Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Pokuril 3/4 tanka goriva.

 

Sem se čez pol Slovenije preganjal z dvema Meganoma R.S.

 

Prišel domov, ugasnil avto in zagledal dvomestno cifro pri povprečni porabi. 😃

 

Kar fejst dan je bil.

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Ljubim 2
Napisano
pred 4 minutami je dvorjan napisal:

Pokuril 3/4 tanka goriva.

 

Sem se čez pol Slovenije preganjal z dvema Meganoma R.S.

 

Prišel domov, ugasnil avto in zagledal dvomestno cifro pri povprečni porabi. 😃

 

Kar fejst dan je bil.

Si jih poizkušal loviti?:D 

N7rRRL1.jpg

Napisano
Pred eno uro je dvorjan napisal:

Pokuril 3/4 tanka goriva.

 

Sem se čez pol Slovenije preganjal z dvema Meganoma R.S.

 

Prišel domov, ugasnil avto in zagledal dvomestno cifro pri povprečni porabi. 😃

 

Kar fejst dan je bil.

Samo, da ne bo kakšno presenečenje prišlo  po pošti? 😊

 

 

Napisano
Pred eno uro je FuManchu napisal:

Si jih poizkušal loviti?:D 

Ja, seveda, na polno sploh ne pobegneta toliko, kot bi pričakoval.

 

Niso tile atmosferski dinozavri še za v smeti.

 

Pa sem prepričan, da nista imela nič manjše porabe od mene. 😃

Napisano
pred 29 minutami je SpEkTr napisal:

A je kdo pri španu kdaj popravljal alu feltne mogoče Oz barval?

A si poškodoval kakšno? 

 

 

Napisano

Žena ja. Že lansko leto. Meni so dali ceno tudi 100 z DDV, ni pa govoril o različnem odtenku. No razlika sigurno je, zdej pa vprašanje koliko in kako se to opazi če se.



ea418cb19fe909b21c482908374b61ad.jpg

Napisano
pred 4 minutami je SpEkTr napisal:

Žena ja. Že lansko leto. Meni so dali ceno tudi 100 z DDV, ni pa govoril o različnem odtenku. No razlika sigurno je, zdej pa vprašanje koliko in kako se to opazi če se.

emoji16.png

ea418cb19fe909b21c482908374b61ad.jpg

Kot da bi imela isto (ženo). 😂

 

Ne sekiraj se, s takimi platišči meni izgleda avto še bolj športen. 😃

 

Sicer pa sta 2 varianti, ali daš urediti vsa 4 platišča, ali pa kupiš novo platišče, če je poškodovano samo eno, je celo cenejša varianta.

  • Všeč 1
  • Haha 1
Napisano
pred 2 minutama je SpEkTr napisal:

Žena ja. Že lansko leto. Meni so dali ceno tudi 100 z DDV, ni pa govoril o različnem odtenku. No razlika sigurno je, zdej pa vprašanje koliko in kako se to opazi če se.

emoji16.png

ea418cb19fe909b21c482908374b61ad.jpg

Razlika bo opazna. Oni bodo pobarvali pač z neko metalno sivo /grafitno barvo. Te tvoje so pa hyper Silver. 

Spodaj črna prašna osnovna svetleča barva čez svetlo srebrna (prosojna). 

Skupaj pride tak efekt kot, da je črni crom. Na tvojem mestu bi dal pobarvati vse štiri feltne v nekk lepo, temno grafitno sivo barvo. 

 

 

 

Napisano
pred 24 minutami je SpEkTr napisal:

Žena ja. Že lansko leto. Meni so dali ceno tudi 100 z DDV, ni pa govoril o različnem odtenku. No razlika sigurno je, zdej pa vprašanje koliko in kako se to opazi če se.

emoji16.png

ea418cb19fe909b21c482908374b61ad.jpg

Da meni to naredi jaz se ločim.

  • Haha 7
  • Začuden 1
Napisano
pred 6 minutami je scania napisal:

Da meni to naredi jaz se ločim.

In ostaneš še brez avta🤣😂, bolje potem popraskana feltna😉

Napisano
pred 1 minuto je sportman333 napisal:

In ostaneš še brez avta🤣😂, bolje potem popraskana feltna😉

Pri nas se striktno ločijo avtomobili. Mazda je stara 5let in do zdaj sem jo vozil samo jaz in moj oče, enkrat me je nekaj štihnilo in je bila doma samo mazda je moja klicala rešilca samo da ni ona peljala mazde. To pa sem jaz zelo načelen, žal 🙂 . Njen yaris pa moram vsake toliko peljat da vidim če kaj ruži, če se pa skupaj peljema v yarisu pa vozim iaz, ker drugače se po 300metrih skregama, vzrok: npr pred sabo imas rdeco luc na semaforju pa se kar gas gas ne da bi gas odvzela in pocasi baterijo polnola do semaforja pa potem normalno dalje, al pa vaganje z gasom in preklaplanje elektrika motor, ne da bi cimprej nabrala npr 50km/h pa potem nezno odvzela gas da preklopi na elektriko in na strom lepo jadras naprej.

