Skoči na vsebino

Jamralnik v2

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 12 minutami je AmpeR napisal:

Mogoče Pirati ali Resnica😁

Pirati so "levaki",..."resnica" je pa "laž"...torej vse isto.

 

Vsi vemo,za kaj si je "svoboda" dala taki naziv...pač "pesek v oči"...

 

Laž-nesmrtna duša komunizma...

Napisano

Kaj sem se danes na hitro denarja znebil. Logo 1000l kurilca pripeljal... 

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 5 urami je FuManchu napisal:

Kaj sem se danes na hitro denarja znebil. Logo 1000l kurilca pripeljal... 

To imaš za ogrevanje.... 🤔

Jaz sem ga cca 1 mes.nazaj nabavil.... 🤗😉

Napisano
pred 21 urami je skritikrt napisal:

Očitno res ne štekaš tistih,ki volijo SDS.

Da ti po kmečko razložim-a lahko tjulenjček plava v bazenu polnem morskih psov?...lahko,a ne dolgo.

Enako je v politiki...in dejansko bo kar držalo,da so do neke mere vsi enaki...ker morajo biti.

Torej,ko volimo,vsaj jaz zmeraj izbiram med zlom....hujšim in malo manj hujšim...pač takšno izbiro imamo...

 

In če boš bral temo o koroni-covidu...boš lahko prebral,da se tudi jaz z vsem,kar je Janša delal nisem strinjal...predvsem kar se tiče obveznega cepljenja....beri in boš prebral,da res sem desničar,a tudi znam misliti z svojo glavo.

In boš vprašal,za kaj volim SDS?

Bom pa vprašal tebe-a veš za katerega drugega slovenskega politika,ki je pravi slovenski patriot?

 

Mislim,da kar se patriotizma tiče,boš našel koga v SDS,mogoče kdo v NSI,pol se pa hitro neha.

Mogoče Jelinčič tudi...bolj po srcu kot čemu drugemu...a  on bolj "laja kot grize"...zmeraj je bil politično premajhen,in za to "zvit" in na koncu tudi "prodan"....torej irelevanten kar se njegove patriotske navdušenosti tiče,ker ko je lahko kaj naredil ni!

...pa ne bom tukaj pljuval še čez levičarje,ker sami zase dobro vedo...

 

Na kratko-od vsega zla izberem najmanjše zlo...in najbolj profiliranega in pametnega politika v slovenskem prostoru...pa ne bom začel še z njegovim mednarodnim ugledom,k to pač zraven paše k politiku takšnega kalibra.

 

Pa napiši,kdo mu seže do gležnjev.

 

Bolj jasno?

 

 

+1

 

 

Ti bi rabil začet planinarit. Pravzaprav bi se obvezno moral začet ukvarjat z resnim gorništvom, svež zrak in kisik. Razmišljanju zelo koristno . 

 

Potem pa nekje na pravem mestu, med navpičnimi stenami, zarjuj na ves glas: KOMUNISTI FAŠISTI. In odmev ti bo povedal kakšen je tvoj vođa.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Napisano
pred 5 urami je Bini napisal:

To imaš za ogrevanje.... 🤔

Jaz sem ga cca 1 mes.nazaj nabavil.... 🤗😉

Js ga zmir po dražji cen kupim, da gre čim več holobi v žep 😁 da lojo lahko Tineta pelje na nutrije, nje🤣

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 50 minutami je Boss napisal:

Holob ima te rad in se ti zahvaljuje.

Tudi tebe,ko ti pametuje, kdaj moraš dat prat perilo. Takim pravimo mi na primorskem - mona. 

 

 

 

Napisano
pred 8 minutami je Alex napisal:

Tudi tebe,ko ti pametuje, kdaj moraš dat prat perilo. Takim pravimo mi na primorskem - mona. 

