Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

ah ja, ?e bi bilo to tako enostavno... :(

 

Samo glih pri benzinu(cenah) jim najmanj zamerim.Kar poglejte,koliko so kaj cene drugod.

Mislim,da smo trenutno med cenej?imi v Evropi. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo glih pri benzinu(cenah) jim najmanj zamerim.Kar poglejte,koliko so kaj cene drugod.

Mislim,da smo trenutno med cenej?imi v Evropi. :whatever:

 

http://www.amzs.si/?podrocje=18

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Prokleti k***i glupi ?e preden grejo bojo pa ?e srali z dvigovanjem cen goriva kljub pocenitvam, kreteni pof*kani. :vskalo: Pizda, tale parlament ima ?e sre?o, da se samo kdo z avtom zaleti vanj ne z avijonom ker si zaslu?ijo.

 

Saj veste k bojo teroristi ugrabili cel parlament in zahtevali 10.000.000? ali pa jih za?gejo bo folk z veseljem daroval.... Kak liter ali dva bencina. :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prokleti k***i glupi ?e preden grejo bojo pa ?e srali z dvigovanjem cen goriva kljub pocenitvam, kreteni pof*kani. :vskalo: Pizda, tale parlament ima ?e sre?o, da se samo kdo z avtom zaleti vanj ne z avijonom ker si zaslu?ijo.

 

Saj veste k bojo teroristi ugrabili cel parlament in zahtevali 10.000.000? ali pa jih za?gejo bo folk z veseljem daroval.... Kak liter ali dva bencina. :hudicek:

 

Ja tudi jaz se strinjam, sam naj se raje zaletijo v prostore vlade, ker to sranje dela Pahorjeva vlada in ne parlament. Pa naj to vlado odnese v luft, ker to kar delajo pa presega vse meje zdravega razuma, sedaj jih ?e na ?asopisu FINANCE pomoje ve? ne razumejo, ker dopoldne so po njihovih predvidevanjih napovedovali, da bodo cene ostale zaradi dviga tro?arin na isti ravni kot so bile do sedaj in glejga zlomka pridem iz slu?be me skor kap, ko to vidim. :angry2::angry2::angry2::angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa pizda pa kaj vam ni jasno... slo rabi denar in to "pronto" . A bi radi, da vas kje drugje prvijejo k bo ?e bolj hudo.

 

Sorry, ampak mam res ?e poln penis tega jamranja nonstop - po eni strani se vsi pizdijo kolk se zadol?ujemo a isto?asno folk na referendumih minira vse ukrepe, joka pri vsaki spremembi tro?arin. Jebemu boga no pa pizda iz jasnega a ni vseeno bolj?, da pri ceni benza vsaj slo pobere tro?arine kot pa, da dnar iz visoke cene goriva poberejo neki borzni me?etarji iz bohvedi kje.

 

Mislim res fantje, dejte se zresnit, ker ?e se bomo pomalem odpovedoval bomo nekako ?li skozi, ?e pa bomo vtaknil glavo v pesek pa se delal "kaj nas briga" se nam pa res lahko zgodi pot gr?ije.

 

Dejte mal preverit kaj vse se danes tam dogaja - resno dejte mal pogooglat pa kej si preberte kaj se ti zgodi, ?e ne zna? brzdat prora?una, ?e ?ivi? dale? preko svojih zmo?nosti. Tam je trenutno ?isto noro saj se grejo "var?evalni harakiri". V javni upravi so zni?ali pla?e za 30%, izpla?ujejo z nekaj mese?no zamudo sploh pri paradr?avnih in?titucijah. Mislim, da ministrstvo za kulturo ni dobilo pla? ?e 22 mesecev.

 

Tretjina podjetij je propadla, druga tretjina pa nima denarja, da bi redno izpla?evala pla?e in obveznosti. Uvajajo davek na nepremi?nine, ki ga bodo vezali na ra?un na elektriko. Ne pla?a? tega davka - odklop elektrike. Cene goriv, energentov, elektrike so se pove?ale v dveh letih za 50-100%, familije, ki so bile neko? navajene ?iveti od 3.000? in ve?, danes ?ivotarijo od socijalne po 400?, ?e jo sploh redno dobijo. Minimalno pla?o so zni?ali na 600? (kolk je ?e pri nas?)

