Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

izkoristil ?e 2 zadnja parkplaca pri generaliju pred obnovo zavarovanja, in ji spet dvignil vrednost......

 

Objavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prav tako v Leclerju (avtomobilski oddelek), pisalo bo nekaj v stilu; spray de silicone (v FRA jeziku v glavnem). :P

 

Pa da naredim ?e malo reklame za njih (?e imate npr. prete?eno PRVO POMO?), jo imajo po dobrih 7? komad. :notworth:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opral, spucal, o?istil, posesal, pospravil, spedenal, namazal tesnila vrat s parafinovim oljem,... :D Zdaj izgleda kot... kot... kot opran poltraktor...

 

Zdaj je za 30 kg la?ja... sramezljiv

 

Zraven ?e pregledal okoli naokoli in na?el par stvari, ki jih bo potrebno sanirati. :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naredil sem prav. Fuknu sem ven xenonke in sel nazaj na plain halogen. Bolj ko je rumeno bolj vidis v dezju in megli, ker bolj kot je belo, bolj se ti odbija in blesci.

 

450 km megla tako goste, da bi jo lahko rezal prepeljal bp :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naredil sem prav. Fuknu sem ven xenonke in sel nazaj na plain halogen. Bolj ko je rumeno bolj vidis v dezju in megli, ker bolj kot je belo, bolj se ti odbija in blesci.

 

450 km megla tako goste, da bi jo lahko rezal prepeljal bp :P

 

Kje si fuknu ven ksenonke?Sej meglenke imajo normalno svetlobo in se lepo vidi z njimi.

Je pa res, da so xenonke (kot glavne lu?i) za moker asfalt in de? za en drek.?e mo?no de?uje jaz pono?i v?gem meglenke in je potem mir.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje si fuknu ven ksenonke?Sej meglenke imajo normalno svetlobo in se lepo vidi z njimi.

Je pa res, da so xenonke (kot glavne lu?i) za moker asfalt in de? za en drek.?e mo?no de?uje jaz pono?i v?gem meglenke in je potem mir.

 

A ti mas meglenke ze v luceh - zarometih al jih imas spodaj na maski .????
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje si fuknu ven ksenonke?Sej meglenke imajo normalno svetlobo in se lepo vidi z njimi.

Je pa res, da so xenonke (kot glavne lu?i) za moker asfalt in de? za en drek.?e mo?no de?uje jaz pono?i v?gem meglenke in je potem mir.

 

Iz mazde valjda, bela svetloba se je prevec blescala. V palcek smuk megli sem s halogenkam vozil ko ameriski specialc

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V manj kot 24urah (brez konkretnih ciljev) prevozil preko 500km, pri tem obiskal razli?ni dr?avi, med drugim pa bil tudi v meni najljub?em mestu, to je MB. :vino:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V manj kot 24urah (brez konkretnih ciljev) prevozil preko 500km, pri tem obiskal razli?ni dr?avi, med drugim pa bil tudi v meni najljub?em mestu, to je MB. :vino:

 

to stari in to na lpg.sistem :prstgor: lp ale? :D:cheers:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nato?il obe gorivi, pa tudi nekaj motornega olja. Kar se LPG-ja in benza ti?e, bi ?e kak?nih max. 50km prevozil (na benz) in bi mi tudi benza zmanjkalo, ker pomen da bi obstala na cesti brez obeh goriv. :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nato?il obe gorivi, pa tudi nekaj motornega olja. Kar se LPG-ja in benza ti?e, bi ?e kak?nih max. 50km prevozil (na benz) in bi mi tudi benza zmanjkalo, ker pomen bi obstala na cesti brez obeh goriv. :zvizga:

 

Da se ti to zgodi sta lohk sam 2 razloga, al si totaln bebec, al si pa bankrotiru :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.