Skoči na vsebino

Poraba!


andrazzz

Priporočeno sporočilo

Sej, ?e z bencinarjem lepo dela?, ne zaostaja dosti za dizlom. Po avtocesti pri 130-140km/h ima fotrov 2.5 turbo tudi 7,4l povpre?ne porabe (v njegovih rokah). ?e si ga jaz izposodim, sicer ne pridem do takih ?tevilk, ker se mi preve? mudi (za ene 2 litra bolj ?ejen postane). Oziroma preve? lep zvok ima, da bi ga ?paral... :D

post-6662-0-73243700-1424050970_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da te malo razo?aram... :)

 

Meni BC za obdobje cca. 10 mesecev la?e za natanko 0,6l...preveri, ?e ni pri tebi enako. :)

da jaz tebe razo?aram, poraba je ra?unanan, in je natan?no taka, kot je kazal BC :) ok.. ajde, dejansko 7,65 :)

 

http://www.poraba.com/usage_view.php?carid=23082

 

do sedaj nisem opazil razlike za ve? kot 1 dcl po BCju in izra?unu... pa BC vedno resetiram za vsako tankanje

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker zadnji tank ?e ni vpisan... in je na sliki, ?e nisem porabil vsega goriva... ;)

 

od tankanja v Grabenstaettu pa do domov je bilo cca 480 km, in poraba po BC 7,2 kot na sliki... ra?unam da bo s tem tankom spet ?ez 700km

 

kon?na poraba pa bo takrat verjetno za kak deci vi?ja, ker se vozim spet doma po lokalni poti v slu?bo in nazaj...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da jaz tebe razo?aram, poraba je ra?unanan, in je natan?no taka, kot je kazal BC :) ok.. ajde, dejansko 7,65 :)

 

http://www.poraba.com/usage_view.php?carid=23082

 

do sedaj nisem opazil razlike za ve? kot 1 dcl po BCju in izra?unu... pa BC vedno resetiram za vsako tankanje

 

 

No, potem pa super. Meni BC la?e k pes... :) No, da ne bom prestrog...nekje povpre?no la?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Tak, foter je v?eraj dobil nazaj tega Fordovega Volva, ki po novem gre na plin :) Poraba je ista kot na bencinu (po BC celo manj), mo? je pa ostala ista (vsaj po ob?utku). Je pa stalo vse skupaj nekaj ?ez 2000?, ampak ker se dosti vozi, se pomoje izpla?a. Gre pa za Prinsov sistem. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Danes sem mel redko sanso da sem zjutraj tankal resetiral stevec in sam brez truge in skodilaka po omejitvah sprehodil mazdo v Rovinj.

 

Na cilju je 5.2 pa se ni sparalo cez Lim in Smarje - v mejah omejitve.

 

Truga, breme - je cca 1-1.3l vec

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem mel redko sanso da sem zjutraj tankal resetiral stevec in sam brez truge in skodilaka po omejitvah sprehodil mazdo v Rovinj.

 

Na cilju je 5.2 pa se ni sparalo cez Lim in Smarje - v mejah omejitve.

 

Truga, breme - je cca 1-1.3l vec

 

 

Doma pa 5,5 - cool

 

Pri "povrtanem auspuhu" druga?e niti ne more biti...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Povprecna poraba ...  :blink:  :harhar:  :jezicek:

 

thumb_IMG_5117_1024-20150522-072358.jpg

pa poln tank to vse pove  :harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.