Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Pozdravljen!

 

Rabi? dalj?i menjalnik, se pravi od 323 V6 ali pa Xedosa ali 626, ki imajo 2.0 oz. 2.5 V6 motorje in precej dalj?e menjalnike kakor 1.8 motor. :)

 

Bi bilo pa smiselno, da za tole tvojo makino odpre? samostojno temo, ker se sli?i kot zelo zanimiv projekt. :prstgor:

 

Upam, da kdaj tudi v ?ivo poka?e? tole svojo mojstrovino. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

-Zamenu sprednji le?aj

-Dal obnovit obe zadnji zavorni ?eljusti +nove plo??ice

-Nafilu akumulator

-Namontiru manjkajo?e za??itne plastike in troblo :P ( sam mi trobla ?e zmer ne dela :angry2: zgleda da bo treba mal zmert s in?trumentom)

 

zdaj pa upam da do servisa nobenga stro?ka ve? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil v Ivan?ni gorici oziroma nekje v bli?ini in pri obra?anju na parkplacu zadel stebri?ek z sprednjim odbija?em :angry: Evo pa bo spet MitjaMB mel malo li?arskega dela, jaz pa par ? manj :P

 

kr mal pocaki se :) po zimi pa zrihti :)

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem jo kasko in obvezno zavaroval in izkoristil 20% popust, hvala Tina. :ouje:

 

Pri?paral krepkih 350?, zato sem ?e mikro zavaroval, pa je ?e vedno blo cnej kot ?e bi samo sakerja. :jupiii:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.