Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Težava je v tem, ker se je za to odločalo 1% kupcev in ni bil showstopper, če tega ni bilo.

Pol pa dajmo šparat.

 

Tak jaz razumem pogled na ta svet.

Tudi mene jezi, kak da Focus nima hlajenega predala, kot da je to čudo tehnike.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Mraušk Mčk napisal:

Čakanje v salonu Škodilakov da nam poservisirajo služben avto, je pripeljalo do zanimivega spoznanja. Pri primerjavi tam razstavljenega scouta s svojim 8let starim scoutom prejšnje generacije, sem ugotovil, da sedaj delajo avte, ki bi jim lahko rekli manjšinski.

Manjši volan, manj (skoraj nič) gumbov, manj šaltheblna (pravzaprav je samo še ščegetavček od prestavne ročice). Manj prostora na prednjih sedežih, manjši sredinski predal, manj prostora med prednjimi in zadnjimi zici, manj prostora v prtljažniku. Manjši je tudi ground clearance (stvar zaradi katere sem scouta sploh kupil). Edino pri ceni je drugače - pri (seveda) manj konjih in primerljivi opremljenosti sedaj stvar košta 46jurjev:blink:

Še dobr da scoutov ne dobavljajo več, ker prevelika pestrost ponudbe kapitalistom znižuje dobiček.

 

@Slivka - razumem tvojo težavo, ampak za to smo se boril - za sistem v katerem je kupec kralj. So se nam očitno lagali. 

Na žalost več kot 50% folka to ne gane in še kar veselo in veselo kupujejo take avtomobile. In tako s kupovanjem istih vozil ljudje neprestano podpirajo to slabšanje kvalitete. Bi rekel tudi da tvoj scout dejansko vsebuje močnejšo/debelejšo plastiko v vratih in na armaturi, tudi motor ima manj plastike,..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pustolovski park Betnava.

 

Parkiram nekje v bližini in gremo tja, pa mi zaposleni tam razloži, da tam ne smem parkirati.

 

- "Kje pa lahko?"

- "Kaj pa vem, mogoče pred Mercatorjem, danes je nedelja, gotovo je kaj prostora..."

 

Super. Kot prvo: nimam pojma, kje je tu Mercator. In kot drugo: narediš zanimivost in vabiš goste, parkirat naj gredo pa k sosedu... Mogoče boljše, če vzamem mobi v roke in gledam Tik-Tok, Facebook in podobno in ne tuhtam kaj dosti o ničemer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem bil včeraj. Včasih se je dalo parkirat nižje proti Lackovi oz. smer Pohorja. Pa je potem občina zaprla. Jaz parkiram tam blizu med ulicami, je par bočnih. Mercator je 5 min pešaka in je kar najboljša opcija.

 

Se pa strinjam, žalostno da ni urejena parkirišča. Saj bi lahko listke pobirali in samo za goste.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Slivka napisal:

Šli v Maribor v restavracijo nekaj pojesti. Pri nas je na pokopališču bolj živo in pestrejša ponudba kot tu...

 

Med vikendom je Maribor res pogreb, po drugi strani je pa za marsikoga to najbolj idealno. Aja drugač maš pa 150m stran od pustolovskega parka tri stolpnice in kar veliko parkirišče. Al pa pri Tušu pa sprehod skozi gozdiček, do parka.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 urami je Slivka napisal:

Smo videli ceno. Zdaj mi je jasno, zakaj je tako mrtvilo. 

 

Šest navadnih pic in 1,5 litra vode pa 100€ ni bilo zadosti...

Se bi celo splačalo zapeljati na kosilo v Karlovac na 6 dunajcev s pirejem. 🙃

 

image.png

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Shrek napisal:

Tudi bližje bi se za pol cene najedli in napili... 

