Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 2 minutama je Boss napisal:

 

A spet... pa a ti resno v tem uživaš? :hudicek:

Ko se enkrat navadiš na palčko, se nekako kar "navlečeš". Enkrat v eno nosnico, drugič v drugo. 🤗

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Napisano

Tole ratuje sumljivo - sploh glede na to da so te testerje dobavljali mladci, ki so znani po kokainskih zabavah. Da niso slučajno kaj zamešali pri dobavi v Slovenijo? Glede na to kolk se ljudje grebete za to testiranje bo treba še en test narest in sicer takega na prepovedane substance. :nevem:

  • Haha 1
  • Začuden 1

33112_1.png

Napisano
pred 23 minutami je Boss napisal:

Tole ratuje sumljivo - sploh glede na to da so te testerje dobavljali mladci, ki so znani po kokainskih zabavah. Da niso slučajno kaj zamešali pri dobavi v Slovenijo? Glede na to kolk se ljudje grebete za to testiranje bo treba še en test narest in sicer takega na prepovedane substance. :nevem:


Mogoce se pa grebejo zato, ker upajo, da so zaceli ze z novo kitajsko metodo ... 🤪

  • Haha 1
  • Žalosten 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Jaz se mza usnjen interier vedno uporabljal samo krpico in mlačno vodo, da sem očistil sedeže. In celih 1x je sedeže zdajšnja žena namazala z običajno Niveo za roke. Nikoli nisem eksperimentiral s kakimi žaubami, ker se je uporaba vedno poakazala za strel v koleno. Enako je z raznimi motornimi aditivi.

Spodaj slikici sedežev enega mojih bivših avtov. Stanje pri takrat malo manj kot 250k km.

 

Drugače pa pripravljam zavore zamenjavo. Sem "surove" diske in bobne za 323f BJ prebarval, da ne rjavijo spodaj, Je nagravžno to gledat :D Slike sledijo...

 

19304408_z.jpg19304410_z.jpg

Napisano
pred 1 minuto je Damijani napisal:

Jaz se mza usnjen interier vedno uporabljal samo krpico in mlačno vodo, da sem očistil sedeže. In celih 1x je sedeže zdajšnja žena namazala z običajno Niveo za roke. Nikoli nisem eksperimentiral s kakimi žaubami, ker se je uporaba vedno poakazala za strel v koleno. Enako je z raznimi motornimi aditivi.

Spodaj slikici sedežev enega mojih bivših avtov. Stanje pri takrat malo manj kot 250k km.

 

Drugače pa pripravljam zavore zamenjavo. Sem "surove" diske in bobne za 323f BJ prebarval, da ne rjavijo spodaj, Je nagravžno to gledat :D Slike sledijo...

 

19304408_z.jpg19304410_z.jpg

Ne vem, katere znamke avtov si vozil prej a pri Mazdi definitivno ne bodo izgledali usnjenisedeži tako, kot na sliki. Jaz sem jih na prejšnji 6-ki mazal z vsem mogočim pa so kar popokane. Na voznikovem sedežu se je kar razparalo na pol. Nivea je pa ena izmed slabših možnosti. Ni strojeno in barvano usnje enako kot naše roke. 😉

 

 

Napisano
pred 7 minutami je Husky1290 napisal:

Obrnil jubilejno 😁

20210222_124154.jpg

Lepo. Bo pa treba počasi tankat kot vidim. Najbrž se ti bo danes prižgala lučka za rezervo. 🤗

 

 

Napisano
25 minutes ago, Alex said:

Lepo. Bo pa treba počasi tankat kot vidim. Najbrž se ti bo danes prižgala lučka za rezervo. 🤗

Danes še ne. Imam samo 8km do doma od službe😄 je bla pa kar žejna tole rundo 😁

Napisano
pred 14 minutami je Husky1290 napisal:

Danes še ne. Imam samo 8km do doma od službe😄 je bla pa kar žejna tole rundo 😁

Raje danes,jutri se podraži!🤔

  • Všeč 1
  • Haha 2
Napisano
dne 7. 2. 2021 ob 11:37 je Bini napisal:

