Skoči na vsebino

Poraba!


andrazzz

Priporočeno sporočilo

Zadnji kest poraba 8,7 ker sem ga parkrat na mestu grel pa nekajkrat stisnil. :blush:

 

Sicer pa en zanimiv test dizel vs bencin. Kdor zna nem?ko ali pa uporabljati google translate. :P Je zanimiv ?lanek.

 

jst mam tut 8,7 je pa res da je to prakti?no samo mestna vo?nja, pa tut ob?asno mal prtisnm :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na? polno natovorjeni traktor se je vrnil domov s porabo 6,9L :bravo:

4 folka, poln prkla?nk, italijanske avtoceste, sardinske relacije.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na? polno natovorjeni traktor se je vrnil domov s porabo 6,9L :bravo:

4 folka, poln prkla?nk, italijanske avtoceste, sardinske relacije.....

 

Ista varianta,pa poraba 6,3. :harhar:

Izgleda,da Mazda 6 na isti relaciji pije manj. :danzoman:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa med bencinci, a ktermu mazdura ?re majn kokr men francoska krava (ki o?itno ho?e bit dizl)? :harhar::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ista varianta,pa poraba 6,3. :harhar:

Izgleda,da Mazda 6 na isti relaciji pije manj. :danzoman:

 

no ne vem ce se lahko primerjava, mi smo med drugim bili vsak dan nekje v mestu tudi - da smo na jasnem to ni relacija Livorno - dom to je:

 

seno?e?e - livorno s fakin guzvo, po sardiniji, po mestih, po pla?ah, do olbie - livorno - dom

 

2 x avtoceste in vse vmes (seveda z dolitjem vmes)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no ne vem ce se lahko primerjava, mi smo med drugim bili vsak dan nekje v mestu tudi - da smo na jasnem to ni relacija Livorno - dom to je:

 

seno?e?e - livorno s fakin guzvo, po sardiniji, po mestih, po pla?ah, do olbie - livorno - dom

 

2 x avtoceste in vse vmes (seveda z dolitjem vmes)

 

Sej sem napisal,da podobno.Koper,avtoceste 140+ km/uro,Livorno,po "stezicah" Sardinie,mesta,vasice,do trgovskega centra v Olbiji in nazaj in domov.

V avtu dva odrasla+ dva otroka,kofano nabit do tilta.Edino bi?iklet nismo imeli.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Moja poraba je ?e kar ki?asta. :blush: Od ponedeljka imam zimske in sem natankal in do danes imam porabo 7,4. 13km relacija v slu?bo in nazaj, brez, da bi delal kolono. Pa ?e to (predn se kdo oglasi), potovalni ra?unalnik la?e maksimalno za kak deci. V glavnem, ?e je ?e zavarovanje ogromno je pa poraba tako sme?no majhna, da se samo smejim. :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja poraba je ?e kar ki?asta. :blush: Od ponedeljka imam zimske in sem natankal in do danes imam porabo 7,4. 13km relacija v slu?bo in nazaj, brez, da bi delal kolono. Pa ?e to (predn se kdo oglasi), potovalni ra?unalnik la?e maksimalno za kak deci. V glavnem, ?e je ?e zavarovanje ogromno je pa poraba tako sme?no majhna, da se samo smejim. :danzoman:

 

ne verjamem!!

Ziher ma? nove zimske in vozi? po?asi da jih nebi takoj skuril :P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj na 750km dolgi poti sem si rekel, ajde gas do podna pa da vidimo.....seveda kjer je promet dopu??al, a je to bilo skoraj povsod razen pri Brnu, Dunaju in Grazu, tam se pa? ne spla?a gas bremza gas bremza, izven mest pa je bilo x70-x10 :) in poraba doma 7,2 :notworth:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opa Si?i, pa ne da si diesla pohvalu - to je pa kr za zapisat nekam :bravo:

 

Pa sej diesel je kul...sam, ?e ne zajebava...problem je ker so zelo kompleksni in dolo?eni deli izredno dragi...

Jaz imam ?estaka za svojo du?o, volvo navornika pa za na?o dru?ino...

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

joj ne spet s temi bu?ami......stay away

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.