Vglavnem zanimivo je 😂😂😂😂

  • Haha 7
  • Žalosten 2
Napisano
pred 14 minutami je scania napisal:

Pri nas se striktno ločijo avtomobili. Mazda je stara 5let in do zdaj sem jo vozil samo jaz in moj oče, enkrat me je nekaj štihnilo in je bila doma samo mazda je moja klicala rešilca samo da ni ona peljala mazde. To pa sem jaz zelo načelen, žal 🙂 . Njen yaris pa moram vsake toliko peljat da vidim če kaj ruži, če se pa skupaj peljema v yarisu pa vozim iaz, ker drugače se po 300metrih skregama, vzrok: npr pred sabo imas rdeco luc na semaforju pa se kar gas gas ne da bi gas odvzela in pocasi baterijo polnola do semaforja pa potem normalno dalje, al pa vaganje z gasom in preklaplanje elektrika motor, ne da bi cimprej nabrala npr 50km/h pa potem nezno odvzela gas da preklopi na elektriko in na strom lepo jadras naprej.

Vglavnem zanimivo je 😂😂😂😂

Pri nas pa vsi vse. Privzeto jaz M3, žena M6, otroka M3 oziroma kaj je na razpolago. Za po vasi Clio.

 

Glede žene in platišč, jaz bi tako divjo Scania oženil, ne pa se od nje ločil. 😂

Napisano

Ja najbolje bi bilo barvati vsa, samo tok me spet ne moti, da bi dal 500 eur .. Mogoče bom šel k Dejanu, on je menda strokovnjak za robove platišč

Napisano (urejeno)
pred 3 urami je Janez007 napisal:

Ne, sem se pa pred letom pozanimal. 

 

image.png

Jaz že večkrat-lih špana priporočam👍...imajo enega dečkota,k sam to dela.

In zmeraj,k je mal čohnjeno,dam prec zrihtati.

 

In pazi to-imam na C-Maxu feltne Mak-Fever5R v mat črni barvi...in to svileno-mat!!!...k če je kera barva zajebana za popravljati,po tem je ta!!!

In sem malce označil na gumi,da bi videl,kje in kako je popravil...in "jaz butelj"-seveda je gumo snel😂🤣...jaz pa pol iskal k blesav...ni šanse,da najdeš kje je popravljeno🧐😲-res tip je neverjetni stručko😊👍

Za povrhu,pa sploh ni bilo drago😀 (glede na to,da tudi guma gor-dol+centriranje)...je pa res,da je zmeraj bil le en "čohec"...cca. 1x2-3 cm...a res čisto do "mesa"...k če je le površinsko-tega ne dam rihtati.

 

Res-priporočam Špana če ti je do felten👍

22032013472.jpg

Popravljeno od skritikrt
Napisano (urejeno)
pred 11 minutami je skritikrt napisal:

Jaz že večkrat-lih špana priporočam👍...imajo enega dečkota,k sam to dela.

In zmeraj,k je mal čohnjeno,dam prec zrihtati.

 

In pazi to-imam na C-Maxu feltne Mak-Fever5R v mat črni barvi...in to svileno-mat!!!...k če je kera barva zajebana za popravljati,po tem je ta!!!

In sem malce označil na gumi,da bi videl,kje in kako je popravil...in "jaz butelj"-seveda je gumo snel😂🤣...jaz pa pol iskal k blesav...ni šanse,da najdeš kje je popravljeno🧐😲-res tip je neverjetni stručko😊👍

Za povrhu,pa sploh ni bilo drago😀 (glede na to,da tudi guma gor-dol+centriranje)...je pa res,da je zmeraj bil le en "čohec"...cca. 1x2-3 cm...a res čisto do "mesa"...k če je le površinsko-tega ne dam rihtati.

 

Res-priporočam Špana če ti je do felten👍

Ti si bolj nov na forumu in nisi verjetno seznanjen z problematiko luščenja 19" feltem na mazdah 6. Kot sem že napisal velikokrat, take barve, da bi popravljal ta platišča enostavno ni. To je hyper Silver barva. 

