Skoči na vsebino

Plastika na Mazdi CX 30


Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je DragoK napisal:

Jaz nisem prišel sem noter da bi se prepiral ali  koga nategoval kot si že ti meni napisal in da je sploh nimam sem pa res obiskal še pa še Mazdinih Salonov na parkiriščih pregledal še pa še CX30 in vam samo napisal resnico kaj vidim in kaj me pri tej moji lepi Mazdi CX30 zelo moti  ker če bi nas veliko to reklamiral bi mogoče kaj dosegli !! ( Tako plastiko ima  čisto vsaka CX30 !!!!!!  )       Samo to nič drugega !

Lep vikend želim Aleš.

Tudi tebi lep vikend,Drago. 

  • Všeč 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@DragoK povsem iz firbca me zanima zakaj ste potem kupili CX-30 če ste poznali za to hibo? Če ste to vedeli pred nakupom , vas verjetno toliko pa spet ne moti, ali pa jaz kaj ne razumem v tej zgodbi....pa srečno vožnjo z CX-30 👍

  • Všeč 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa imam poslovno idejo.

Dajmo to s 3D printerjem naredit in to malo bolj robustno, da se ne bo zvijalo.

 

Pa world wide shipping in smo bogati 🤑

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je godlike napisal:

Jaz pa imam poslovno idejo.

Dajmo to s 3D printerjem naredit in to malo bolj robustno, da se ne bo zvijalo.

 

Pa world wide shipping in smo bogati 🤑

 

Sodec po tem forumu, imas tocno eno stranko 😂

  • Haha 6
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj veš, dokler niso toče hladno rihtari, so tudi vsi pravli, da jih ne moti.

Zdaj pa da skoraj vsak rihtat.

 

Pa ne mi rečt, da zanesnjaki, ki zaščitijo podvozje ali dajo keramiko gor, bojo imeli šmarogaste blatnike, če obstaja rešitev.

Popravljeno od godlike
  • Všeč 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej je šlamparija, pa kakorkol pogledaš. Odvisno od človeka, kolk ga motijo takšne zadeve. Men so te ogromne obrobe že v štartu same po seb najgrša stvar tega avta in bi mogle bit v barvi vozila, za moje pojme.

  • Všeč 6
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi ce napisem povzetek:

 

To imajo vse cx30. Sedaj, ko gres v salon to na vseh vidis. Prav tako na vseh, ki so kjerkoli parkirane to vidis. Na vsaki se najbolj shity sliki na internetu to vidis.

AMPAK ... ko si kupoval pa nisi opazil dokler zena ni videla v garazi?

 

Hoces rect da si si upal kupt avto brez, da ga zena prej vidi? ?zmeden?

  • Haha 8
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je samSimon napisal:

Ja sej je šlamparija, pa kakorkol pogledaš. Odvisno od človeka, kolk ga motijo takšne zadeve. Men so te ogromne obrobe že v štartu same po seb najgrša stvar tega avta in bi mogle bit v barvi vozila, za moje pojme.

Amen.

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne morem verjet, da se je o eni plastiki na avtu debatiralo celih 6 strani !?!?! @DragoK, mate pa jekleno voljo...

Mene pa bolj zanima, kaj, ko/če pod temi plastiki enkrat začne rjaveti? A je res protikorozijska zaščita tok dobra, da se to ne more zgodit? Spodaj namreč lahko že fajn gnije, pa živ bog ne vidi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

pred 24 minutami je svadreb napisal:

Ne morem verjet, da se je o eni plastiki na avtu debatiralo celih 6 strani !?!?! @DragoK, mate pa jekleno voljo...

Mene pa bolj zanima, kaj, ko/če pod temi plastiki enkrat začne rjaveti? A je res protikorozijska zaščita tok dobra, da se to ne more zgodit? Spodaj namreč lahko že fajn gnije, pa živ bog ne vidi.

 

Predlagam da odpreš novo temo .. že vidim 60 strani ... :) 

 

Čeprav odgovor je že v naprej znan, odvisen od konkretnega avta in njegovega lastnika. 😃 

 

20 let stare Mazde se prodajajo za nekaj 100€ in verjetno je pleh med manjšimi njihovimi težavami. Ugibam, da bo čez 20 let podobno, saj si sintetičnih goriv navaden smrtnik ne bo mogel več privoščiti, razen če EU prej razpade. Torej zakaj bi se sekiral, kaj je pod plastičnimi obrobami? Se ne vidi, ne vpliva na vozne lastnosti, tudi trdnost avta ne bo kaj dosti manjša ... 

 

So pa za to pooblaščeni servisi, ki avte na vsakem rednem servisu, tudi njihovo pločevino, temeljito pregledajo in lastnika še pravočasno opozorijo ... v teoriji, v praksi pa ... 😃

 

image.png

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 14. 1. 2024 ob 17:39 je Bini napisal:

To je kot celulit  pri ženski, ko ga enkrat vidiš ga vedno vidiš.... 🫣😂🤣

Jaz ne vem,kje je problem...prodaš,in kupiš CX-5

Isto tako k pr babi...ko vidiš celulit,zamenjaš za model k je brez...

Samo,k stane...tako pr babi,kot pri avtu🥺

Popravljeno od skritikrt
  • Haha 3
  • Začuden 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.