Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Blaz, najboljse se obrnit na predsednika vlade, ta bi poskrbel za zadevo, je namrec iz lesarske stroke :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kuhinjo so mi koncno zrihtali mazdo pa ne. So mi pa veselo zaracunali neke dele k jih sploh ni bilo potrebno zamenjati, saj so slepo ugibali. Mimogrede so mi se izpraznili, cisto nov topla akumulator, ker so bila prtljazna vrata skos odprta... Placam 130e, 3x se vozim nazaj in za povrh dobim se prazen akumulator. Way to go. Sedaj iscem drugo alternativo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res ne maram slu?beno sodelovati z ?enskimi sodelavkami... In danes bo ?e drugi dan zapored tako,da imam cel dan poleg sebe pripadnico ne?nej?ega spola...

 

Morm si nabit Killer Look na obraz, da me vsaj malo pustijo na miru. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A tebi vse predstavnice ne?nej?ega spola delajo preglavice ali samo z tistimi s katerimi poslovno sodeluje??

 

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A tebi vse predstavnice ne?nej?ega spola delajo preglavice ali samo tiste z katerimi poslovno sodeluje??

 

Tisto dru?bo v privat ?ivljenju si sam izberem in se sicer super ujamem z veliko ljudmi , ne glede na spol..

 

V slu?bi pa...

 

Ja,saj vem... Slu?ba je slu?ba, dru?ba je dru?ba....

 

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izmu?en k zmaj od u?eri, ker je bilo 1007km v enem dnevu kar konkreten zalogaj. Ampak razpolo?enje pa fantasti?no, le kavomat danes rahlo trpi :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Amater :)

Teko?ih 1000km in po Autobahnih ne bi bilo nevemkaj, ampak je bilo kar precej zastojev, pa itak je DE eno samo veliko gradbi??e, tako a kurckej od u?ivancije, razen ko sem karavana pognal do max. kar zmore (to pa je realnih glih malenkost preko 200kmh). :lol: ampak vsaj legalno pritiskanje. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Teko?ih 1000km in po Autobahnih ne bi bilo nevemkaj, ampak je bilo kar precej zastojev, pa itak je DE eno samo veliko gradbi??e, tako a kurckej od u?ivancije, razen ko sem karavana pognal do max. kar zmore (to pa je realnih glih malenkost preko 200kmh). :lol: ampak vsaj legalno pritiskanje. :jupiii:

Poznam ta ob?utek,ko sem v eni no?i naredil relacijo lj-celje-innbruck (?ez Italijo)-lj. Avto? Nissan Pathfinder letnik 05 (i guess) brez tempomata.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poznam ta ob?utek,ko sem v eni no?i naredil relacijo lj-celje-innbruck (?ez Italijo)-lj. Avto? Nissan Pathfinder letnik 05 (i guess) brez tempomata.

Naslednji? bom ?el na to pot z Z4, bo verjetno lep?e, spu??ena streha in za 2 ali 3 dni, ne pa tole na hop-cup in danes ?e nazaj delovno v pisarni. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fak, kaj se dogaja pr nas... Explozija bankomata in banke https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/pri-bankomatu-v-divaci-odjeknila-mocna-eksplozija.html

Need for Speed in stinger https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/policisti-s-stingerjem-ustavili-voznika-ki-je-prevazal-prebeznike.html

Ugrabitev in izpust v diva?i https://www.24ur.com/novice/slovenija/policija-prijela-ugrabitelje-79-letnika.html

 

Pa na obmo?ju Sne?nika skoraj ni vikenda, da ni bil tar?a prebe?nikov. In to ?e ve?krat udrli, razmetali, pokradli... Lastniki vikendov nemo?ni...

 

kaj bo naslednje?

