Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

pred 49 minutami je Mraušk Mčk napisal:

Nebi rad da se tudi meni zgodi.

Kaj pa rezervna guma?

Imam, tisto ozko, za do 80km/h...ker imam asistenco se mi ni niti dalo razmišljati o tem, pa še dež je začel padat, da je lilo kot iz škafa...in pot nazaj po AC, sicer bi moral po stari cesti....tako da konec koncev, ta asistenca mislim da je ena redkih zadev, ki se res splaca pri zavarovanju😉👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je sportman333 napisal:

 asistenca mislim da je ena redkih zadev, ki se res splaca pri zavarovanju😉👍

 

Sam sem ziheraš. Pri obeh avtih pri hiši sem doplačal za pravo rezervno gumo polne dimenzije + imam zavarovano asistenco.

 

Imam tudi neko drago zavarovanje brez odbitnih franšiz in sem uveljavljal uničeno gumo (bila je skoraj čisto nova). Navkljub 0% odbitne franšize se mi nebi splačalo, če nebi imel prijatelja na zavarovalnici ki je zadevo zrihtal. Ker sicer bi zaračunali amortizacijo in pa v naslednjem letu bi bil ob t.i. komercialni popust pri zavarovanju in v končni fazi za uničeno gumo nebi dobil 0.

  • Všeč 2
  • Začuden 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh, moraš imeti pa že res srečo, da povoziš takle 2cm šrauf....tko da se bo dalo "zaflikati"....moram loto vplačati ta vikend😉🤣

 

p.s. ko sem bil pri mehaniku, je ravno ena gospa z A3 kupovala nove zimske gume in ji je priporočil KLEBER (pravi da je to vrhunska guma za zmeren denar, so pa iz skupine Conti....)

20231102_080136.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je sportman333 napisal:

Heh, moraš imeti pa že res srečo, da povoziš takle 2cm šrauf....tko da se bo dalo "zaflikati"....moram loto vplačati ta vikend😉🤣

 

p.s. ko sem bil pri mehaniku, je ravno ena gospa z A3 kupovala nove zimske gume in ji je priporočil KLEBER (pravi da je to vrhunska guma za zmeren denar, so pa iz skupine Conti....)

20231102_080136.jpg

Ja kaj si pa mislil do sedaj, da so Kleberce neka jajca.... 🤔😉

Ti šravfi so super, ker v gumi ostane in zelo počasi pušča, steklo ali cvek je najslabše.... :nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

Ja kaj si pa mislil do sedaj, da so Kleberce neka jajca.... 🤔😉

Ti šravfi so super, ker v gumi ostane in zelo počasi pušča, steklo ali cvek je najslabše.... :nevem:

Glede Kleber nisem bil pozoren, niti nisem vedel, da so iz grupe Conti....glede šraufa je pa ponavadi res tako, jaz sem imel tako srečo, da se je tako zabodel, da je bil vmes med profilom in tam kjer je ravna površina gume, tako da ni bil dobro "povožen" in mi je spustila guma v roku 2h, ko sem imel avto na parkingu na čisto prazno, no sedaj sem uredil, in lahko rečem, da se je še dobro vse skupaj izteklo :), so mi dali injekcijo, tako da ne bo treba 2 gum kupovati.... pa še usput sem zimske gume dal gor, pa še malo sem imel v "testiranju" Škodo Octavio kombi.....ne morem reči, da je slab avto, ampak je tak "delavski" avto brez duše, brez detajlov, itd....če pa želiš dober delovni stroj z veliko prostora pa je pomojem Škoda kar blizu best buy....(seveda moraš pozabiti na uglajen japonski ročni menjalnik, ker tukaj se prestavlja kot da bi polena premikal :)) in še vrsto drugih detajlov....

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je dvorjan napisal:

Mater, a veš, da sedaj pa nisem več prepričan, da jo še imam. Bom šel jutri v klet pogledat. 😃

 

Kadarkoli sem posrfal "Mazda original platišče" je bila med prvimi zadetki, ... govoriva o tisti z lepotno prasko ... 😊

 

image.png

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 2. 11. 2023 ob 21:39 je Janez007 napisal:

 

Kadarkoli sem posrfal "Mazda original platišče" je bila med prvimi zadetki, ... govoriva o tisti z lepotno prasko ... 😊

 

image.png

A je kdo tukaj probal, da gre takšna felga mogoče v tist prostor stiroporast v prtljažniku? Mogoče @scania?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je NevLado napisal:

A je kdo tukaj probal, da gre takšna felga mogoče v tist prostor stiroporast v prtljažniku? Mogoče @scania?

Jaz imam zasilno ozko, mislim pa da sem probaval ko sem avto kupil pa negre, nisem ziher ker je 5let ze od tega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

Temu se reče kolo od šajtrge a ker ima moj avto tank za Ad-blue niti tole ne spravim več notri razem, da se mi kotali po prtljažniku.

Daj jo v ležeči položaj in ne bo kotaljenja. :)))

  • Haha 4
  • Zmeden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.