Sem montiral tole piščalko,če ne bom povozil nič pomeni,da deluje...😃

Sem pa lažji za 5€ in 3ka težja za 5g. Upam,da se ne bo preveč poznalo pri porabi, mogoče bo Boss izračunal nov zračni upor? (prej je bil 0.26) 

IMG_20210207_094933.jpg

IMG_20210207_094622.jpg

o tem pišejo tudi v dnevnem časopisju, citiram, testiranje v ZDA ?! :) : ""Za odganjanje divjadi z območja cest so na voljo tudi pripomočki, ki jih namestimo na vozilo. Eden od ponudnikov izdelka ameriške izdelave navaja, da je na testiranjih v ZDA dosegel v povprečju 92-odstotno učinkovitost. Gre za majhno piščal, ki pri hitrosti več kot 55 kilometrov na uro oddaja zvočno frekvenco nad 18.000 Hz. Divjad jo zazna na razdalji sto metrov, za človeka pa je neslišna."

Napisano
pred 18 minutami je sportman333 napisal:

o tem pišejo tudi v dnevnem časopisju, citiram, testiranje v ZDA ?! :) : ""Za odganjanje divjadi z območja cest so na voljo tudi pripomočki, ki jih namestimo na vozilo. Eden od ponudnikov izdelka ameriške izdelave navaja, da je na testiranjih v ZDA dosegel v povprečju 92-odstotno učinkovitost. Gre za majhno piščal, ki pri hitrosti več kot 55 kilometrov na uro oddaja zvočno frekvenco nad 18.000 Hz. Divjad jo zazna na razdalji sto metrov, za človeka pa je neslišna."

Evo,razlaga za skeptike 😁,onih nekaj % do 💯 mi pa krije Triglav.....:bravo:

Napisano
pred 3 urami je Bini napisal:

Evo,razlaga za skeptike 😁,onih nekaj % do 💯 mi pa krije Triglav.....:bravo:

 

 

Kako ti krije Triglav, ce si zadnjic rekel, da ne placujes kaska ali kombinacij ampak samo obvezno zavarovanje :D .... Ali pa sem kaj narobe razumel? 🤔🙄

  • Haha 2
  • Zmeden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 2 urama je Jest napisal:

 

 

Kako ti krije Triglav, ce si zadnjic rekel, da ne placujes kaska ali kombinacij ampak samo obvezno zavarovanje :D .... Ali pa sem kaj narobe razumel? 🤔🙄

Nisi vsega prebral,plačujem; divjad,stekla in sopotnike in to je cc 30€.....

Ne vem ,če sem zadnjič napisal ali nekaj nazaj.👍

Napisano
pred 2 urama je Scr3am napisal:

30e za vse skupaj??

Za tole kar sem napisal! Za vso zavarovanje in temi 30€ pa cc200€ skupaj. 👍

Napisano

Pa saj sopotniki so vedno zavarovani. Jaz sem pri Triglavu dajal 30eur za divjad, 30eur za stekla ter 30eur za luči in ogledala. 

Napisano

Sej zato pa ga je strah in je še frulico nabavil...  Drugač je pri meni okol 50€ vsaka postavka posebej.

33112_1.png

Napisano
pred 8 urami je Boss napisal:

Sej zato pa ga je strah in je še frulico nabavil...  Drugač je pri meni okol 50€ vsaka postavka posebej.

 

Je bil ravno vceraj pozno popoldan agent na obisku, da sva podaljsala zavarovanje... in pri meni so te postavke dalec od 30€ za vse skupaj... 

 

Zneski brez popustov:

D - Zivali je 64,01€

E - Steklo je 76,74€

J - Zunanja svetlobna telesa in ogledala je 53,47€

 

Vse skupaj (obvezno zavarovanje, kasko brez obditne fransize, kombinacije B, D, E, H, J in K, asistenca,...) pa je bilo okoli 850€ ... oz. 86€ mesecno naslednjih 10 mesecev :)

 

 

pred 55 minutami je SpEkTr napisal:

Včeraj mi je ratal ključ zaklenit v prtljažnik.. emoji3.pngemoji849.png
 

 

Kako ti je pa to ratalo? Saj se avto ne da zaklenit, ce se kljuc nahaja v avtu... 