 

In zakaj je toliko cenzure pri teh migrantih? Kaj skrivajo in no?ejo, da pride v javnost?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ve?, da se jaz to spra?ujem ?e lep ?as. ?e en Slovenec ne da cucku za jest, bo to osrednja novica v vseh medijih. ?e migranti razbijejo vrata in pridejo v hi?o, bo to mogo?e obrobna novica v zmerno do prete?no nepomembnem mediju. Zakaj toliko cenzure pri teh migrantih? Zakaj jih prikazujejo v bolj?i lu?i, kot so v resnici?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nop... tudi, ?e se splazim noter ne pride v po?tev. :)

Me je ?e ?ena danes zafrkavala, da bomo zamenjali za suva.

Po tednu dveh bo vredu samo pazi se malo! Zmerno migaj in ne le?at. Lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa od kot ideja da so SUV-i udobnej?i za vstopanje, to sploh ne dr?i. Udobno vstopanje je v avte z nizkim pragom, ne z visokim. ?e je ato koli?kaj, mu pa lahko tud zic dvigne? na SUVine vi?ine, edino pri visokoraslih voznikih lahko rata problem. 

 

Drga? pa, mene je v kri?u prvi? u??ipnilo tako da sem po vseh ?tirih hodil pri 15ih letih starosti. Alex ti si kak?no leto starej?i in da te je sedaj prvi? u??ipnilo, pa ti si ful zdrav. Take rabimo da bodo lahko do 75 in ve? leta hodili na ?iht. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

F****g s**t... me je zgrabilo v kri?u tako, da si niti ?evljev ne morem obuti. To se mi je zgodilo prvi?. In to, da se zgodi takemu mladcu kot sem jaz?

Ne govori, cele prvomajske sem prele?al zaradi tega. Pri meni to ni bilo prvi?.

Pazi se.

 

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa od kot ideja da so SUV-i udobnej?i za vstopanje, to sploh ne dr?i. Udobno vstopanje je v avte z nizkim pragom, ne z visokim. ?e je ato koli?kaj, mu pa lahko tud zic dvigne? na SUVine vi?ine, edino pri visokoraslih voznikih lahko rata problem.

 

Drga? pa, mene je v kri?u prvi? u??ipnilo tako da sem po vseh ?tirih hodil pri 15ih letih starosti. Alex ti si kak?no leto starej?i in da te je sedaj prvi? u??ipnilo, pa ti si ful zdrav. Take rabimo da bodo lahko do 75 in ve? leta hodili na ?iht.

 

Btavo, tako se govori. Suvi so dobri edino za majhne otroke vozit v vrtec.Pa ?e to mora biti strogi asfalt ma cesti. Druga?e pa ja, to se mi je prvi? zgodilo in ?e to zaradi tega, ker sem pri kolegu na ?uru sedel pri vratih in, ker je bilo vro?e je... priprl balkonska vrata.

V kuhinji je bilo tudi priprto okno.In...vejla. Drugi dan si nisem ve? zavezal ?evljev.

Kar se pa ti?e dela in penzije... ha, ni ve? prav dosti let do tja. Smo pa? zgodaj za?eli z delom takrat. :)

Ne govori, cele prvomajske sem prele?al zaradi tega. Pri meni to ni bilo prvi?.

Pazi se.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Sej pri meni je bilo enako. Pa malo bolj?e in potem spet kriminal. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma v 3 pm.....jutri deadline, pa gre pisarni?ki PC na dopust....(napajalnik)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vremenski prese?ki na fertig, kot da sta se zdru?ila april in november ter se naselila v mesec MAJ. Fantazija.  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Okrog rezidence mi urejajo drena?o in kanalizacijo, pa sem popolnoma obstal v povsem sve?em pesku (pa itak de?uje ?e cel mesec ali ve? in teren razmo?en u 3PM), no kasneje me je gradbeni mojster kar z bagerjem in preko verige potegnil ven, ko sem ?e na fertig nasedel (z vsakim poskusom speljevanja sem lezel ni?je). Odli?en uvod v dan in posledi?no krepko zamudil na delo. :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.