Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Sm v?er tud js neki malga pelu in stroj res kr zahteva mal motorike in vozni?kega talenta :)

Sej je lu?tn takga stroja vozt, ampak ko sem vidu, da so gume ?e bolj v revnem stanju in glede na dimenzijo, mi je hitr vro?e ratal kok bo to enga stro?ka, pa en le?aj se neki ogla?a. Tko da bo ?e zanimivo, ampak vsekakor pa vo?nja z njim marsikaj odtehta.  :zvizga:  :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stroj, ki ni Mazda je vceri obrnil 232000km na stevcu, kar je natancno 100000 mjn kot Mx-6 in njeno trenutno stanje. :)

 

Dans pa se s5 vozim z znamenito Katrco na LPG :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stroj, ki ni Mazda je vceri obrnil 232000km na stevcu, kar je natancno 100000 mjn kot Mx-6 in njeno trenutno stanje. :)

Dans pa se s5 vozim z znamenito Katrco na LPG :)

Ej...samo ta Katerca pa RASTURA...s km....he he kar tako naprej...:-):-):-)lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...samo ta Katerca pa RASTURA...s km....he he kar tako naprej...:-):-):-)lp

Vozi me naokrog s stro?kom med 3 in 3,5? na 100 prevo?enih, kar se mi zdi super za vsakodnevne potrebe. V6 je potovala na istih relacijah s cca. 5? na 100  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vozi me naokrog s stro?kom med 3 in 3,5? na 100 prevo?enih, kar se mi zdi super za vsakodnevne potrebe. V6 je potovala na istih relacijah s cca. 5? na 100  :zvizga:

 

?akaj malo. Kupi? V6, potem pa gleda?, koliko ?/100 km porabi?

 

Saj si ?e huj?i kot pa jaz z BTjko (na koncu leta se?tejem litre in delim s kilometri tistega leta, da imam pribli?no oceno porabe)...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes nisem ni? naredil na Mazdurini..he he samo dvakrat sem jo pogledal ?ez balkon,saj je blo vreme slabo in de?evno,naj tudi ona malo po?iva.lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po 10-ih dnevih mirovanja sem jo zalaufu, zapelju do moje rezidence in lastnoro?no okopal. V?gala je v roku sekunde.  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.