 

Pa da neham na?tevat, ker danes se Gr?iji dogaja propad in Grki postajajo novi ekonomski migranti in to v srcu Evrope.

 

Tko, da naslednji? ko vas prime ?elja, da pizdite kar tako malo na hojladri samo, da se pizdi, pomislite zakaj je potrebno, da dr?ava pobere denar pa ?e je to pri tro?arinah za goriva pa naj bo sploh, ker trenutno smo med cenej?imi po ceni goriva v EU. Vsi ostali so tro?arine mo?no pove?ali ravno zaradi teh vzrokov.

 

Ja Simon, v tem primeru jih ?enkam tudi ve? kot zgolj 1 liter! <_<:hudicek::jupiii:

 

Sorry , ampak tebe pa ?e najbolj ne zastopim - si na dr?avnih jaslih in dobiva? pla?o iz prora?una za javne uslu?bence in upam, da ve? od kod pride denar, k se potem znajde na tvojem OR-ju. Al bi rad, da naredijo oreng rez pa ti pla?o za ene 10-20% zni?ajo kar tako, ker je treba ?parat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah en fu? ve? na mesec pa ni panike, ?e je za vse ostalo sranje dnar bo pa ja tud za u?itek-benz. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da vas nisem prejle preve? zamoril pa da se odkupim ?e tale "?rn vic"

 

Na podlagi dolo?b Uredbe Komisije (EU) 313/2011 je dana mo?nost

dr?avljanom ostalih dr?av ?lanic EU, da POSVOJIJO enega ali ve? Grkov.

 

Mese?ni stro?ek posvojitve je EUR 500,00.

 

Grk bo delal za vas vse tisto, za kar vi nimate ?asa.

Spal bo do enajstih. ?el bo namesto vas na kavico ali cigareto.

Po kosilu si bo privo??il siesto, zve?er bo namesto vas ?el v kavarno ali

bo gledal televizijo.

Za dodatnih 50 EUR se bo namesto vas sprehajal po Facebooku in

ostalih socialnih omre?jih.

(Jaz sem ?e posvojil enega in sem prost, tako da lahko delam od jutra do

ve?era!)

PS: vpla?ila bodo nakazana s posredovanjem Komisije.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa pizda pa kaj vam ni jasno... slo rabi denar in to "pronto" . A bi radi, da vas kje drugje prvijejo k bo ?e bolj hudo.

 

Sorry, ampak mam res ?e poln penis tega jamranja nonstop - po eni strani se vsi pizdijo kolk se zadol?ujemo a isto?asno folk na referendumih minira vse ukrepe, joka pri vsaki spremembi tro?arin. Jebemu boga no pa pizda iz jasnega a ni vseeno bolj?, da pri ceni benza vsaj slo pobere tro?arine kot pa, da dnar iz visoke cene goriva poberejo neki borzni me?etarji iz bohvedi kje.

 

Mislim res fantje, dejte se zresnit, ker ?e se bomo pomalem odpovedoval bomo nekako ?li skozi, ?e pa bomo vtaknil glavo v pesek pa se delal "kaj nas briga" se nam pa res lahko zgodi pot gr?ije.

 

Dejte mal preverit kaj vse se danes tam dogaja - resno dejte mal pogooglat pa kej si preberte kaj se ti zgodi, ?e ne zna? brzdat prora?una, ?e ?ivi? dale? preko svojih zmo?nosti. Tam je trenutno ?isto noro saj se grejo "var?evalni harakiri". V javni upravi so zni?ali pla?e za 30%, izpla?ujejo z nekaj mese?no zamudo sploh pri paradr?avnih in?titucijah. Mislim, da ministrstvo za kulturo ni dobilo pla? ?e 22 mesecev.

 

Tretjina podjetij je propadla, druga tretjina pa nima denarja, da bi redno izpla?evala pla?e in obveznosti. Uvajajo davek na nepremi?nine, ki ga bodo vezali na ra?un na elektriko. Ne pla?a? tega davka - odklop elektrike. Cene goriv, energentov, elektrike so se pove?ale v dveh letih za 50-100%, familije, ki so bile neko? navajene ?iveti od 3.000? in ve?, danes ?ivotarijo od socijalne po 400?, ?e jo sploh redno dobijo. Minimalno pla?o so zni?ali na 600? (kolk je ?e pri nas?)

