Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 27 minutami je Alex napisal:

Tudi...zvok pa to. 💪A bi bil šestak biturbo tudi v redu. 

 

Pol je to to 💪😁

WWW.AVTO.NET

Alfa Romeo Giulia 2.9 V6 Bi-Turbo AUT Quadrifoglio , letnik:2020,74900 EUR ::...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Deeyan napisal:

 

Pol je to to 💪😁

WWW.AVTO.NET

Alfa Romeo Giulia 2.9 V6 Bi-Turbo AUT Quadrifoglio , letnik:2020,74900 EUR ::...

 

Tooo je to sam ne vem zakaj bi jo mel....🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sigurno ima kdo na forumu ta model mazde:) Kako se obnese? Kaksne hibe ima? Rja kot pri prejsnji generaciji?

Je pa zanimivo, da letos 15 let star avto stane 5-6k, leta 2013, ko sem kupil 9 let staro 6ko pa je stala 4k. Ah inflacija in kupna moc...

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 1.8i TE|SLO|, letnik:2008,5990 EUR :: www.Avto.net ::

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Deeyan napisal:

 

Pol je to to 💪😁

WWW.AVTO.NET

Alfa Romeo Giulia 2.9 V6 Bi-Turbo AUT Quadrifoglio , letnik:2020,74900 EUR ::...

 

Menjan motor in karamboliran, pa še vedno košta 75 jurjeu...ja kolk je bil pa potem nov? :o 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je robz napisal:

Sigurno ima kdo na forumu ta model mazde:) Kako se obnese? Kaksne hibe ima? Rja kot pri prejsnji generaciji?

Je pa zanimivo, da letos 15 let star avto stane 5-6k, leta 2013, ko sem kupil 9 let staro 6ko pa je stala 4k. Ah inflacija in kupna moc...

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 1.8i TE|SLO|, letnik:2008,5990 EUR :: www.Avto.net ::

 

Žena ima sedaj malo manj kot eno leto tako mazdo samo da je 2,0 bencinar. Bila pa je zamenjava za 6tko 2005 diesel. Ta generacija več nima težav z rjo, zadnje zavorne klešče so skoraj enake kakor pri starem motorju, sam motor 1,8 je pa tudi isti kakor si ga imel (lahko se pojavijo težave z prekomernim pitjem olja) a če nisi imel težav z oljem prej jih tudi sedaj ne boš imel. Poraba ja pa taka: 33631_1.png

 

drugače pa meni super avto po moje na nivoju one toyote. Deli pa original dragi a če se malo znajdeš ni problema ker je teh avtov vseeno dosti.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je mazdaman napisal:

Žena ima sedaj malo manj kot eno leto tako mazdo samo da je 2,0 bencinar. Bila pa je zamenjava za 6tko 2005 diesel. Ta generacija več nima težav z rjo, zadnje zavorne klešče so skoraj enake kakor pri starem motorju, sam motor 1,8 je pa tudi isti kakor si ga imel (lahko se pojavijo težave z prekomernim pitjem olja) a če nisi imel težav z oljem prej jih tudi sedaj ne boš imel. Poraba ja pa taka: 33631_1.png

 

drugače pa meni super avto po moje na nivoju one toyote. Deli pa original dragi a če se malo znajdeš ni problema ker je teh avtov vseeno dosti.

Ima pa 5vrat? v opisu je najbrz napaka, pise 4... A so kaki problemi z rocno? Pri prejsnji generaciji sem vsako leto nekaj menjal, da je sla cez tehnicnega:) Se vozi bolj po mestu ali kombinirano? Koliko so pa drazje gume od oka? Ce bo kdo kaj podbnega prodajal se priporocam

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je robz napisal:

Ima pa 5vrat? v opisu je najbrz napaka, pise 4... A so kaki problemi z rocno? Pri prejsnji generaciji sem vsako leto nekaj menjal, da je sla cez tehnicnega:) Se vozi bolj po mestu ali kombinirano? Koliko so pa drazje gume od oka? Ce bo kdo kaj podbnega prodajal se priporocam

Ta v oglasu je 5 vratna, ker ima krajšo rit in brisalec na šipi. 

Na moji ni težav ročno ker so bile pri prejšnjem lastniku menjane obe zadnje čeljusti in diski ter ploščice 

Gume še nisem gledal oz primerjal a pomoje ni velike razlike. 

Vožnja je AC in malo regionalne 3 km vse skupaj cca 15 km v eno stran.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je robz napisal:

Sigurno ima kdo na forumu ta model mazde:) Kako se obnese? Kaksne hibe ima? Rja kot pri prejsnji generaciji?

Je pa zanimivo, da letos 15 let star avto stane 5-6k, leta 2013, ko sem kupil 9 let staro 6ko pa je stala 4k. Ah inflacija in kupna moc...

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 1.8i TE|SLO|, letnik:2008,5990 EUR :: www.Avto.net ::

 

Imam tako 2.0 bencinski motor letnik 08. Lastnik 9 let. V tem času naredil 80 000 km. Problem zadnje zavore - čeljust, drugače pa servis 1x na leto, tankaj in vozi. Poraba dobrih 8 litrov na kratke relacije, prišel sem pa tudi na 7 litrov na daljše razdalje in umirjena vožnja. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je mazdaman napisal:

Ta v oglasu je 5 vratna, ker ima krajšo rit in brisalec na šipi. 