Ko ravno omenja pice, pa ko nas že veliko forumašev pozna Četaro v Okonini. No tam je večina pic med 8 in 9EUR, lahko bi pa vzeli družinsko in bi bilo še ugodneje. Krušna peč, odlične pice, prijazno osebje, itd.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Profil gume nehote ojačal z vijakom. V dobrem mesecu že druga prazna guma, obe2 zadaj na Z-ju. :(

IMG_20230820_151249.jpg

  • Začuden 1
  • Žalosten 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je FuManchu napisal:

Se zgodi.

 

Kje pa je profil? Včasih je bilo kaj gor. Te gume so itak za stran, kr se mene tiče.... 😁

Ja v mislih je bil še kak drift, potem koš. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Slivka napisal:

Smo videli ceno. Zdaj mi je jasno, zakaj je tako mrtvilo. 

 

Šest navadnih pic in 1,5 litra vode pa 100€ ni bilo zadosti...

Center mesta:

-Poper - napoletane

-La Pizzeria - roma stil

-La Cantina

-Ancora

- v Poštni ulici (blizu Slomškovega trga so na kose)

 

Maš še kar nekaj picerij v malo širšem obsegu.

 

Tako da info za lokacijo bi res bil dobrodošel.

 

Edit:

Grema še na okolico Pustolovskega parka:

- Danoi v Mercator centru (odsvetujem, nikak mi ne sede)

- Vivaldi (noro razmerje med ceno in kvaliteto)

- Rudi (budget - solidno)

- Pomodoro

 

Če potegneš do Tezna je tam odlična Toscana.

V centru sem pozabil še na Verdija na lentu.

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Boss napisal:

 

Hehe, mislim, da so tele svoj zadnji drift že odpeljale ;)

 

Bom poiskal ene nadomestne, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je Slivka napisal:

Smo videli ceno. Zdaj mi je jasno, zakaj je tako mrtvilo. 

 

Šest navadnih pic in 1,5 litra vode pa 100€ ni bilo zadosti...

Na njihovi spletni strani piše, da je cena ene velike klasike 11,90€. Razn če ste naročili tisto pol metrsko no tista je pa 21,30€.

 

Screenshot_20230821_074817.jpg

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Real Madrid v zaostanku proti Bayernu.
    • Za v Bruselj more znat angleško 😀 Great night, pa take fore 🙂
    • Mene pa zanima,kako bo Murgelski palček ptiča odstrelil,in katero lutko bo spet našel...bomo hitro videli eno novo stranko z medom in mlekom...folk pa ovce....   Ma zakaj nima palcek jajca,in ustanovi nazaj komunistično partijo...oz. stranko...kaj ga je sram samega sebe...   Hmmm🤔...je očitno res bila za sram ga biti....vprašanje za kake krvave svinjarije on še ve,pa da se nan niti ne sanja...   Zelo zanimivo tudi za levake...in za mlade,ki tiste case niso doživeli. Še čudno,da ga še niso ubili.    
    • Fiksna obr.mera je fiksna, nima veze inflacija, itd...dejstvo je da jih ponujajo samo do določene vsote (tam cca.5let nazaj tudi za visoke zneske, ker imele itak banke preveč denarja/dobička), zdaj do politiko spremenili (res da tudi že nekaj čada ne spremljam, ker imam fix in me ne zanima več)..... Variabilna je pa odvisna od euribor in pribitka, ki ti ga dajo.(in ne od inflacije, ki pa seveda vpliva na rast/padec euribor)...in dokler je bil po krizi 2008 euribor 0 oz.negativen je bilo to vse ok....ko je bilo pa konec ene od mnogih/katere koli ze kriz je pa euribor raste in to seveda zelo vpliva na variabilo (in tega se folk tudi ne zaveda, ker kar misli da bo to nespremenjeno naslednjih 20.let ko vzamejo preveč kredita).....
    • Se že čuti, da se volitve bližajo 🤔 Samo evropske so na programu, da ne boste kaj zamešali pa JJ poslal v Bruselj.... 🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.