Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Svojo Mazdo posodil na ?tajersko, jaz pa vozim 6-ko 1.8B, ki ji je SIGAS vgradil LPG, danes pa ?e dr. Pelko naredil redni servis in je kasneje seveda zlahka opravila tudi tehni?ni pregled. Avto pripada kolegici, ki bo skoraj zagotovo Simonova redna stranka v nadaljevanju. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no sem ji naro?u neki za bolj veselo zoomzoomanje..Ker pa je zadeva custom delana po naro?ilu, pride iz nem?ije ?ele konc naslednega tedna ^_^

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Svojo Mazdo posodil na ?tajersko, jaz pa vozim 6-ko 1.8B, ki ji je SIGAS vgradil LPG, danes pa ?e dr. Pelko naredil redni servis in je kasneje seveda zlahka opravila tudi tehni?ni pregled. Avto pripada kolegici, ki bo skoraj zagotovo Simonova redna stranka v nadaljevanju. :D

 

A 1.8 sploh gre kam?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjal gume in sem tako pripravljen na sneg :D:P:harhar: ...

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

heh, mislim da bo na kredarici manj kot 7 stopinj tko da pravilno si naredil :D:P

 

(celo v istri se se da kopat) :ninja:

 

 

Cas je bil, pa se guzve ni trenutno... Nimam planiranih nekih dolgih vozenj... cez dober teden pa bo itak ze naval pri vulkanizerjih :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

heh, mislim da bo na kredarici manj kot 7 stopinj tko da pravilno si naredil :D:P

 

(celo v istri se se da kopat) :ninja:

 

preverjeno :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjal gume in sem tako pripravljen na sneg :D:P:harhar: ...

 

Objavljena slika

 

Pa ?lovk ti ?vi? nekje v eni hudi civilizaciji pa tolk hiti? z zimaki. ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?lovk ti ?vi? nekje v eni hudi civilizaciji pa tolk hiti? z zimaki. ?zmeden?

 

 

Verig za 19ke nimam ... 15. november pa je ze zelo blizu ... In nasa zakonodaja je tolk bedasta, da upsoteva samo datum in ne tako kot pri severnih sosedih tudi vremenske razmere ... :jezicek:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naredil sem ji gadget za DPF regeneracijo, ki sprozi alarm ko se temp dvigne nad 500C. Med redno voznjo ne gre cez 450C pri reg pa nad 600C

 

:punk:

 

Sedaj samo furam telefon pa piska

post-2637-1383062334_thumb.png

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A 1.8 sploh gre kam?

 

?e sem iskren, sem kar vesel, da sem danes dobil nazaj svojo. Sicer pa mislim, da 1.8 120KM popolnoma zado??a za vsakodnevne potrebe in povpre?no umirjenega voznika. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e sem iskren, sem kar vesel, da sem danes dobil nazaj svojo. Sicer pa mislim, da 1.8 120KM popolnoma zado??a za vsakodnevne potrebe in povpre?no umirjenega voznika. :D

 

No, to sem ?elel sli?at... :D Umirjen voznik ravno nisem...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naredil sem ji gadget za DPF regeneracijo, ki sprozi alarm ko se temp dvigne nad 500C. Med redno voznjo ne gre cez 450C pri reg pa nad 600C

 

:punk:

 

Sedaj samo furam telefon pa piska

 

Lepo, morem sprobat to aplikacijo (zaenkrat samo Torque)...

 

Jaz pa pelal k AMZSju na optiko (izravnanje volana) pa monta?o zimskih kole??k. Moram priznat da glede na kolk me je skrbelo, sploh niso tako hudo napa?ne tele 16ke...

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp mazda?i pred krtkim sem pri doktor .p.montir .nove zimske gume plus ser klime super. :prstgor: takega dokt.za mazde rabimo v kopru.ale? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa v svojo nalil malo bencina, da bo zado??alo za ?tart nekaj ?asa. :P

 

@Aci, ti pa tako po voja?ko skraj?uje? besede, da komaj razumemo kaj ?eli? povedat. :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.