 

Pa da neham na?tevat, ker danes se Gr?iji dogaja propad in Grki postajajo novi ekonomski migranti in to v srcu Evrope.

 

Tko, da naslednji? ko vas prime ?elja, da pizdite kar tako malo na hojladri samo, da se pizdi, pomislite zakaj je potrebno, da dr?ava pobere denar pa ?e je to pri tro?arinah za goriva pa naj bo sploh, ker trenutno smo med cenej?imi po ceni goriva v EU. Vsi ostali so tro?arine mo?no pove?ali ravno zaradi teh vzrokov.

Sorry , ampak tebe pa ?e najbolj ne zastopim - si na dr?avnih jaslih in dobiva? pla?o iz prora?una za javne uslu?bence in upam, da ve? od kod pride denar, k se potem znajde na tvojem OR-ju. Al bi rad, da naredijo oreng rez pa ti pla?o za ene 10-20% zni?ajo kar tako, ker je treba ?parat.

 

sedi 5 :prstgor:

 

3/4 folka (tudi tukaj gor) pa? pizdi konstantno ?ez vse ker je to pa? zadnje ?ase popularno.

Sicer pa bo kot vse ka?e kmalu velesposobni giga imperator Janez Ivan prevzel vajeti v svoje roke iz zopet se bo cedilo med in mleko za slehernega slovenca :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj ?ivita Bor?i in njegova vlada, ki re?ujeta Slovenijo iz dreka s takim vi?anjem tro?arine ko gre bencin na dol, da se na koncu le-ta podra?i! :jupiii: Se ?e ?ivo spomnim obljub, da se tro?arine vi?ajo zato, da jih bodo pol ni?ali. No ja, ampak saj ?e Boss ve?krat napi?e, da imamo volivci slab spomin, v?asih to pride prav tudi Bor?iju.

 

 

A je zdaj bolje? :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... in pri nas imamo dodatek na to?en prihod v slu?bo, prav tako kot grki. In pri nas prav tako kot grki, ne delamo med 10 in 16 ker je prevro?e. In pri nas, prav tako kot grki, dobimo 15 pla? al kok ?e? In pri nas prav tako kot grki.... got the point?

 

Tuk k se gara pr nas, se nikjer, ne v gr?iji, ne v srbiji, ne v ?paniji, pa ?e marsikje drugje ne.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... in pri nas imamo dodatek na to?en prihod v slu?bo, prav tako kot grki. In pri nas prav tako kot grki, ne delamo med 10 in 16 ker je prevro?e. In pri nas, prav tako kot grki, dobimo 15 pla? al kok ?e? In pri nas prav tako kot grki.... got the point?

 

Tuk k se gara pr nas, se nikjer, ne v gr?iji, ne v srbiji, ne v ?paniji, pa ?e marsikje drugje ne.

 

:bravo:

 

Matr, pol pa moram res pohvalt svojga delodajalca, pr nm ni blo krize, kr?enja pla? al pa karkol druzga. Clo nasprotno, tud ns iz agencije so vklju?l v dele? od dobi?ka pa ?e pla?o so mi zvi?al kljub "krizi". Bo treba vztrajat kle :)

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa pizda pa kaj vam ni jasno... slo rabi denar in to "pronto" . A bi radi, da vas kje drugje prvijejo k bo ?e bolj hudo.

 

Sorry, ampak mam res ?e poln penis tega jamranja nonstop - po eni strani se vsi pizdijo kolk se zadol?ujemo a isto?asno folk na referendumih minira vse ukrepe, joka pri vsaki spremembi tro?arin. Jebemu boga no pa pizda iz jasnega a ni vseeno bolj?, da pri ceni benza vsaj slo pobere tro?arine kot pa, da dnar iz visoke cene goriva poberejo neki borzni me?etarji iz bohvedi kje.

 

Mislim res fantje, dejte se zresnit, ker ?e se bomo pomalem odpovedoval bomo nekako ?li skozi, ?e pa bomo vtaknil glavo v pesek pa se delal "kaj nas briga" se nam pa res lahko zgodi pot gr?ije.

 

Dejte mal preverit kaj vse se danes tam dogaja - resno dejte mal pogooglat pa kej si preberte kaj se ti zgodi, ?e ne zna? brzdat prora?una, ?e ?ivi? dale? preko svojih zmo?nosti. Tam je trenutno ?isto noro saj se grejo "var?evalni harakiri". V javni upravi so zni?ali pla?e za 30%, izpla?ujejo z nekaj mese?no zamudo sploh pri paradr?avnih in?titucijah. Mislim, da ministrstvo za kulturo ni dobilo pla? ?e 22 mesecev.

