Bini Napisano 21. junij, 2025 Prijavi Napisano 21. junij, 2025 Katasrofa od oblike, škoda.... 🥴😉 1 1 Citiraj
Robert Napisano 21. junij, 2025 Prijavi Napisano 21. junij, 2025 Ja, težko ocenim, po moje bo potrebno počakati, da se vidi v živo ali vsaj boljše slike ob uradni predstavitvi...... 3 Citiraj
goB Napisano 21. junij, 2025 Prijavi Napisano 21. junij, 2025 Čudna fotografija, pol avta se sploh ne vidi, sigurno ni uradno od Mazde. Sem prepričan da bo precej bolje. Nekdo je mogoče na hitro nekaj slikal, "spacal ali ukradel" in poslal v svet, ali pa nas AI nate.... Tako kot včasih na VHS piratski filmi, ni bilo za gledati, pa smo vseeno gledali...😁 2 Citiraj
g.Wankel Napisano 21. junij, 2025 Prijavi Napisano 21. junij, 2025 Glede na sliko testne različice s prvega posta in to spacanko iz avtomanije, bi rekel, da je kar the-real deal. Ni slaba, ni pa nek presežek. 4 Citiraj The ability to speak does not make you intelligent.
NevLado Napisano 24. junij, 2025 Prijavi Napisano 24. junij, 2025 dne 20. 6. 2025 ob 19:13 je Freak napisal: https://www.avtomanija.com/2025/06/114364/taksna-je-nova-generacija-mazde-cx-5/ V osnovi bo pod sprednjim pokrovom 2,5-litrski štirivaljni bencinski motor, ki ga kombinirajo z dodatno električno pogonsko enoto, kot tak pa bo pripravljen na emisijske standarde Euro7 Škoda, da bodo ponudili zastarel dino motor in ne vrhunsko dovršenega X motorja. 2 3 Citiraj
Alex Napisano 24. junij, 2025 Prijavi Napisano 24. junij, 2025 pred 52 minutami je NevLado napisal: V osnovi bo pod sprednjim pokrovom 2,5-litrski štirivaljni bencinski motor, ki ga kombinirajo z dodatno električno pogonsko enoto, kot tak pa bo pripravljen na emisijske standarde Euro7 Škoda, da bodo ponudili zastarel dino motor in ne vrhunsko dovršenega X motorja. To je narejeno samo še za ameriški trg. Tako ga ne bo nihče več povohal v Evropi. Cena bo 50000 €, prodajne številke pa dol. Tako kot cx60, ki se ne prodaja. Potem pa jok in stok. 😊 1 Citiraj
Jest Napisano 1. julij, 2025 Prijavi Napisano 1. julij, 2025 10. julija bo uradno predstavljena prenovljena CX-5 2 Citiraj lp Thomas mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura
Alex Napisano 1. julij, 2025 Prijavi Napisano 1. julij, 2025 Kot pravijo, bo bolj evolucija kot revolucija. O motorju pa ne bi govoril. Tole je eden od renderjev. Če bi bila takšna, z novim Z motorjem, bi jo kupil tudi jaz. 2 Citiraj
Tilen5 Napisano 1. julij, 2025 Prijavi Napisano 1. julij, 2025 zadek = bmw ,.. ne hvala 2 Citiraj Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.
Freak Napisano 1. julij, 2025 Prijavi Napisano 1. julij, 2025 Men se pa zeloooo dopade, če bo taka 1 Citiraj
Bini Napisano 1. julij, 2025 Prijavi Napisano 1. julij, 2025 Lepa, lepa, samo mal na Toyoto vleče pa nič zato..... Citiraj
ignacij Napisano 2. julij, 2025 Prijavi Napisano 2. julij, 2025 (urejeno) dne 24. 6. 2025 ob 14:44 je Alex napisal: To je narejeno samo še za ameriški trg. Tako ga ne bo nihče več povohal v Evropi. Cena bo 50000 €, prodajne številke pa dol. Tako kot cx60, ki se ne prodaja. Potem pa jok in stok. Ja za množično prodajo se mi zdi, da bi mogla biti cena polno opremljenega nekje do 40k, pa bi se lepo prodajalo, vem pa da temu ne bo tako in bo bližje 50k, kar je bistveno preveč za povprečno slovensko družino. Popravljeno 2. julij, 2025 od ignacij 7 Citiraj
NevLado Napisano 3. julij, 2025 Prijavi Napisano 3. julij, 2025 A lahko nekdo to temo preimenuje v CX-5.... Citiraj
mazdaman Napisano 7. julij, 2025 Prijavi Napisano 7. julij, 2025 dne 2. 7. 2025 ob 8:21 je Agerg napisal: Zakaj je tako: se bojim, da so Nemci na istem vlaku. Žal je s tem povezano gospodarstvo v Sloveniji Citiraj Za vse vaše ideje urejanja okolice www.gabioni.si
Bini Napisano 8. julij, 2025 Prijavi Napisano 8. julij, 2025 Priljubljeni japonski križanec prihaja že čez en teden AVTO-MAGAZIN.METROPOLITAN.SI Mazda je razkrila, kdaj bo javnosti končno predstavila povsem novo generacijo modela CX-5. Čez 2 dni bo vse znano in to uradno brez raznoraznih špekulacij.... 1 Citiraj
Tilen5 Napisano 8. julij, 2025 Prijavi Napisano 8. julij, 2025 Upam da bo plastika ravna 5 Citiraj Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.
Bini Napisano 8. julij, 2025 Prijavi Napisano 8. julij, 2025 Pred eno uro je Tilen5 napisal: Upam da bo plastika ravna Misliš ravno ravna.... 🤔 Citiraj
samSimon Napisano 8. julij, 2025 Prijavi Napisano 8. julij, 2025 Mogoče cilja na obrobe na CX-30, pa bi biu boljši izraz trša, ne ravna. 2 Citiraj
ignacij Napisano 8. julij, 2025 Prijavi Napisano 8. julij, 2025 Ko sem prebral, da so pobrali nekatere materiale in tehnološke elemente iz svojih prestižnejših modelov, kot je CX-90, lahko predvidevam, da bo tudi cena prestižna....beri, 50k. 2 Citiraj
Alex Napisano 8. julij, 2025 Prijavi Napisano 8. julij, 2025 pred 11 minutami je ignacij napisal: Ko sem prebral, da so pobrali nekatere materiale in tehnološke elemente iz svojih prestižnejših modelov, kot je CX-90, lahko predvidevam, da bo tudi cena prestižna....beri, 50k. Itak. Ne vem, na koga ciljajo s takimi cenami, a po moje ne bo več takšna uspešnica kot obstoječi model. 3 Citiraj
ignacij Napisano 8. julij, 2025 Prijavi Napisano 8. julij, 2025 Pa notri bo očitno spet grd TV ekran. Ne vem kaj proizvajalcem ni jasno, pa komu je to lepo? 2 1 Citiraj
FuManchu Napisano 8. julij, 2025 Prijavi Napisano 8. julij, 2025 Saj to je fora. Nočejo, da ti je všeč in nočejo da ga kupiš. Niso avti za brezveze samo kište brez duše ampak je vse namensko. 2 1 Citiraj
samSimon Napisano 8. julij, 2025 Prijavi Napisano 8. julij, 2025 Sej je nekdo tuki že lepo povedal, če bi bla 40K bi folk navalil, tko bojo pa stale. 3 Citiraj
Priporočeno sporočilo
Pridružite se pogovoru
Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.