 

"What does hyper silver mean?
 
 
images?q=tbn:ANd9GcS3JTIBh5bM29xJUWoBgpx
Hypersilver is a very complex paint process that uses a translucent metallic outer paint laid over a colored undercoat to give the wheels a deep inner glow. Used effectively it can attract attention to the wheels without the flash of chrome, and without detracting from the beauty of the car"
IMG_20230205_130207.jpg
 
 
 
 
 
Popravljeno od Alex

 

 

Napisano

H Španu ne grem več. Takrat ko sem skrivil Rayse mi jih niso vredu naravnali. Šel sem sam zato ker mi je skoraj sosed.

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano (urejeno)
pred 53 minutami je Alex napisal:

Ti si bolj nov na forumu in nisi verjetno seznanjen z problematiko luščenja 19" feltem na mazdah 6. Kot sem že napisal velikokrat, take barve, da bi popravljal ta platišča enostavno ni. To je hyper Silver barva. 

 

"What does hyper silver mean?
 
 
images?q=tbn:ANd9GcS3JTIBh5bM29xJUWoBgpx
Hypersilver is a very complex paint process that uses a translucent metallic outer paint laid over a colored undercoat to give the wheels a deep inner glow. Used effectively it can attract attention to the wheels without the flash of chrome, and without detracting from the beauty of the car"
 
 
 
 
 
 

Če se barva lušči,po tem je to zaradi slabe kvalitete barve ali barvanja itd...in če misliš,da je pri Mak-ovi svileno-mat črni kaj drugače se motiš k ima svetlo belo podlago (in pod njo še temeljno),čez pa še svileno srebrnkaso meglico...in ker je po vrhu groba (kot superfini brusni papir) se vsaka "senca" oz. napakica takoj vidi...pri clearcoatih pa je marsikatera napaka oproščena oz. manj vidna.

Sta sicer dve različne tehnike-vsaka zase posebna in "zajebana"...a če je katera težka za popravljati,bo to lih črna.

Sem pri CX-5 vesel,k je kljub 19" več "gume",in ni take nevarnosti od robnikov....sam gaaaaas😄

 

Je pa res...da ti "baba" kljub zaščitnem profilu na gumi feltno tako "zdela"😲...mora biti res "talent"🤣...no ja-važno,da ima drugje večji talent😊😉

Popravljeno od skritikrt
  • Všeč 1
  • Haha 1
Napisano
pred 2 urama je scania napisal:

Pri nas se striktno ločijo avtomobili

 Ti si taprav gospodar, meni ponavadi ostane tisti ki sveti rezerva od benzina

Napisano
pred 2 minutama je Brane napisal:

 Ti si taprav gospodar, meni ponavadi ostane tisti ki sveti rezerva od benzina

Ma saj pri nas pa ko se lucka v yarisu vklopi reče moja da nekaj ruži če se lahko peljem, to se lepše reče da je tank skoraj prazen 😂😂😂

  • Všeč 1
  • Haha 9
Napisano
pred 17 minutami je scania napisal:

Manjka še samo olje za motor in menjalnik.

IMG_20230208_102950.jpg

Kater kombo disk + ploščice imaš?

Jaz si moram tudi pripravit da naročim; a TRW je kdo probal tukaj? Ker so prva vgradnja.

Napisano
Pravkar je NevLado napisal:

Kater kombo disk + ploščice imaš?

Jaz si moram tudi pripravit da naročim; a TRW je kdo probal tukaj? Ker so prva vgradnja.

Jaz ti jih podarim zdaj jih bom dol dal zadnje. 

Prisegam na komplet zimmerman s tem da spredaj z luknjicami.

 

Napisano

Jaz rabim spredaj, in sicer po vaših prigodah sem se odločil da bom menjal in ploščice in diske nove hkrati.

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Janez se "mečka" z ljubimko. Norišnica. Vse se trese. Naenkrat se odprejo vrata – vstopi njen mož, mrcina, dva metra visok, težak 130 kg, roke pa kot nakovala. Prime nesrečneža okoli pasu in za vrat, ga nese na balkon in vrže s 14. nadstropja. Janez med padanjem razmišlja: - "Konj zabiti, le kaj ti je bilo tega sranja treba ... Imam čudovito Micko, kup otrok, avto, plačo ... E, bedak, če bi imel še eno življenje, ne bi varal žene ..." Pod stolpnico ravno takrat pelje traktor, ki vleče prikolico s senom, in Janez – tresk – pade na mehko seno. Vstane, otrese seno s sebe in reče: - "Eeee, kakšne neumnosti jaz klatim, ko se malo prestrašim..."
    • Mnja.   AI generate. Glej kak mu nogo odseka na pol.
    • Ženske imajo 3 vrste ustnic: male sramne, velike sramne in nesramne...
    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.