 

Ja če pa nisi vedel kdaj moraš dat prat in je bla cela drama med ljudmi... lepo da je razložil. Čakam na ostale nasvete in brošurco z naslovom "Golob za telebane". Ta bo hit sploh tam pr vas na primorskem, ker ga razumete s prve. Ostali mamo probleme s prevodom pa mal kasnej zaštekamo... grosupeljščina nam je bližja zato pa tko hitro popizdimo.

33112_1.png

Napisano
pred 6 urami je Boss napisal:

 

Ja če pa nisi vedel kdaj moraš dat prat in je bla cela drama med ljudmi... lepo da je razložil. Čakam na ostale nasvete in brošurco z naslovom "Golob za telebane". Ta bo hit sploh tam pr vas na primorskem, ker ga razumete s prve. Ostali mamo probleme s prevodom pa mal kasnej zaštekamo... grosupeljščina nam je bližja zato pa tko hitro popizdimo.

Tukaj na obali ga itak noben ne mara oziroma, čeprav je Primorec, mu to pri nas ne pomaga. Ko odpre usta že kako neumnost izblekne. In potem poizkušajo drugi to nekako ublažit. 

Ja, hudič je, ko prideš iz podjetja, kjer si bil diktator in morajo so morali drugi vse naredit namesto tebe in te brezpogojno poslušat. No, državo vodit je pa druga pesem. 

 

 

 

Napisano

Danes bil na EMG-ju za roko. Ugotovili, da bo potrebna operacija...:blink:

 

  • Začuden 1
  • Zmeden 1
  • Žalosten 4
  • Ni všeč 1

N7rRRL1.jpg

Napisano

Tu zraven moje službe je gradbišče. In na lepem mrkne cela hiša. Kmalu postane jasno, zakaj?

 

Narobe so obrnili načrt in kopali ravno tam, kjer gredo kabli...

 

IMG_20241211_103949683.jpg

 

Ma, lahko imajo deset laserjev, jim nič ne pomaga... In ne, njegov priimek se ni končal na -ić ampak na -ski...

  • Haha 4
  • Začuden 3

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Telekom priklop optičnega priključka, uf kaj to traja, za začetek je v TREH fazah. Najprej pridejo potegnit od kanalčka na cesti in do omarice na hiši, potem naslednja faza (drug izvajalec oz. podizvajalec) potegne iz omarice in po ceveh do modema v hiši, zdaj pa čakam TRETJO fazo, ko menda pride tehnik, kateri bo dejansko opravil priklop. Do takrat imam še tastari kabel v uporabi. Res noro tole.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Brez optike so najbrž kvečjemu kaki upokojenci, ki mislijo, da je optika nekaj v povezavi z očali.

 

Še mi, k smo kmetje an s hribu doma, imamo optiko že kakšnih 10 let...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

V katerem delu točno meni koristi podatek KOLIKO let ima kdo od vas optiko (10 let), jaz sem zgolj pojamral, da koliko to traja in gre v treh fazah. Sicer pa osebno raje počnem kaj drugega kot "ekranski športi", eto zato mi tole nikakor ni bila prioriteta št. 1, če sem povsem iskren. Kam imate pa drugi mi je pa precej vseeno, nikoli nisem bil nevoščljive sorte, želim vam, da ste srečni :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 1 uro je Z M A J napisal:

V katerem delu točno meni koristi podatek KOLIKO let ima kdo od vas optiko (10 let), jaz sem zgolj pojamral, da koliko to traja in gre v treh fazah. Sicer pa osebno raje počnem kaj drugega kot "ekranski športi", eto zato mi tole nikakor ni bila prioriteta št. 1, če sem povsem iskren. Kam imate pa drugi mi je pa precej vseeno, nikoli nisem bil nevoščljive sorte, želim vam, da ste srečni :)

Bo pa zastonj a ne, še gorenjci ti bodo fauš.... 😁🫣😉

Napisano (urejeno)

Optika je bila vcasih zakon sedaj imas pa ze 1Gbps hitrost preko bakrenega kabla... Sicer pa za kar vas vecina potrebuje internet je ze 100 Mbps overkill.

