Danes smo se odpravili v Italijo na en lep izlet v krasnem sončnem vremenu. Najprej smo se odpravili do Opčin kjer smo pričeli z NAPOLEONOVO POTJO. Na tej poti je kar nekaj zanimivih stvari in lepih razgledov. Po koncu pohoda smo se s TRAMVAJEM iz Opčin odpeljali v Trst na kosilo in sprehod malo naokoli po centru mesta.
Karta za tramvaj je 1.50€, velja pa 4ure.
Odvisno koga vprašaš.
Če tiste, ki tega dizla nimajo, so katastrofa in se kvarijo.
Če pa tiste, ki jih imajo, pa kar koli rečejo je itak fake news.
Tko da, še vedno si na istem kot pred tem postom. 😜
Drugač pa je tako, da najbolj dodelan je bil 2.2 po letu 2018. Načeloma so otroške napake prejšnjih različic popravili. Je pa tako, da zaradi vseh ekoloških zadev je tale dizel zelo kompleksen in ga pač ne smeš zanemarjat.
Nekaj del se je nabralo Vse v lastni režiji. Mazda 5, 2011, 1.6 diesel, 362k km.
- menjava diskov in ploščic (Zimmerman oboje)
- menjava batov na čeljustih - zdaj pa bomo videli ali bo znova zvijalo diske (imel težavo)
- Menjava nosilca motorja desno
- menjava nosilca motorja spodaj / zadaj
- menjava olja in filtra (na 11k km)
- menjava kabinskega filtra (čeprav me je presenetilo kako čist je bil tokrat)
Prilagam še nekaj slikic.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Priporočeno sporočilo
Pridružite se pogovoru
Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.