki - pa če prideš tja s trajektom ali pa letalom.

Napisano (urejeno)

Thassos sem tudi gledal za letos, z avtom.

 

Pol smo rezervirali Črno Goro.

Določene nepričakovane zadeve so Črno Goro odpovedale in je pač vletel Halkidiki.

 

To kar ti opisuješ, sem doživel na Samosu. Sama v zalivu s tremi nemški omami.

Popravljeno od godlike
Napisano

Za z avtomobilom je Thassos super, trajekt je za 2 osebi in velik avto vsega 35-38€ (odvisno s katerim greš).

 

Odlična opcija je tudi zahodna varianta otokov. Jaz sem lani šel na kar tri: Lefkas, Kefalonija, Paxos.

 

Priporočam Kefalonijo - "ciganarija", ki uleti na Lefkas, ni naklonjena plačevanju trajekta na Kefalonijo (2x 80-100€, odvisno od sezonne), tako da je bistveno bolj mirno vse skupaj. Je sicer precej angleških turistov, ki pridejo z letali, a ti so bolj kot ne fiksni v svojih nastanitvah in ne lutajo po otoku, tako da zlahka najdeš fantastične plaže, kjer ni gneče.

Napisano

Tri bakice s sončki vnuki...za njimi se kadi kot iz železarne...čikov pa po tleh kot borovnic v najboljši letini... 

Napisano (urejeno)

IMG-831916734f4fa05b2682fd8785c45ae9-V.jpgMi je pop.kolega poslal cene iz HR. Istre, tele cene res niso pretirane... :whatever:

Ne vem kdo pretirava s temi cenami v člankih, ki so bolj kot ne larifari. 

Verjetno gre kdo v super znano restavracijo in misli, da bo jedel in pil vrhunsko in poceni kot včasih, ko pa dobi račun je razočaran nad ceno, ki ni več tako mala. Potem pa ajmo kritizirat nad visoko ceno, noben pa ne objavi kaj in koliko je dobil na mizo za ta denar..... :nevem: 

IMG-831916734f4fa05b2682fd8785c45ae9-V.jpg

IMG-f98c82084ca26c54783f87f4bf8dd089-V.jpg

Popravljeno od Bini
Napisano
pred 15 urami je dvorjan napisal:

Za z avtomobilom je Thassos super, trajekt je za 2 osebi in velik avto vsega 35-38€ (odvisno s katerim greš).

 

Odlična opcija je tudi zahodna varianta otokov. Jaz sem lani šel na kar tri: Lefkas, Kefalonija, Paxos.

 

Priporočam Kefalonijo - "ciganarija", ki uleti na Lefkas, ni naklonjena plačevanju trajekta na Kefalonijo (2x 80-100€, odvisno od sezonne), tako da je bistveno bolj mirno vse skupaj. Je sicer precej angleških turistov, ki pridejo z letali, a ti so bolj kot ne fiksni v svojih nastanitvah in ne lutajo po otoku, tako da zlahka najdeš fantastične plaže, kjer ni gneče.

 

Uh, jaz sem predlani bil na Kefalonia, letos Paxos... Kefalonia se ze mal balkanizira, samo tko kt si reku, ne dajo radi za trajekt, Paxos jim je pa ze veliko predrag.

Drugace pa redno hodim na dopust v grcijo, samo na otoke kjer se skoraj ne da z letalom, tako da vedno letalo do najblizjega otoka ali pa aten, pa trajekt naprej. Se takoj malo ljudje pofiltrirajo

Napisano
pred 4 urami je Matick napisal:

 

Uh, jaz sem predlani bil na Kefalonia, letos Paxos... Kefalonia se ze mal balkanizira, samo tko kt si reku, ne dajo radi za trajekt, Paxos jim je pa ze veliko predrag.

Drugace pa redno hodim na dopust v grcijo, samo na otoke kjer se skoraj ne da z letalom, tako da vedno letalo do najblizjega otoka ali pa aten, pa trajekt naprej. Se takoj malo ljudje pofiltrirajo

Grčija je zakon. Ljudje prijazni, natakarji še bolj, plaže prelepe (še posebno na Kreti jih je kar nekaj), hrana super. Cene so primerljive z našimi. 

 

 

Napisano

No...cene so bile višje, kot pri nas, ko sem se potepal dol. Prijazni so pa ful. 

Napisano
pred 31 minutami je Shrek napisal:

No...cene so bile višje, kot pri nas, ko sem se potepal dol. Prijazni so pa ful. 

 

Odvisno kam gres, in kaj primerjas.

Pijaca po barih je bila vedno veliko drazja kot pri nas, klasicne grske taverne so primerljive z nasimi cenami, ali cenejse.

Po otokih pa zna bit razlika glede na to od kje je vecina gostov, pa velikost otoka, manjsi otoki so ponavadi drazji.

 

Je pa tko, v grciji se jest izogibam lokacijam kjer prevladujejo italijani ali pa balkanci kot gostje. 