 

  • Všeč 2
  • Zmeden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 36 minutami je SpEkTr napisal:

Včeraj mi je ratal ključ zaklenit v prtljažnik.. emoji3.pngemoji849.png

Poslano z mojega SM-G780F z uporabo Tapatalk
 

Kako? 🤔A ti je zmanjkalo baterije v njem in ni reagiral? Ker drugače ni šans, da zakleneš avto.

 

 

Napisano

Dejansko se da. Ključ sem imel v jakni, jakno sem dal v prtljažnik. Avta nisem odklenil, odprl sem le prtljažnik.

Nato prtljažnik zaprem in ker se zaradi robe ni čisto dobro zaprl, so vrata prtljažnika ostala na pol zaprta.. Ravno toliko da je bil mehanski del na polovico zaklenjen mislim da... In to je to.

Če bi se vrata zaprla do konca, bi avto začel piskat in se ne zaklene. Ker se pa niso, oz so se samo na polovico, je pa potem tako ostalo..

Poslano z mojega SM-G780F z uporabo Tapatalk

Napisano
pred 6 minutami je SpEkTr napisal:

Dejansko se da. Ključ sem imel v jakni, jakno sem dal v prtljažnik. Avta nisem odklenil, odprl sem le prtljažnik.

Nato prtljažnik zaprem in ker se zaradi robe ni čisto dobro zaprl, so vrata prtljažnika ostala na pol zaprta.. Ravno toliko da je bil mehanski del na polovico zaklenjen mislim da... In to je to.

Če bi se vrata zaprla do konca, bi avto začel piskat in se ne zaklene. Ker se pa niso, oz so se samo na polovico, je pa potem tako ostalo..

Poslano z mojega SM-G780F z uporabo Tapatalk
 

To je pa res smola.....😤

Napisano
pred 8 minutami je SpEkTr napisal:

Dejansko se da. Ključ sem imel v jakni, jakno sem dal v prtljažnik. Avta nisem odklenil, odprl sem le prtljažnik.

Nato prtljažnik zaprem in ker se zaradi robe ni čisto dobro zaprl, so vrata prtljažnika ostala na pol zaprta.. Ravno toliko da je bil mehanski del na polovico zaklenjen mislim da... In to je to.

Če bi se vrata zaprla do konca, bi avto začel piskat in se ne zaklene. Ker se pa niso, oz so se samo na polovico, je pa potem tako ostalo..

Poslano z mojega SM-G780F z uporabo Tapatalk
 

Aja. Samo to moraš res skoraj zanalašč narediti, da se vse poklopi. Zato pa imam ključe vedno v žepu in jih ne odlagam nikamor. Sigurno je sigurno. 😁

 

 

Napisano
pred 43 minutami je Jest napisal:

 

Je bil ravno vceraj pozno popoldan agent na obisku, da sva podaljsala zavarovanje... in pri meni so te postavke dalec od 30€ za vse skupaj... 

 

Zneski brez popustov:

D - Zivali je 64,01€

E - Steklo je 76,74€

J - Zunanja svetlobna telesa in ogledala je 53,47€

 

Vse skupaj (obvezno zavarovanje, kasko brez obditne fransize, kombinacije B, D, E, H, J in K, asistenca,...) pa je bilo okoli 850€ ... oz. 86€ mesecno naslednjih 10 mesecev :)

 

 

 

Kako ti je pa to ratalo? Saj se avto ne da zaklenit, ce se kljuc nahaja v avtu... 

 

Res je malo več kot sem napisal,ampak v spominu sem imel manj,verjetno s popustom.

Potniki so posebej,ni pa neka velka cena. Posebej svetlobna telesa pa nimam,ker imam za divjad in če gre prednja luč je pokrito,nimam pa sovražnikov,da bi mi porazbili luči...😁 

Pa slikce,znajdi se gdor se more.....:prstgor:

IMG_20210224_081519~3.jpg

IMG_20210224_081401~2.jpg

Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Aja. Samo to moraš res skoraj zanalašč narediti, da se vse poklopi. Zato pa imam ključe vedno v žepu in jih ne odlagam nikamor. Sigurno je sigurno. 😁

Saj jih je imel v žepu... 

