Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Torej? :) Mazda je tudi samo mazda ni? ve?. Mercedes pa je mercedes, pa to ?e ne pomeni, da je dober avto.

A mazda je vedno pri vrhu, ko se primerja vzdr?ljivost avtov in zadovoljstvo kupcev, reno pa caplja nekje na dnu skupaj z alfa romeo, fiatom in pe?ojem.

Zanimivi so mi vozniki renojev, ko jih vpra?a?, kako gre avto in ti re?ejo-super. V istem dahu na?tejejo, kaj vse so ?e zamenjali na avtu oziroma kaj samo ?e niso. O?itno je to njim normalno in mislijo, da tako pa? mora bit...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar dr?i glede zanesljivosti na splo?no in zadovoljstva kupcev, ampak ?e vseeno ne spremeni dejstva, da je 1.6 dci en zanesljivej?ih dizlov. ?e celo 1.5 dci od nekje 2007 so uspeli porihtati, v?asih pa je veljal za verjetno najslab?i common rail dizel. V 15 letih so ga postopoma izbolj?evali in danes velja za enega bolj?ih dizelskih mlin?kov. Moj o?e ga ima v 2013 scenicu, ca. 150k km brez ene same okvare, niti enega garancijskega popravila ni bilo. Pa ?e avtomatik je. Glede na bajke, ki kro?ijo po gostilnah, bi moral verjetno ?e vsaj 2x skozi pre?o na odpadu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mazda je vedno pri vrhu, ko se primerja vzdr?ljivost avtov in zadovoljstvo kupcev, reno pa caplja nekje na dnu skupaj z alfa romeo, fiatom in pe?ojem.

Zanimivi so mi vozniki renojev, ko jih vpra?a?, kako gre avto in ti re?ejo-super. V istem dahu na?tejejo, kaj vse so ?e zamenjali na avtu oziroma kaj samo ?e niso. O?itno je to njim normalno in mislijo, da tako pa? mora bit...

No, no, alfa je pa cist super avto :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj teh 6k tretje generacije res ni nobene bencinarke blo v slo? Bo treba res iz nem?ije uvozit...

Tudi tam so drage :jupiii:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no jaz na lastni ko?i sedaj spoznavam, da so ?asi, ko sem (upravi?eno) pljuval pe?oja (slu?beni 307 in 407) davno za nami, in sedaj (upravi?eno) francoz lahko u?iva status kvalitetnega avta (jaz C4, sestra C5 + C3 Air Cross, obdr?ala je tudi staro Xsaro picasso, ker to pa? dela in ?koda dati za 300?, mati C3). Od leta 2012 nobene napake, ok Xsara je spet prej?nja generacija in ne ?teje... :).

 

Tudi cena servisa in podpora brez pripombe, meni aku, pa sploh nisem bil na servisu v slo, mati vso plasti?no za??ito na vseh vratih. Sva ?la danes pokazati, a se vam zdi da tale za??ita mogo?e ni dobro pritrjena? Ni problema gospod bomo naro?ili 4 nove (?e preden sem vpra?al ali bi lahko to samo malo pritrdili....)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Morda bom prodal svojo (mika me CX-9):

 

https://www.willhaben.at/iad/gebrauchtwagen/d/auto/mazda-mazda6-g145-kombi-top-ausstattung-garantie-290028429/

 

Cena je v zlati sredini toliko starih GJ modelov s tako majhno kilometrino. Za nekaj 100 EUR sem seveda pripravljen spustiti. Avto ima ?e dva meseca prenosljive garancije (ne jamstva!) in je brez skritih napak.

 

Stro?ki uvoza: 480 DMV + homologacija in tehni?ni pregled, skupaj torej slabih 600 EUR. Ogled je seveda lahko v Sloveniji, tako da stro?ki vo?nje v tujino, izvoznih tablic in zavarovanja odpadejo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.