Na moji ni težav ročno ker so bile pri prejšnjem lastniku menjane obe zadnje čeljusti in diski ter ploščice 

Gume še nisem gledal oz primerjal a pomoje ni velike razlike. 

Vožnja je AC in malo regionalne 3 km vse skupaj cca 15 km v eno stran.

Uf potem se bom v mestu priblizal porabi prejsnje mazde, 9,6L💩 Klima dela normalno ali je ze sla kaka cev? Potem so zgleda res skoraj identicne tezave, kot na starejsi... Moram preskociti eno generacijo, da ne bo tezav:)

pred 3 minutami je Shrek napisal:

Imam tako 2.0 bencinski motor letnik 08. Lastnik 9 let. V tem času naredil 80 000 km. Problem zadnje zavore - čeljust, drugače pa servis 1x na leto, tankaj in vozi. Poraba dobrih 8 litrov na kratke relacije, prišel sem pa tudi na 7 litrov na daljše razdalje in umirjena vožnja. 

Za koliko si jo kupil l. 2013? Najbrz je 9 let kasneje realno vredna precej manj kot 6k, za kolikor se prodajajo na avto.net:) saj vem, ponudba in povprasevanje, a vseeno. Najbrz bi bil osebno pripravljen placati tam okoli 4.5k za l.2010. Kolikokrat pa si menjal celjusti v 9ih letih? Jaz 2x se mi zdi, cena obeh celjusti iz nemcije pa je bila okoli 120eur

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

11 000 sem dal za njo. 3x čeljusti menjal. Bila pa res kot nova. Lastnik je bil suženj svojega avta. 

Dobil sem zraven nove prečke za strešni kovček, 16 in 17 col alu felge, gume so pa bile samo še za eno sezono. Zdaj imam 8 let dunlopke gor. V jesen dam nove dunlopke gor. Avto je za tankanje in vožnjo. Brez posebnih težav. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je NevLado napisal:
WWW.AVTO.NET

Peugeot 208 NEKVALITETNO VOZILO NEPRESTANO NA SERVISU, letnik:2021,13500 EUR :: www.Avto.net ::

 

To je zajebancija.....😃😂🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Bini napisal:

To je zajebancija.....😃😂🤣

Niti ne... Jaz tudi pežoja ne kupim nikoli več. Toliko okvar, kot sem imel z dvema pežojema, nisem imel z vsemi ostalimi avti skupaj z bicikli. 

Lepi za videti a elektronika totalno na psu. Meni tudi niso znali rešiti težave z elektroniko in sem ga na koncu prodal za par sto €. Tukaj pri tem avtu je pa še dobita kombinacija z avtoplusom, kjer so mehaniki itak kr neki. Ne znajo rešiti manjših napak, kje pa take bolj zahtevne. Verjamem, da je temu kupcu vsega prek glave in mu je edina skrb sedaj, da se tega avta reši. Bilo kako. 

Ko smo že pri avtoplusu. Sedaj so prevzeli še znamko mercedes in vrgli mazdo ven iz prodajnega salona. Všeč table so takoj nadomesti z mercedesovimi. Do sedaj so prodajali vsaj eno kvalitetno znamko izmed mnogih, sedaj pa so dobili še mercedesa. 😊To bo še smeha. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je NevLado napisal:
WWW.AVTO.NET

Peugeot 208 NEKVALITETNO VOZILO NEPRESTANO NA SERVISU, letnik:2021,13500 EUR :: www.Avto.net ::

 

Pomojem je pa nekdo vdrl v telefon-racunalnik  tistega ki je dal oglas gor. Da bi bil prodajalec tako pošten malo težko verjamem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Pomojem je pa nekdo vdrl v telefon-racunalnik  tistega ki je dal oglas gor. Da bi bil prodajalec tako pošten malo težko verjamem.

Kakor jaz razumem oglas, ima polne bale tega avta in servisa. In opozarja druge, da naj se izogibajo Peugeotu na daleč. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

607 je pač potovalna limuzina in ne šminka kot nemška sveta trojica.

 

Drugače pa Robz, kaj praviš na kaj takega ?

WWW.AVTO.NET

Chevrolet Cruze 1.8 LS AUTO, letnik:2010,5100 EUR :: www.Avto.net ::

ali pa 

WWW.AVTO.NET

Kia Optima 1.7 CRDi TX A T 100 kW 136 KM, letnik:2013,8700 EUR :: www.Avto.net ::

?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 8. 2. 2022 ob 20:31 je Alex napisal:

Tudi...zvok pa to. 💪A bi bil šestak biturbo tudi v redu. 

Zivjo vsem. Ko smo ze pri biturbu: a ima mazdin trenutni 2,2 turbodizel (npr. iz M6) variabilni turbo ali (dvojni) biturbo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je DonFelipe napisal:

607 je pač potovalna limuzina in ne šminka kot nemška sveta trojica.

 

Drugače pa Robz, kaj praviš na kaj takega ?

WWW.AVTO.NET

Chevrolet Cruze 1.8 LS AUTO, letnik:2010,5100 EUR :: www.Avto.net ::

ali pa 

WWW.AVTO.NET

Kia Optima 1.7 CRDi TX A T 100 kW 136 KM, letnik:2013,8700 EUR :: www.Avto.net ::

?

Tole mi je vprasljivo, ker ne omenjata nekaramboliranosti, servisne knjige in lastnikov:) dizel prav tako ne pride v postev, vseeno hvala za predloge:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.