Skoči na vsebino

Poraba!


andrazzz

Priporočeno sporočilo

no ?e js vem da se v avtu pelem tako kot pri?akujem -se pravi dobr ne gledam preve? po porabi!

Seveda pa mam trenutno porabo tam nekje 8,7l na 100 km kar je lepa poraba za 2.0 moped :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj ti nuca 150 konjev ?e jih pa osel ?ene :D:jezicek:

Se vidi da sm komaj ustal in moram takoj te?it po forumu :blush:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

norc :D

 

Kaj sm ti dvignil porabo kalorij-k si jezn name ratal :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no ?e js vem da se v avtu pelem tako kot pri?akujem -se pravi dobr ne gledam preve? po porabi!

Seveda pa mam trenutno porabo tam nekje 8,7l na 100 km kar je lepa poraba za 2.0 moped :D

 

Bo ?e dr?alo kar pravi Uklopko. ?e ho?e? iz avta iztisnit malo ve? dinami?nosti gre koj poraba za liter do dva gor. Samo mene jezijo tile uradni podatki o porabi. Moja mazda mi porabi v povpre?ju 7,6l poleti in 7,8, - 8l pozimi. Kaj morem. no?e manj piti. Je pa res ko popizdim imam tudi te?ko nogo. Pa ?ena ko bi lahko malo pri?parala ma avtocesti (130/h) ga tla?i do 170. Samo da fajn leti. :bravo::bravo::bravo::bravo:

 

:ouje::ouje::ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo ?e dr?alo kar pravi Uklopko. ?e ho?e? iz avta iztisnit malo ve? dinami?nosti gre koj poraba za liter do dva gor. Samo mene jezijo tile uradni podatki o porabi. Moja mazda mi porabi v povpre?ju 7,6l poleti in 7,8, - 8l pozimi. Kaj morem. no?e manj piti. Je pa res ko popizdim imam tudi te?ko nogo. Pa ?ena ko bi lahko malo pri?parala ma avtocesti (130/h) ga tla?i do 170. Samo da fajn leti. :bravo::bravo::bravo::bravo:

 

:ouje::ouje::ouje:

 

Smo ?e ugotovili,da uradna poraba nima veze z realno.Ti samo vozi in u?ivaj. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo ?e dr?alo kar pravi Uklopko. ?e ho?e? iz avta iztisnit malo ve? dinami?nosti gre koj poraba za liter do dva gor. Samo mene jezijo tile uradni podatki o porabi. Moja mazda mi porabi v povpre?ju 7,6l poleti in 7,8, - 8l pozimi. Kaj morem. no?e manj piti. Je pa res ko popizdim imam tudi te?ko nogo. Pa ?ena ko bi lahko malo pri?parala ma avtocesti (130/h) ga tla?i do 170. Samo da fajn leti.

 

:ouje::ouje::ouje:

 

 

Pri meni je tudi nekako podobno, nazadnje smo ?li z morja in ga pali 160-180-190 km/h, se pizdi na folk kaj se ne umika, zapele za rit pa sama prav da to ni vredu,sam ?e se pa no?e umaknit, blenda ipd. jest pa samo :huh: pol pa ?e prav, sej to pa kar leti pa leti :hohoho::ouje: tko da.....ni? ne bo poraba ni?ja :) upam da tro?arine zni?ajo da bo benz cenej?i :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,v?eraj sem malce "pre?ekiral" severni del Italije-sama autostada.In kar je razveseljivo- na BC-ju ,pri

dokaj zmerni vo?nji je pisalo za mene skoraj neverjetnih 5,5l/100. :bravo:

Res,da moj BC la?e kot zmikavtki pred sodnikom,ampak vseeno je to res nizka poraba.Vsaj zame. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?udno,da se zdaj noben (ne)lastnik RXke ne buni,da ni mogo?e met tak nizke porabe....ko sn jaz tako mel,sn bil pa la?nivec.... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no da se ?e jaz "pohvalim" z porabo bencinarja,

po dobrih 11000 km je menda ?e ulaufan..

 

torej, po pe? ra?unu mi znese 8,4 porabe

v zadnjih treh tankih in povo?enih 1800 km

 

in kar me presene?a , BC izkazuje prav toliko.

sem ga resetiral tudi tri tanke nazaj.

prav presenetljivo natan?en je...

pri vsakodnevni vo?nji ,u lublano pa dam, zleze na 8,5

trenutno pa po v?eraj?nji 200 km relaciji ka?e 8,3

 

kar uredu in toliko kot sem pri?akoval glede na staro 6ko dizel

namre? nekje okol dva litra ve?.

14762217.jpg

 

Ex......... M6 136 diesel , l.02

Present.. M6 2.0 benz + gas no more , l.08

Forever.. MX5 1.6 , l.99

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e bi se res dalo pod 11L prit samo tak se jaz ne mislim vozit :hohoho:

 

Ne ne,jaz sn mel tudi stalno med 11,5 in 13 litri. <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nedolgo nazaj sem veselo ugotovil, da je poraba po compu padla pod 9l, pri nekje 65k prevo?enih (M6, 1.8 bencinar). Po?asi se spu??a, upam, da bom kdaj pri?el pod 5l :D Ja, pajade :hohoho:

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nedolgo nazaj sem veselo ugotovil, da je poraba po compu padla pod 9l, pri nekje 65k prevo?enih (M6, 1.8 bencinar). Po?asi se spu??a, upam, da bom kdaj pri?el pod 5l :D Ja, pajade :hohoho:

 

 

?e malo pa se bosta z avtom ujela na isti valovni dol?ini ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nedolgo nazaj sem veselo ugotovil, da je poraba po compu padla pod 9l, pri nekje 65k prevo?enih (M6, 1.8 bencinar). Po?asi se spu??a, upam, da bom kdaj pri?el pod 5l :D Ja, pajade :hohoho:

 

?e je to po BC-ju, dodaj kakega pol litr?ka gor in to je to.Niti ni tako malo. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je to po BC-ju, dodaj kakega pol litr?ka gor in to je to.Niti ni tako malo. :whatever:

 

za bencinarje je BC kr to?en... dieslom pa so ?ele v novi ?estki pravilno nastavili BC, da je napaka nekje max med +/- 0,2 litra/100km

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.