Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

:unsure: da ?e jst mal pojamram u?er mi je crknu avto u stvari je motor zaribu napaka ki jo bi po mojem mnenju mogl na servisu odkrit kjer je bil 12000km nazaj servisiran. :unsure:

 

Kaj se je pa zgodilo? :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:unsure: da ?e jst mal pojamram u?er mi je crknu avto u stvari je motor zaribu napaka ki jo bi po mojem mnenju mogl na servisu odkrit kjer je bil 12000km nazaj servisiran. :unsure:

 

 

O fak....so?alje....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja pokson sei se bova sli?ala u?er je biv ?e motor uzun dons ga pa za?ne razdirat d vidmo kai bo treba usee nabavt. sam pomojm ?e je velka razlika v ceni delov bom ?ou s kombijem u nem?ijo ?e ne bom pa pr ns nabavu ka se mi gre da bo ?imprej skp da nebo stav jst pa pe? hondo vozu.

banner1ydl6.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@mazda2: a lahko mal podrobneje opi?e?, kaj se je zgodilo ?

zaradi mene tudi na PM...

 

a so kaki znaki predno se zgodi ?

 

Skoraj neverjetno je, da motor zariba brez, da bi se kje poznalo, npr. na temperaturi ali oljni lu?ki... :(

 

verjetno s strani proizvajalca ni kakega kritja zaradi serijske napake ?

 

ker je to ?e 3. primer, za katerega sli?im...

 

1. primer me ni preve? presenetil, ker se je zgodil pri 280k na 6ki letnika 2002

2. primer je bil avto s 160k km... me je za?elo skrbet...

in tvoj primer je 3.

 

in jaz sem mislil, da se z motorjem pa res nimam kaj za sekirat... :blink:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmm mazda2 a morm komentirat ....?

 

sm ti reku da traktor je za na nivo in ne za na cesto :hohoho:

 

OK hec upam da te zadeva ne bo preve? stala in da ti tvojo lepoto hitro spravijo v tek :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi?o,se sn ti reko,da ni treba v Nem?ijo se vozit,vse ti dostavijo domov,pa cena za po?tnino tudi ni ne vem kak velika. ;) Razen ?e misli? cel motor drug nabavit. :D A si ?e kaj gledal?

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

sm ti reku da traktor je za na nivo in ne za na cesto :hohoho:

 

 

 

Kdo je to reku ? ?zmeden??zmeden??zmeden??zmeden?

 

Pa moje so?alje.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@mazda2: a lahko mal podrobneje opi?e?, kaj se je zgodilo ?

zaradi mene tudi na PM...

 

a so kaki znaki predno se zgodi ?

 

Skoraj neverjetno je, da motor zariba brez, da bi se kje poznalo, npr. na temperaturi ali oljni lu?ki... :(

 

verjetno s strani proizvajalca ni kakega kritja zaradi serijske napake ?

 

ker je to ?e 3. primer, za katerega sli?im...

 

1. primer me ni preve? presenetil, ker se je zgodil pri 280k na 6ki letnika 2002

2. primer je bil avto s 160k km... me je za?elo skrbet...

in tvoj primer je 3.

 

in jaz sem mislil, da se z motorjem pa res nimam kaj za sekirat... :blink:

 

 

bom odgovor napisu k predstavitvi avta da nebom preve? offtopic.

banner1ydl6.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo stari kolk to me?kajo, ne more? verjet, ?e naro?im iz Hong Konga al pa japonske traja max 8 dni da pride na na?o carino, pol pa tam 2-3 dni. Iz USA pa traja 2-3 tedne da pride na carino. Samo na?i vrli cariniki so pa res svojevrstni fenomeni, ne samo da ti ocarnijo blago(kar ?lovek razume), ti poleg tega ocarinijo ?e pakiranje, po?iljanje in zavarovanje.

 

Skrataka kupi? zadevo ki stane cca 35? (toliko stane zadeva pakiranje zavarovanje in po?iljanje pa je ?e dotatnih 61?) in pla?a? 20% DDV-ja, kar znese 19? ?zmeden? . ?zmeden?

 

Kli?em na carino in mi prijazen carinik pove da ve da to ni logi?no samo tako je po zakonu, pol se pa naj vsak zanjde kakor ve in zna. :angry:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

K sre?i je UK v EU tako, da predvidevam, da ne bo carine. :P Zato tudi kolnem in si ni? ne upam direkt iz Japonske/USA naro?iti. Vsaj to me tola?i, da je fint zaenkrat ?e vedno ni?ji kot je bil v?asih.

 

Pa ?e en nasvet za drugi?:

 

Bom ?e 204945-ti? povedu. ?e kupi? za lastno uporabo in je vrednost z po?tnino vred manj?a od 45? NI CARINE in DAVKA. Za lastno uporabo ponavadi pomen, ?e kupi? en ali dva izdelka, ?e jih je ve?, takoj smatrajo da ni za lastno uporabo.

 

Sam prodajalcu napi?, da nej ne ozna? kot darilo(ker na to itak da ne nasedajo) in da nej napi?e vrednost z po?tnino vred nekje okrog 40?. It to gre v 100% primerih skoz, ?e seveda ne gre za pralni stroj ali kej velikega :D

a imas kaksen link?

Link do ?esa? Do ?lena ki to opisuje? Ne. ?len omenja tudi 25?, ampak nevem to?no za kaj. Men je to va?no, da do sedaj ?e nisem pla?al davka/carine ?e je bil paket ovrednoten malo pod 45?. Najve?ja stvar pa je bila zadn lonc.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr milo, ful mi ru?i menjalnk na Tojoti, pa se zdej z enmu pogajam zanga, v upanju da mi ga ne bo ?e en prej kupu, tko da loterija vse skupej! :whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima morda kdo od forumovcev cifro od enga majstra iz Horjula, ki popravlja menjalnike, baje da ful obvlada, bi pa rabu precej na hitro! <_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja je s5 v bolnici, upam da jo danes kon?no zare?ejo, da bo pol mir. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja je s5 v bolnici, upam da jo danes kon?no zare?ejo, da bo pol mir. :(

 

:( to si pa tako napisal, da me je kr pr srcu stisnilo... upam, da zrihtajo in da bo vse OK. Dr?im pesti pa eno ro?co ji po?iljam za pogum :rozico:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dr?im pesti za vse naj naj.

 

?e pa rabite kerga za prijet ko jo bojo pa lahka pokli?e? sm v Lj :D

 

ok ?alo na stran.

Sva na vezi

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,?e od mene pozdravi za Lu?ko,tak da ne pozabi jih prenest Ayvar. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.