 

Tretjina podjetij je propadla, druga tretjina pa nima denarja, da bi redno izpla?evala pla?e in obveznosti. Uvajajo davek na nepremi?nine, ki ga bodo vezali na ra?un na elektriko. Ne pla?a? tega davka - odklop elektrike. Cene goriv, energentov, elektrike so se pove?ale v dveh letih za 50-100%, familije, ki so bile neko? navajene ?iveti od 3.000? in ve?, danes ?ivotarijo od socijalne po 400?, ?e jo sploh redno dobijo. Minimalno pla?o so zni?ali na 600? (kolk je ?e pri nas?)

 

Pa da neham na?tevat, ker danes se Gr?iji dogaja propad in Grki postajajo novi ekonomski migranti in to v srcu Evrope.

 

Tko, da naslednji? ko vas prime ?elja, da pizdite kar tako malo na hojladri samo, da se pizdi, pomislite zakaj je potrebno, da dr?ava pobere denar pa ?e je to pri tro?arinah za goriva pa naj bo sploh, ker trenutno smo med cenej?imi po ceni goriva v EU. Vsi ostali so tro?arine mo?no pove?ali ravno zaradi teh vzrokov.

Sorry , ampak tebe pa ?e najbolj ne zastopim - si na dr?avnih jaslih in dobiva? pla?o iz prora?una za javne uslu?bence in upam, da ve? od kod pride denar, k se potem znajde na tvojem OR-ju. Al bi rad, da naredijo oreng rez pa ti pla?o za ene 10-20% zni?ajo kar tako, ker je treba ?parat.

 

Sam Boss. kdo pa nas je pripeljal v to krizo? Menda ja ne delavec, ki bo sedaj vse to pla?eval. Predobro se ve, da med drugim prav tvoji ?efi v banki, ?e bi bila pri nas pravna dr?ava, bi jih ?e zdavnej bilo treba vse zapret, tak pa je pravna dr?ava samo za ene, za one "tvoje" pa ne velja. :angry2:

Pa ?e na Balkanu so to znal uredit, lepo so jih v keho spravli in jim pobral, kar so pokradli, tak bi bilo treba naredit tudi pri nas, pa bi doti pufov, ki so jih naredili tvoji ?efi in ludje, ki so jim tvoji ?efi posojal denar, ki je ?ude?no izginil v privat ?epe teh ljudi ravno teh ljudi, ki so jim tvoji ?efi posojal denar in to brez kritja samo zato, ker so bili njihovi politi?ni botri (Zidar, Hilda, Bav?ar, ?rot, Korde?, ...) in koliko od teh Boss jih je ?e pravnomo?no obsojenih zaradi finan?nih goljufij in komu od teh so pobrali kar so nakradli, nikomur zakaj le? Ker je to ?iv dokaz, da za velike lopove pravne dr?ave ni, male ribe pa en dva tri zaprejo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, bi ti kaj napisal, pa se mi zdi, da nima smisla.

 

In pa, Madmax, Janez Ivan, velesposobni giga imperator, kot ga imenuje?, ni brez napak. To je res. Je pa res tudi to, da je precej bolj?i od ?empeter?ana. Ni mi treba odgovarjat (tudi ?e bo?, itak ne bom bral) ,?e pa si malo iskren sam s seboj in ?e ti mo?gani pomnijo kaj ve? kot do zadnjega kosila, ve? to tudi ti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam Boss. kdo pa nas je pripeljal v to krizo? Menda ja ne delavec, ki bo sedaj vse to pla?eval. Predobro se ve, da med drugim prav tvoji ?efi v banki, ?e bi bila pri nas pravna dr?ava, bi jih ?e zdavnej bilo treba vse zapret, tak pa je pravna dr?ava samo za ene, za one "tvoje" pa ne velja. :angry2:

Pa ?e na Balkanu so to znal uredit, lepo so jih v keho spravli in jim pobral, kar so pokradli, tak bi bilo treba naredit tudi pri nas, pa bi doti pufov, ki so jih naredili tvoji ?efi in ludje, ki so jim tvoji ?efi posojal denar, ki je ?ude?no izginil v privat ?epe teh ljudi ravno teh ljudi, ki so jim tvoji ?efi posojal denar in to brez kritja samo zato, ker so bili njihovi politi?ni botri (Zidar, Hilda, Bav?ar, ?rot, Korde?, ...) in koliko od teh Boss jih je ?e pravnomo?no obsojenih zaradi finan?nih goljufij in komu od teh so pobrali kar so nakradli, nikomur zakaj le? Ker je to ?iv dokaz, da za velike lopove pravne dr?ave ni, male ribe pa en dva tri zaprejo.