Napisano
pred 1 uro je Matick napisal:

No, glede odnosa, pa jest mislim, da nasi turisticni delavci ne morjo grkom niti svecke drzat

Se strinjam. Enako je v Italiji, kjer te sprejmejo kot prijatelja ne oa kot nekoga, ki ga bodo obrali. Še posebno so prijazni v Dolomitih. 

  • Všeč 2
  • Haha 2

 

 

Napisano

O ja, prijatelja ja. Prijatelja, ki zgleda kot denarnica na dveh nogah. 🤣

33112_1.png

Napisano (urejeno)
Pred eno uro je Boss napisal:

O ja, prijatelja ja. Prijatelja, ki zgleda kot denarnica na dveh nogah. 🤣

Oni so prava  gospoda za te modele v hrčkariji. Samo se ne smeš ku.č. Iti, kot se nekateri  Ljubljančani, ki mislijo, da so prijeli boga za muda in, da je vse njihovo. Teh ne mara nihče, nikjer. 😉

Boss, je potrebno it še kam drugam kot le na Bohinj, kjer te res oderejo do kosti. 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano

Kako pa ti to ves, ko hodis samo v Italijo in Dolomite? ;) Na Hrvasko pa samo sluzbeno, ker moras ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 28 minutami je Alex napisal:

Boss, je potrebno it še kam drugam kot le na Bohinj, kjer te res oderejo do kosti. 😉

 

Jaz grem letos pol dopusta v Italijo, pol pa v Bohinj 🤪😛

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 9 minutami je Jest napisal:

Kako pa ti to ves, ko hodis samo v Italijo in Dolomite? ;) Na Hrvasko pa samo sluzbeno, ker moras ;)

Jaz sem hodil na hrvaško, v črno goro, Makedonijo... ko veliko članov  tukaj na forumu še niti ni bilo planiranih. 😉

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Zgleda, da nekaj je spet na tej Mazdi, da pritegne,.... Po testih nekaterih je kot paket boljša kot npr. RAV4, lepša notranjost... Ko sem jo sam prvič videl, katastrofa, drugič tudi katastrofa. Pred kratkim tretjič ko sem bil na servisu pri Mazdi, pa sem si jo mimogrede še malo bolje ogledal, pa se mi sploh več ni zdela slaba, tudi notri se mi zdi kar v redu, materiali ne zgledajo tako slabo kot sem bral. Tudi ekran ni zgledal slabo, sem sedel v različici z manjšim ekranom.  Tudi Mazda vztraja da je ta veliki ekran manj moteč in lažji za uporabo in da so se pač vozniki navadili na stil pametnih  telefonov.  Tudi motor po testih je ok za normalno vožnjo in lepo usklajen s celoto.. Tako da kot kaže bo naslednja CX-30 tudi v tej smeri... Na žalost ali bomo videli in na koncu bomo verjetno navdušeni... Spremembe se pač dogajajo in ali sprejmeš ali pač ne in greš mogoče na Opla 😁  
    • Te fore,ki jih vidiš pogosto na YouTube,se raje izogibajte,če nočete,da vam zgori bajta. To je tako,kot,da bi npr. z resetom varovalke mislil,da si "zrihtal".   Ne kaže polnilec brez veze napako!!!   Tukaj samo nazaj v trgovino,in vzami drugo baterijo,ostale "operacije" kot npr. razisakava,katera celica je fuč itd,je zate brezpredmetna. Drugo je,če znaš,in imaš opremo potrebno za to,in tudi v tem primeru bi bilo smiselno le v "raziskovalne namene",ko ti je vseeno,ali bo kaj iz tega,ali bo pa "za v kanto". V tem primeru,za "raziskovanje",bi potreboval multimeter,in en res dober polnilec za analizo celic,kot je npr. Opus BT-C3100 (sem ga v tej temi že opisoval). In še v tem primeru,bi lahko le ugotovil,kaj je z baterijo narobe in zakaj...nič več!   Gre za to-to so vgrajene tako poceni celice,da stroškovno nima smisla-za 19,99€ polnilec in 2Ah baterija z 5 celicami formata 18650...ni čudno. Še vsa čast BMS-u in polnilcu,ker očitno delata,kot se spodobi....samo,če je tanajceneje vgrajeno,ni čudno,če ga kakšna celica "sračka".   Kot sem napisal-nazaj v trgovino,in naj dajo drugo baterijo,vse ostalo nima smisla,če želiš delujočo baterijo.  
    • Vedno mi vsi govorijo, kako je motor nevaren. Pa sem malo pobrskal po statistikah...      
    • Ja, pa kaj tebi ni jasno? Glej, če je v času kovida zaprl celo Evropo ... ... ... Ja, glej, zdaj je starejši in bolj izkušen in lahko Trumpa spravi v strah...    Saj se bodo našli kolesarji (v bistvu se čudim, da se še niso), ki bodo zrušili Janšo, kar pomeni, da so še močnejši od Janše. Boš videl, kako se bo Trump šele njih ustrašil. Sploh, če prideta mimo Svetlana Makarović in Milan Kučan z rdečo zvezdo na prsih...
    • Še enga pred spanjem.... 🫣😉 
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.