Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Spredaj za pozicijske dal Osram cool blue

 

Objavljena slika

 

?e vedno svetijo ?ist "rumeno" proti xenonu! :(

(je pa slikano s telefonom - tko da ni najbol? slika)

 

------------------ navadne ?arnice ------------------------------------------------ Osram cool blue ----

Objavljena slika

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spredaj za pozicijske dal Osram cool blue

 

Objavljena slika

 

?e vedno svetijo ?ist "rumeno" proti xenonu! :(

(je pa slikano s telefonom - tko da ni najbol? slika)

 

------------------ navadne ?arnice ------------------------------------------------ Osram cool blue ----

Objavljena slika

 

Cao

 

Bi mogu dat LED zarnice te svetijo bolj belo celo malo na modro povlecejo ===> http://www.superstrela.com/katalog/led-sve...w2-1x9-5-d.html

 

Imel sem jih sam sam je to bolj tko, rade crknejo :glare:

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

Bi mogu dat LED zarnice te svetijo bolj belo celo malo na modro povlecejo ===> http://www.superstrela.com/katalog/led-sve...w2-1x9-5-d.html

 

Imel sem jih sam sam je to bolj tko, rade crknejo :glare:

 

LP

 

Sem jih imel- pa nism naredu tehni?nega :vskalo: (no sej tud zarad xenonk ne, pa sm jih dal pol nazaj not :P )

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem jih imel- pa nism naredu tehni?nega :vskalo: (no sej tud zarad xenonk ne, pa sm jih dal pol nazaj not :P )

 

Cao

 

Cudno, jaz pa BP skozi tehnicnega, res pa da sem imel oridzidzi xenon (govorim o Mazdi 6 I.generacije),...

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dr. Pelko je moji Mazdi naredil redni servis, ki ji pripada na 15.000km, kasneje sem jo po od veselja mal prehitro pelju po nekaterih odsekih in cestah. :jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dr. Pelko je moji Mazdi naredil redni servis, ki ji pripada na 15.000km, kasneje sem jo po od veselja mal prehitro pelju po nekaterih odsekih in cestah. :jezicek:

 

Ti razvajas mazdico z 5000km manjsim intervalom al je kaka posebnost? :) Vsekakor moja je bla prejsni teden na sistematskem pregledu in servisu ;) Naslednji teden pa zamenjat ta nesrecni nosilec masine.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eni tok dobr za mazdice skrbimo, da kr na 10.000 delamo servise in sm lih dva tedna nazaj ?e tretjiga letos ?ez dal..hvalabogu za pelkota in klubske popuste :zvizga:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js sakerju tud privo??im servis na 10kkm, in mam mirno vest, stro?ek cca 100+110? = materijal IN DELO(mazda BTC).

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eni ga mamo ?e po defaultu na 15 kkm.

 

JA za dizla je to dra?ji ?port, sam sej pr nafti tolk pri?parate, da nebi smel bit problem.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti razvajas mazdico z 5000km manjsim intervalom al je kaka posebnost? :) Vsekakor moja je bla prejsni teden na sistematskem pregledu in servisu ;) Naslednji teden pa zamenjat ta nesrecni nosilec masine.

 

Jaz sem z mojo 6-ko tako zadovoljen (za razliko od predhodnice R Lagune), da ji z veseljem privo??im nadstandardno storitev. :D

 

Delam na tem, da bo tudi njen prihodnji lastnik zadovoljen in mu bo ?e dolgo zvesto slu?ila. :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eni ga mamo ?e po defaultu na 15 kkm.

 

JA za dizla je to dra?ji ?port, sam sej pr nafti tolk pri?parate, da nebi smel bit problem.

 

Jap, mi dizla?i tolk pr?paramo, da lahko delamo servis ob vsakem tankanju... je kr treba, ker dizel se kr pokvar sam, da ga grdo pogleda?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap, mi dizla?i tolk pr?paramo, da lahko delamo servis ob vsakem tankanju... je kr treba, ker dizel se kr pokvar sam, da ga grdo pogleda?.

 

Sej sem vedu da bo? razumel. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako nalo?iti posnetek (zvo?ni ali pa avdio) na forum, da vidite oz sli?ite probleme mojega bose sistema...???

 

Utub

 

Kaj pa je razlika med zvocnim al pa audio?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Parkiral jo zraven ene zelo lepe ?rne Mazde3 v Kamniku, no pa ?e ?esa drugega je bila tudi danes dele?na. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prebija kje maso napajanje ojacevalca? Se da napajanje nekak pripeljat direktno iz acc po domace?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.