Popravljeno od Scr3am
  • Všeč 2
  • Ljubim 1
  • Hvala 1
Napisano
dne 13. 12. 2024 ob 7:26 je Scr3am napisal:

Optika je bila vcasih zakon sedaj imas pa ze 1Gbps hitrost preko bakrenega kabla...

Tak sem jaz na COAXu.

In lahko predpriva za optiko naprej ostane mrtva na ulici.

dne 12. 12. 2024 ob 19:05 je Z M A J napisal:

V katerem delu točno meni koristi podatek KOLIKO let ima kdo od vas optiko (10 let), jaz sem zgolj pojamral, da koliko to traja in gre v treh fazah. Sicer pa osebno raje počnem kaj drugega kot "ekranski športi", eto zato mi tole nikakor ni bila prioriteta št. 1, če sem povsem iskren. Kam imate pa drugi mi je pa precej vseeno, nikoli nisem bil nevoščljive sorte, želim vam, da ste srečni :)

Ja divje je. X firma kopa požiralke. Optični kabl tiši GVO (Telekomova podfirma) in potem Telekomov tehnik priklopi.

  • Všeč 1
  • Hvala 1
Napisano

Pravkar prišel do življenjskega spoznanja:

 

Kdor nič ne dela, ne naredi napake, zato si zasluži pohvalo.

 

Nisem bil jaz tisti, ki je bil pohvaljen...

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Ljubim 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Pri sodelavki dobil idejo:

 

 Kar lahko storiš danes, preloži na pojutrišnjem in ostal ti bo en prost dan!

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

To je dobro, kaj pa če bi rekla: " Kar lahko storiš danes, preloži jutri na sodelavca z brki in lopato".

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Napisano (urejeno)
Pred eno uro je jures napisal:

Danes sem frej pa bom malo pojamral....

Sem dal spet priloznost japoncem, tokrat celo hibridu...

Jaz sem popolnoma transparenten človek in priznam, je ni variante da bi moja rav4 hybrid v vrednosti 49k povrnila investicijo na kakrsnkoli nacin. Sem dolgo progaš, hybrid pomaga toliko da je bencinar na ravni dizla: 6,5-7 realno, enako kot prejsnji dizel ki je bil dobrih 10k cenejsi...s tem da je bil 400kg tezji

 

Servis japonskega bencinarja , a ma japonska kako dajatev na evropo al kako ampak počutim se VIP premium vsako leto po redn3m servisu ker če si srečen je spredaj 2, 3 je stalnica, se pa hitro najde kaka 4 spredaj ker je po dveh letih treba precrpat pol tekocin v novem avtu ker drugace bo sla garancija, tud alu pleh bo zgnil ce zavorne ne zamenjas, buh ne daj da zamudis servis na pooblascencem, buh ne daj, bolje da parkiras ob cesti in asistenco poklices....hybrid bo sel dalec a ne, ku... 50L tank jaz tankam skoz, ampak res skoz, Fiat Coupe mam raje ki doseze s 62L tankom 800km lahko

 

Ne vem, moj avto res da lizing s kilometrino poplača ampak tole je premium preseravanje za avto kateremu je bil tarraco ultra premium s strani uporabnika (sem ze pisal o japonskih cvetkah tega avta)

 

Jokam za prejsnjim Tarracotom dizel, po dveh letih se ne morem navaditi na tole japonsko sranje. Verjamem da je avto vrhunske ozdelave in kvalitete ter da je primeren za res dolgo uporabo ampak jaz ne bom vzdrzal, mam pa se 3 leta 😩😩😩

za moje pojme nobena znamka ni več poceni za servisiranje, kolega ravno "piz...aka" ko je bil super vesel na Škodinim uradnim serviosm pred korono ko je dajal za scalo 150€.....no zdaj ni več tako zelo, ko gre na servis odkarta od 300 do 400€, če pa menja kake diske/ploščice je pa na 600, tko da.... :). Moje osebno mnenje je sicer da ti mild hybrid-i, kot jih imata Toyota in Honda niso za take krave od avta kot je RAV4 ali CRV.....to je enostavno prevelik/pretežek avto....hybrid od obeh je idealen za rang vozila mazda 3 oz. v njihovem primeru toyota auris/honda civic....tam je pa ta kombinacija verjetno overall top....