 

wow, kaj ma pa zdej tole veze s tro?arinami za benz? :ne vem:

 

je pa zanimivo, da vsi vse veste, kdo je kradu pa kdo je za v zapor ... po bitki zna vsak bit general. Za nazaj je res lahko bit pameten, me pa zanima kdo zna napovedat katero podjetje bo ?lo v ste?aj ?ez dve leti, da se mu danes ne odobri kredit pa da crkne takoj. Hmmm anyone? :ne vem:

 

Se pa strinjam, da vsaj kar se ti?e na?ih ?efov (biv?ih) so plesali kakor je ?vi?gala vlada, ki si ji vzela pravico (dr?ava ve?inski lastnik), da so naro?ali komu je treba kredite odobravat. Pa da ne bo kdo spet ?ez Bor?ija u?gal, vsaj tu nima prstov zraven. Veliko ve?ino propadlih najbolj razupitih kreditov je bilo sklenjenih za ?asa Ivanovega carovanja in ravno tega Ivana, kot najve?jega po?tenjaka, bi zdaj radi nekater nazaj na oblast - ja res narobe svet sploh za tiste, ki to spremljamo in imamo spomin vsaj nekaj let nazaj od zadnjega kosila.

 

 

Druga?e pa kar nekaj sodnih postopkov poteka proti omenjenim osebkom, ki jih ti imenuje? politi?ni botri, ?eprav to niso, so pa gospodarstveniki, ki so se ve?ino na ta mesta prigrebli s pomo?jo politike in so pravim politi?nim botrom v pomo? za ohranjanje polo?aja - roka roko umije.

 

A jih bodo obsodili ali ne je zdaj drugo vpra?anje ne bo pa lahko - po na?i zakonodaji je potrebno dokazati naklepno o?kodovanje. Napa?na odlo?itev oz napa?na presoja pa ni kazensko pregonljiva sploh, ?e ni mo?no dokazati naklepa in osebnega okori??anja. Pa ?e takrat imajo gre?niki ?e vedno mo?nost izhoda v procuderalnih napakah - to se vidi takrat, ko za?nejo najemati razne Matoze, ?eferine in podobne ti?e, da jih branijo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V glavnem pokrit stro?ek podra?itve benza za vsaj 2 meseca, in to v dobri uri. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, jaz ti napovem PRIMORJE za za?etek! :harhar:

 

Oh ja ... res rabi? bit vede?evalc za tole napoved :rolleyes:

 

Sicer si pa preberte tale blog, ki brez skrbi ni moje delo je pa zelo blizu temu kar vam ho?em ves ta ?as utupit v glavo, da je treba spremenit razmi?ljanje in ne sam pizdit in pizdit - to nima nobenga efekta je pa stra?no samodestruktivno

 

http://www.blazkos.com/tik-pred-kolapsom-r...naso-drzavo.php

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oh ja ... res rabi? bit vede?evalc za tole napoved :rolleyes:

 

Sicer si pa preberte tale blog, ki brez skrbi ni moje delo je pa zelo blizu temu kar vam ho?em ves ta ?as utupit v glavo, da je treba spremenit razmi?ljanje in ne sam pizdit in pizdit - to nima nobenga efekta je pa stra?no samodestruktivno

 

http://www.blazkos.com/tik-pred-kolapsom-r...naso-drzavo.php

 