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Zmeden 1

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Meni najzahtevnejša je bila "ferata" je bila tista iz 1. svetovne nasproti Kluž v smeri Hermana. S kolegom sva jo sicer splezala, čeprav ni bila vzdrževana že 100 let. Precej "lahka" sva morala biti na njej ker je precej manjkalo, ostanki pa so bili zelo majavi. V kakšnem stanju oziroma ali sploh še je, ne vem. Glede na to, da so marsikaj delali tam nad cesto ob zadnji sanaciji in širitvi, je mogoče že ni več.
    • Ker se ne upaš zares pogledat v ogledala.
    • Angleška družina je preživljala počitnice v Nemčiji in nekega dne na sprehodu opazila v lepem okolju čudovito hišico, ki se jim je zdela kot nalašč, da bi v njej preživeli dopust. Pozanimali so se, čigava je in izvedeli, da je last protestantskega pastorja. Povprašali so ga, ali bi jim bil pripravljen dati hišo v najem za prihodnje poletje, in ko je privolil, jim je ljubeznivo razkazal ljubi domek, jim izročil načrt hiše ter sklenil z njimi pogodbo. Družina se je vrnila v Anglijo. Na dolgo in široko so se pogovarjali o prihodnjih počitnicah v lepi vili in tiščali nosove v njen načrt. Na lepem je gospa dognala, da nikjer ni oznake WC in se ob tem spomnila, da tega tudi ni videla, ko so si ogledovali hišo. Sklenili so, da bodo pastorju pisali in ga prosili za pojasnilo in blaga gospa mu je pisala takole: "Spoštovani pastor, ne zamerite nadlegi, prosim, potrebujemo vaše pojasnilo. Sem gospa tiste družine, ki je nedavno najela vašo hišo za prihodnje poletje. Bili ste tako ljubeznivi, da ste nam izročili načrt, a na njem žal ne najdemo znamenja za WC. In ker nam niti med našim obiskom pri vas ni bilo dano, da bi ga videli, vas prosimo za ljubeznivo pojasnilo: kje sploh je?" Pastor, ki ni natančno razumel kratice WC, in misleč, da gre za bližnjo kapelo anglikanske sekte, imenovano "WALDES CHAPEL", je odgovoril takole. "Spoštovana gospa, zelo cenim vaše zanimanje in gorečnost in nadvse ljubo mi je, da vam lahko sporočim, da je kraj, po katerem sprašujete, 12 kilometrov oddaljen od moje hiše. Sodim, da bo to malce neprikladno, zlasti, če ste vajeni pogostokrat zahajati tjakaj. No, v takem primeru bo pač najbolje, da si vzamete hrano s seboj, da bi mogli ostati tam kar ves dan. Nekateri tukajšnji prebivalci gredo tja peš, drugi se vozijo s kolesi, eni in drugi pa vselej prispejo pravočasno. Urnik je na vratih. Prostor je dovolj velik, saj je na voljo 400 sedežev in 100 stojišč. Klimatske naprave poskrbe za to, da ni neprijetnosti, ki so v gneči pač običajne. Sedeži so oblazinjeni. Otroci sede poleg odraslih in vsi v zboru pojejo. Pri vhodu vsakdo prejme papir, kdor pride po razdelitvi, pač uporablja sosedovega. Red je tak, da je treba pri vhodu papir vrniti, da je v uporabi vsaj mesec dni. Prostor je akustičen, zato so vsi navzoči v polni meri deležni melodičnega blagoglasja. Posebni fotografi so vselej pri roki, fotografije pa objavljajo tudi časopisi, tako da vsa javnost lahko občuduje obiskovalce pri izpolnjevanju tako dopadljivega opravila.
    • Vprašaj Charlesa Leclerca za mnenje ... 😁
    • Starejši gospod zaupno potoži svojemu dobremu prijatelju, češ da ima težave z erekcijo. Prijatelj izkoristi priliko in ga 'nafarba': - “To pa ni problem, veliko kruha jej, pa bodo težave minile!” - “A, res?!” - “Stoprocentno! To se ve!” Možakar gre malo zbegan v pekarno, kjer so ga poznali in vedeli, da kupuje kruh na dekagrame in zahteva: - “En kilogram kruha!” Prodajalka se začudi: - “Ja, gospod, to je precej, saj vam bo postal trd!” - “E, če je tako, pa mi ga dajte kar tri kilograme...”
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.