Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

Logi?no, to se je vedelo, ampak dostrikrat imajo na na?o sre?o "tadolgo lajtngo" in ?ele z zamikom kake 14 dni reagirajo na podra?itev LPG-ja pri konkurenci, Petrolu npr. :P

 

Sicer pa centi gor, centi dol, kdor ho?e naj se sekira zanje, mene BK (ne govorim samo o plinu pa benzu ampak o celotni sceni)! :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj v celovcu je benz 95 bil 1.38?, js pa brihtno tankal predno sem ?el gor. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prisparal bi neverjetnih 1.5 eur, kar pa lahk povrnes da das v ler k bo kaksen klanc dol :)

 

On je gorenjska peezda no....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glih leer baje ni najbolj var?na vo?nja, naj bi bila bolj var?na da gre? po bregu dol, brez gasa, v neki prestavi, npr. 5., takrat je dejansko poraba (blizu) NULA! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glih leer baje ni najbolj var?na vo?nja, naj bi bila bolj var?na da gre? po bregu dol, brez gasa, v neki prestavi, npr. 5., takrat je dejansko poraba (blizu) NULA! :danzoman:

 

zavira motor in nekje bos mogu dat gas ane

 

v leru pa izklopis motor in je poraba 0

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol pa BC la?e, ker v leru mi ne ka?e nula, ?e pri nobenem avtu mi ni, ne vem! :ne vem:

 

ce mas v leru in ugasnes avto bc ti sploh ne dela :)

(jaz sem tko prevozil cel vrhniski klanc ko mi je zmankal bencina, ni blo serva ampak sem pa prisel do prvega izhoda vrhnika, kjer je bla pumpa ene 200m od cestninske postaje)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce mas v leru in ugasnes avto bc ti sploh ne dela :)

(jaz sem tko prevozil cel vrhniski klanc ko mi je zmankal bencina, ni blo serva ampak sem pa prisel do prvega izhoda vrhnika, kjer je bla pumpa ene 200m od cestninske postaje)

 

Jep v leru so ?rtice....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Labi, tok pa ?e nisem Gorenjc, da bi ga uga?al med vo?njo (zastopm sicer tvojo varjanto), ampak ko avto laufa in je v prostem teku (po bregu navzdol jasno), mi pa ne ka?e nula, to sem ?elel povedat! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

est bi biu ?e vesej ?e bi biu litr bencina 0.80 ? tko k je biu leta 2008

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

est bi biu ?e vesej ?e bi biu litr bencina 0.80 ? tko k je biu leta 2008

 

Pol pa najbolj?e da se za?ne? z Avtoplinom veselit (beri vozit), cena je tam nekje kot si si jo za?elel! :P:bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol pa najbolj?e da se za?ne? z Avtoplinom veselit (beri vozit), cena je tam nekje kot si si jo za?elel! :P:bravo:

 

Ampak Jo?a zakaj pa zdele nisi napisal kak?en protivladni stavek kot si znal pri Bor?iju, ko je ?lo gorivo gor. :ne vem:

 

Bom ?el mal Majerju v bran, da kej dosti nima mo?nosti, da bi ni?al tro?arine, ker bo pol moral nekje drugje vzeti, kar bo znalo biti ?e bolj bole?e.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej to Boss, to tudi meni po glavi hodi; oni lahko zni?ajo tro?arince, hkrati bo pa nekje zazevala ?e ve?ja luknja. Pa ?e spet bi lahko kdo potem rekel, da se poslu?ujejo populisti?nih ukrepov. Skratka po?asi nam je vsem skupaj jasno, da je malha prazna. :jupiii::punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni? ni?at tro?arin, Ivan mora ?rtomirja nafutrat! Sicer se pa strinjam, bolje, da nas tukaj privijejo kot pa ?e kake davke dodati pri pla?ah, odvzeti za malico, prevoze itd... :vskalo:

 

Hrvatje so takoj z novo vlado (in potrditvijo k EUju) kasirali ve?ji PDV + ve?je obdav?itve pri pla?ah.......

 

Mad?ari so nad-obdav?ili pla?e, DDV upgrade pride kmalu

 

Jaz pri?akujem, da bo pri nas do konca 2012 tudi to ?lo gor, sedaj ?e ni ?as pogledati resnici v o?i, ker nova vlada pa? dela za ljudi... + nasprotovala je temu pri zokiju...(vendar bo to morala narediti)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pri?akujem, da bo pri nas do konca 2012 tudi to ?lo gor, sedaj ?e ni ?as pogledati resnici v o?i, ker nova vlada pa? dela za ljudi... + nasprotovala je temu pri zokiju...(vendar bo to morala narediti)

 

Saj ve? kako je tisto z zare?enim kruhom... bo pa zanimivo kako bodo to razlo?ili folku, ki jim neizmerno verjame, da bo bolj?e. Najbolj bo pa interesanto, ko bodo sprejemal iste stvari, kjer so Bor?ija ru?ili in mu metali polena pod noge. Dve leti smo zarad tega zgubili, marsikatero bonitetno oceno pa ?e bolj bo treba zarezat kot bi bilo treba takrat, ko so Borat&Co. to ?elel predlagat.

 

Sicer pa vem kaj bo - volilci bodo krivi, ker so na referendumu zavrnili pokojninsko reformo :jupiii:

 

Ja sej to Boss, to tudi meni po glavi hodi; oni lahko zni?ajo tro?arince, hkrati bo pa nekje zazevala ?e ve?ja luknja. Pa ?e spet bi lahko kdo potem rekel, da se poslu?ujejo populisti?nih ukrepov. Skratka po?asi nam je vsem skupaj jasno, da je malha prazna. :jupiii::punk:

 

Sam a ve?, da sem ti to isto pred leti razlagal, ko si nergal ?ez Pahorjeve, ko so ?la goriva gor, pa takrat nisi hotel verjeti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, saj vendar ve? katera opcija mi je bolj simpait?na in pri kateri hitrej "porajtam" napake, levi ali desni (pristranski jebiga - kriv sem)! :hudicek::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na petrolu je se vedno stara cena :P

Objavljena slika

 

POPRAVEK, danes se je pocenil in sem tankal po 1,28? na Petrolu :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ak mal, a nisi ti neki na veliko pizdil ?ez Petrol :hudicek:

 

Testiram vzorec za izvoz :hudicek:, takole recive, ti mi da? tvojo, problem cukanja re?en, ti pa vzame? CD185, tvoj problem divjakov re?en :bravo:

 

Jaz tudi dnevno gledam avto.net - pi?uka kako so cene padle in ?e padajo!!!

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5247334&show=1

 

tole prodajajo ?e 5 mesecev

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5673584&show=1

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5666478&show=1

 

Par mesecev nazaj so bile enako okoli 15.000e :o

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • In za po vrhu-ponudba,katero nihče ne potrebuje🤣🤣...Mazda pa ima prodajne rezultate,ki so rekordni v njeni zgodovini😃...kdo bi si mislil😄     
    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
    • Odvisno, kje tankaš. Na avtocestah je res tudi 2€ in več,na kakih navadnih cestah pa ga dobiš tudi za 1,6€. Res je kar praviš. Hoteli so tudi do 50% cenejši kot pri nas. Aperol spritz v Veroni 4,5€,v Kopru od 6-8€, pizza v centru Milana od 7-10€, pri nas že krepko nad 10€. Skratka, naši so šli s cenami v nebo. Lep primer je Bovec, kjer so dobili en kup odpovedi. Moj znanec dela tam kot vodnik splavov in je več doma kot gor v Bovcu. Ne ve, kako bo s to sezono. 
    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.