Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Sem se samostojno in v doma?i gara?i lotil projekta za??ite podvozja z Dinitrol sprejem, pa iskal rokavice in obupal ter delal brez njih. No zdaj imam roke kot dimnikar, dol pa ne bo ?lo ?e prihodnjih par dni tale ?rn strup.  :zvizga:

 

P.S. zdele sem dr?al pesti za lete?ega Petra Prevca, ki je vodil po prvi seriji pa se mu ni iz?lo za sanjski povratek na prestol. . <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Da uporabim temo za pojamrat; na nem?ki 3-ki mi zadaj zavorni cilindr?ek  nekaj blokira in se ob?asno plati??e fajn zagreje, bo moral dr. Pelko obnovit cilinder. To ful matra tudi Mazde6 GG oz. GY, tam je to zelo pere?a tema.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da uporabim temo za pojamrat; na nem?ki 3-ki mi zadaj zavorni cilindr?ek  nekaj blokira in se ob?asno plati??e fajn zagreje, bo moral dr. Pelko obnovit cilinder. To ful matra tudi Mazde6 GG oz. GY, tam je to zelo pere?a tema.  :zvizga:

Tudi nemc? V bistvu je to problem pri vseh znamkah. Samo mi vidimo samo nas, ker pa? tukaj napi?emo.Pa mislimo, da je to nek problem samo Mazd.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e v kratkem kupim dizla, da ga bom potem iz prve roke kritiziral (ampak verjetno bo preverjeni stari dobri TDI 1.9 in 90 PS), druga opcija je Mazda6 1. generacije 120 PS  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e v kratkem kupim dizla, da ga bom potem iz prve roke kritiziral (ampak verjetno bo preverjeni stari dobri TDI 1.9 in 90 PS), druga opcija je Mazda6 1. generacije 120 PS :zvizga:

To je to, fotr vozi prvo generacijo Octavie (sicer model tour zato je letnik 09) in ima krepko ?ez 300t km brez kakr?nekoli te?ave. 1,9tdi, 74kw

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Frend ima v tistem "kvadratastem" Variant Passatu, letnik 2004 ta motor 74kw in cca. 500.000 prevo?enih, s tem da ve?ino ?asa vle?e ?e prikolico, ker je mizar - obrtnik. Torej avto njemu slu?i, ne on avtu.  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Frend ima v tistem "kvadratastem" Variant Passatu, letnik 2004 ta motor 74kw in cca. 500.000 prevo?enih, s tem da ve?ino ?asa vle?e ?e prikolico, ker je mizar - obrtnik. Torej avto njemu slu?i, ne on avtu. :P

Takega smo mi imeli nekaj ?asa doma. Avtomatik, 74kw... 400t km na nevemkoliko podlage (uvoz iz Nem?ije). Hvale?en avto.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Decembrska idila je, ampak malo vi?je. Ga kar dobr mede.

Planico sem zdele gledu babje teke, sne?i k zmaj.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega, ki se bavi ljubiteljsko z vede?evanjem o vremenu mi je namignil, da naj bi prava zima z obilico snega in mraza nastopila takoj po novem letu. Trajalo naj bi tak?no vreme skoraj cel januar. Bomo videli...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.