Se strinjam,Boss,da je treba nekaj narediti.Jaz sem to ?e naredil;zmanj?al sem izdatke za nepotrebne stvari (zato pa ne bo zaslu?ka in s tem prodaje-?e slab?e za ekonomijo) :P ,kredit redno odpla?ujem in ga bom drugo leto v celoti popla?al (skupaj z super oderu?kimi obrestmi vred) ;) ,kjer je mogo?e,grem pe?-spet bo manj zaslu?ka in manj denarja v prora?un na ra?un oderu?kih tro?arin :P,redno hodim v slu?bo in pridno delam-pa se samo z pla?o ne da kaj prida ?ivet (rabi? kredit za nujne stvari).Rekel bo?-tudi jaz delam,pa si lahko privo??im marsikaj.Nimajo vsi "pravih" pla?,ampak bolj "?tipendije",ki niso podobne ni?emur.Povej,kaj naj ?e storim,pa bom to naredil z veseljem.In,ko bodo tako ?parali in delali vsi,ne bom ve? bentil ?ez vse.Do takrat pa bom sigurno in ?e ve?. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam,Boss,da je treba nekaj narediti.Jaz sem to ?e naredil;zmanj?al sem izdatke za nepotrebne stvari (zato pa ne bo zaslu?ka in s tem prodaje-?e slab?e za ekonomijo) :P ,kredit redno odpla?ujem in ga bom drugo leto v celoti popla?al (skupaj z super oderu?kimi obrestmi vred) ;) ,kjer je mogo?e,grem pe?-spet bo manj zaslu?ka in manj denarja v prora?un na ra?un oderu?kih tro?arin :P,redno hodim v slu?bo in pridno delam-pa se samo z pla?o ne da kaj prida ?ivet (rabi? kredit za nujne stvari).Rekel bo?-tudi jaz delam,pa si lahko privo??im marsikaj.Nimajo vsi "pravih" pla?,ampak bolj "?tipendije",ki niso podobne ni?emur.Povej,kaj naj ?e storim,pa bom to naredil z veseljem.In,ko bodo tako ?parali in delali vsi,ne bom ve? bentil ?ez vse.Do takrat pa bom sigurno in ?e ve?. ;)

 

:bravo::bravo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam,Boss,da je treba nekaj narediti.Jaz sem to ?e naredil;zmanj?al sem izdatke za nepotrebne stvari (zato pa ne bo zaslu?ka in s tem prodaje-?e slab?e za ekonomijo) :P ,kredit redno odpla?ujem in ga bom drugo leto v celoti popla?al (skupaj z super oderu?kimi obrestmi vred) ;) ,kjer je mogo?e,grem pe?-spet bo manj zaslu?ka in manj denarja v prora?un na ra?un oderu?kih tro?arin :P,redno hodim v slu?bo in pridno delam-pa se samo z pla?o ne da kaj prida ?ivet (rabi? kredit za nujne stvari).Rekel bo?-tudi jaz delam,pa si lahko privo??im marsikaj.Nimajo vsi "pravih" pla?,ampak bolj "?tipendije",ki niso podobne ni?emur.Povej,kaj naj ?e storim,pa bom to naredil z veseljem.In,ko bodo tako ?parali in delali vsi,ne bom ve? bentil ?ez vse.Do takrat pa bom sigurno in ?e ve?. ;)

 

Oderu?ke obresti so kaznive in se lahko preganjajo po sodni poti - kak?ne ima? in katera banka ti je nabila oderu?ke obresti. ?e se ne motim se smatrajo oderu?ke obresti tiste, ki so na letnem nivoju vi?je od 13,5% in ?e ima? sklenjeno tako pogodbo je to tako imenovana oderu?ka pogodba, ki je po obligacijskem zakonu ni?na.

 

 

Evo zdaj pa zanala?? ne bom povedal kolk je moja pla?a pa da vidim a jo bo? zadel, ker mam res ob?utek, da vsi mislijo, da imamo bogovske pla?e.

 

Jaz osebno privar?ujem pa? tako, da ne kadim, ne pijem ne kave ne alkohola, ne hodim po lokalih in ?urkah, se ne zadevam, se ne afnam pri izboru hrane in obla?il. ?e je le mogo?e delam stvari sam - ?e ne znam se nau?im, internet je zakladnica znanja.

 

Stvari posku?am kupovati smiselno in ne po tem a se mi zdi, da jih rabim ampak da jih res rabim.