Popravljeno od sportman333

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Zgleda, da nekaj je spet na tej Mazdi, da pritegne,.... Po testih nekaterih je kot paket boljša kot npr. RAV4, lepša notranjost... Ko sem jo sam prvič videl, katastrofa, drugič tudi katastrofa. Pred kratkim tretjič ko sem bil na servisu pri Mazdi, pa sem si jo mimogrede še malo bolje ogledal, pa se mi sploh več ni zdela slaba, tudi notri se mi zdi kar v redu, materiali ne zgledajo tako slabo kot sem bral. Tudi ekran ni zgledal slabo, sem sedel v različici z manjšim ekranom.  Tudi Mazda vztraja da je ta veliki ekran manj moteč in lažji za uporabo in da so se pač vozniki navadili na stil pametnih  telefonov.  Tudi motor po testih je ok za normalno vožnjo in lepo usklajen s celoto.. Tako da kot kaže bo naslednja CX-30 tudi v tej smeri... Na žalost ali bomo videli in na koncu bomo verjetno navdušeni... Spremembe se pač dogajajo in ali sprejmeš ali pač ne in greš mogoče na Opla 😁  
    • Te fore,ki jih vidiš pogosto na YouTube,se raje izogibajte,če nočete,da vam zgori bajta. To je tako,kot,da bi npr. z resetom varovalke mislil,da si "zrihtal".   Ne kaže polnilec brez veze napako!!!   Tukaj samo nazaj v trgovino,in vzami drugo baterijo,ostale "operacije" kot npr. razisakava,katera celica je fuč itd,je zate brezpredmetna. Drugo je,če znaš,in imaš opremo potrebno za to,in tudi v tem primeru bi bilo smiselno le v "raziskovalne namene",ko ti je vseeno,ali bo kaj iz tega,ali bo pa "za v kanto". V tem primeru,za "raziskovanje",bi potreboval multimeter,in en res dober polnilec za analizo celic,kot je npr. Opus BT-C3100 (sem ga v tej temi že opisoval). In še v tem primeru,bi lahko le ugotovil,kaj je z baterijo narobe in zakaj...nič več!   Gre za to-to so vgrajene tako poceni celice,da stroškovno nima smisla-za 19,99€ polnilec in 2Ah baterija z 5 celicami formata 18650...ni čudno. Še vsa čast BMS-u in polnilcu,ker očitno delata,kot se spodobi....samo,če je tanajceneje vgrajeno,ni čudno,če ga kakšna celica "sračka".   Kot sem napisal-nazaj v trgovino,in naj dajo drugo baterijo,vse ostalo nima smisla,če želiš delujočo baterijo.  
    • Vedno mi vsi govorijo, kako je motor nevaren. Pa sem malo pobrskal po statistikah...      
    • Ja, pa kaj tebi ni jasno? Glej, če je v času kovida zaprl celo Evropo ... ... ... Ja, glej, zdaj je starejši in bolj izkušen in lahko Trumpa spravi v strah...    Saj se bodo našli kolesarji (v bistvu se čudim, da se še niso), ki bodo zrušili Janšo, kar pomeni, da so še močnejši od Janše. Boš videl, kako se bo Trump šele njih ustrašil. Sploh, če prideta mimo Svetlana Makarović in Milan Kučan z rdečo zvezdo na prsih...
    • Še enga pred spanjem.... 🫣😉 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.