Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Hehe, no upam, da bo ta informacija ?e komu koristila. :punk:

 

P.S. - sej ve?, zmaji ?ivijo v votlinah, tako da sem malo v zaostanku s stoletji in razvojem. :jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

P.S. - sej ve?, zmaji ?ivijo v votlinah, tako da sem malo v zaostanku s stoletji in razvojem. :jezicek:

 

Pred ve? kot 100 leti so se ljudje bali ?zmeden? it v votline in jame, ker so mislili, da tam ?ivijo zmaji in podobni stvori...

Ma kakor zgleda ?e vedno so tam :blink:

 

Ampak obstajajo tudi ljudje :ninja: , ki se upajo it v votline in tam opazijo te zmaje ter vidijo, da to sploh niso taki baubavi.

 

Se hecam :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima kdo ob?utek, da mu nekaj poka v volanu oz. neki ?udni zvoki, pa sumite, da bo treba menjati volansko letev, itd. <_<

 

Vam priporo?am kar mi je svetoval dr. Pelko, ko sem mu pojamral o tej te?avi. Rekel je, da 1.gen. Mazde6 ima svojevrsten trik in je potrebno volan (spodaj, kjer imate pod volanom vzvod za nastavitve, ga sprostite), potem pa ga premikajte, gor pa dol po vi?ini, pa ven in noter (proti sebi in od sebe proti ?tevcem in armaturki). Takole sem telovadil kak?no minuto, zadeva je ?UDE?NO delovala in sem totalno navdu?en nad malimi triki velikih Mazda mojstrov. Zahvala Pelku za to informacijo. :party0035:

 

Poskusite ?e sami, pa napi?ite svojo izku?njo. :prstgor:

 

ne dela vedno... ;)

 

ko ni ve? vazelina, ali pa ?e je dejansko sfooQana volanska letev, ti to ne pomaga :)

je pa res, ta "trik" obstaja ?e od prej, preden sem jaz svojo GG kupil...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej volan parkrat ven in noter povleci (da se razma?e), pa bo nekaj ?asa mir...pol pa? to ponavlja? - meni se je isto zgoadilo (sicer prvi? pri 100k km), sem vozil na servis pa so mi tak?no zadevo svetovali in deluje! :P

 

verjetno je to prvi post na to temo (zato pravim, da stari forumski macki bi mogli to vedet) :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima kdo ob?utek, da mu nekaj poka v volanu oz. neki ?udni zvoki, pa sumite, da bo treba menjati volansko letev, itd. <_<

 

Vam priporo?am kar mi je svetoval dr. Pelko, ko sem mu pojamral o tej te?avi. Rekel je, da 1.gen. Mazde6 ima svojevrsten trik in je potrebno volan (spodaj, kjer imate pod volanom vzvod za nastavitve, ga sprostite), potem pa ga premikajte, gor pa dol po vi?ini, pa ven in noter (proti sebi in od sebe proti ?tevcem in armaturki). Takole sem telovadil kak?no minuto, zadeva je ?UDE?NO delovala in sem totalno navdu?en nad malimi triki velikih Mazda mojstrov. Zahvala Pelku za to informacijo. :party0035:

 

Poskusite ?e sami, pa napi?ite svojo izku?njo. :prstgor:

 

In ugan kdo je to Peletu povedal ? :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst vem, jst vem...?tefan! :-)

 

?al je odgovor napa?en-

Vlo?i? kviska in poiskusi? ?e 1X ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hah, bej?, bej? ^_^ Jaz sem imel samo enkrat S3 gor in lahko re?em, da v snegu je super (po ob?utku bolj od UG 8), v suhem in de?ju pa... bi raje ?el pe?.

 

se podpi?em, sam sem jih ?ou menjat, 4 leta stare profila ?e nekje 5-6mm (ena je mela celo bulo), pa me vulkanizer upra?a, ?e jih bom obdr?u? Pa sm reku, da te ?e nove niso dobre pa se je sam nasmehnu :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst bom pa zdele sko?u na ?ik prevert teko?ine pa nalit zimski vitrex da ne bo zmrzval.

 

Ko smo ?e pr tem ... katerga vi uporabljate? Po mo?nosti 5L ali ve? za racionalne pare pa da ne zapaca celga sistema z cevkami in tko. Sm na prej?nem avtu mel problem z zapacanmi ?obami z nekvalitetnim ?istilom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst bom pa zdele sko?u na ?ik prevert teko?ine pa nalit zimski vitrex da ne bo zmrzval.

 

Ko smo ?e pr tem ... katerga vi uporabljate? Po mo?nosti 5L ali ve? za racionalne pare pa da ne zapaca celga sistema z cevkami in tko. Sm na prej?nem avtu mel problem z zapacanmi ?obami z nekvalitetnim ?istilom.

 

Al dajem Petrolovga, al pa cheap lidl varianto :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Testiral, ?e je kaj posko?na pri teh temperaturah, pa sem bil kar pozitivno presene?en. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je dobra vidljivost in preglednost, cesta izven naselja, pa da sem sam v avtu, jo z veseljem po?enem v rde?e polje, pa naj potem le popije malo olja, vsaj vem zakaj in kdaj ga. :jezicek:

 

Tako je bilo tudi danes, pri tem je bilo potrebno prehitet par Lojzov na cesti ?ez Tuhinjsko dolino. Nekateri pa? dr?ijo svojih 70kmh, ne glede ali so v naselju ali izven. :vino::ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.