 

Zadnji? sva za hec s kolegom primerjala porabo v enem mesecu in on je zgro?eno spoznal, da mu gre za "luksuz" dobrih 300? ve? kot meni na mesec. Se pravi, da vsako leto fukne cca 4k? za afnarije. V 5. letih tkole sfu?ka za zelo soliden nov avto. Pa je ta luksuz pri njemu "samo" ?katla ?ikov na dan, tri kavice, petkovi ve?eri v lokalu, blabla po telefonu pa ?e nekaj malenkosti. Se pravi ni? pretresljivega pa taka razlika.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oderu?ke obresti so kaznive in se lahko preganjajo po sodni poti - kak?ne ima? in katera banka ti je nabila oderu?ke obresti. ?e se ne motim se smatrajo oderu?ke obresti tiste, ki so na letnem nivoju vi?je od 13,5% in ?e ima? sklenjeno tako pogodbo je to tako imenovana oderu?ka pogodba, ki je po obligacijskem zakonu ni?na.

Evo zdaj pa zanala?? ne bom povedal kolk je moja pla?a pa da vidim a jo bo? zadel, ker mam res ob?utek, da vsi mislijo, da imamo bogovske pla?e.

 

Jaz osebno privar?ujem pa? tako, da ne kadim, ne pijem ne kave ne alkohola, ne hodim po lokalih in ?urkah, se ne zadevam, se ne afnam pri izboru hrane in obla?il. ?e je le mogo?e delam stvari sam - ?e ne znam se nau?im, internet je zakladnica znanja.

 

Stvari posku?am kupovati smiselno in ne po tem a se mi zdi, da jih rabim ampak da jih res rabim.

 

Zadnji? sva za hec s kolegom primerjala porabo v enem mesecu in on je zgro?eno spoznal, da mu gre za "luksuz" dobrih 300? ve? kot meni na mesec. Se pravi, da vsako leto fukne cca 4k? za afnarije. V 5. letih tkole sfu?ka za zelo soliden nov avto. Pa je ta luksuz pri njemu "samo" ?katla ?ikov na dan, tri kavice, petkovi ve?eri v lokalu, blabla po telefonu pa ?e nekaj malenkosti. Se pravi ni? pretresljivega pa taka razlika.

 

Po mojem-1150?. ;)

 

Tudi jaz ne kadim (ve?) ?e 17 let (koliko sem ?e privar?eval),ne pijem (razen kak?na ?urka tu pa tam (vsake tri mesece :blush: ),obla?im se na razprodajah,pri hrani nisem izbir?en.

Vse stvari doma in pri avtu si naredim sam (?e le ni nemogo?e;od plo??ic,do parketa,do omar,do kitar)...

Luksuza pri meni ni (razen poletnega dopusta in smu?anja).

Imam pa dva otroka in sam bo? videl,ko bo tvoj ?el v ?olo,kako "zastonj" ?olstvo imamo in koliko ti bo ?lo za ta hec. :( V glavnem mi ne ostane ni?.Kako tebi,mi ni jasno. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, sej si ?e pred cajtom povedal da ima? komaj slabega Jur?ka, kar se mi res ne zdi nek masten denar. Jaz nekako dost dobro (iz prve osebe) zastopim tvojega kolega, hehe! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ne bo žar, ker ni sigurno vreme, bodo narezki in iz pečice par svari... 
    • Tudi če mi Grk tanka, rečem kartica in basta. Pa si ne more nič zaokrožit 😉   Samo to bom rekel, ker ne mislim politike mlet.   Kdo le je zdravnikom dvojne plače izplačeval. V Nemčiji in Avstriji so imeli kakih 500€ na leto korona dodatka. Zdaj pa štrajkajo, ker ni korona dodatka. V koroni smo se zapufali tak, da glava peče. In žal nisem bil v pravem poklicu, da bi mi kaj kapnilo.
    • Če boš ti pekel in stregel se boš pa nadelal🤣
    • Heh, v Grčiji pa sploh sam ne moreš tankati, vedno stric na črpalki....in vedno na okroglo na eur, brez računa, boli njih....grki lagano sportski, boli njih eu regulativa.... @godlike in ostali....žal je bencin/dizel edina ali pa ena od redkih zadev, s katero se lahko pohvalimo da so nižje kot drugje, no sej so tudi plače, heh....🤔🤣, naši politikom je pa itak vseeno, saj imajo itak vse sponzorirano in free...(p.s. če bi jaz na leto zaslužil 2mio eur v državni firmi bi mi bilo tudi čisto vseeno koliko je benz in vse bi mi bilo poceni in super v SLO....ampak realnost je drugačna, folk pa dela za manj kot 800eur/mesec (neto).....)
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.