Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ja nevem no, kolega ma Astro 2017, pa do zdej ?e ne vem o kakih problemih ... mel pa je vpoklic zadnji?, ko so pol ma?ine pre?raufal, neke zati?e al kua ?e :)

In to govorimo o 2 leti starem vozilu, verjetno z nekim nizkim ?tevilom prevo?enih, oz. garant jih ima pod 100Tkm. Kaj bo ko bo zadeva stara 10 ali 15 let, no itak ne bo do?akala?

 

Tole je pa nekdanja Mazdurina na?ega kolega Scream-a :)

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14685576&display=Mazda%20Mazda6%201.8i%20TE

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e kdo i??e poceni ?estico zadnje generacije FL 2015 in ga ne moti ?tevilo prevo?enih kilometrov: https://www.willhaben.at/iad/gebrauchtwagen/d/auto/mazda-mazda6-mazda-6-sport-combi-cd175-revolution-top-339050742/

 

p.s. pohitite, da je prej ne kupi Alex, ?e bo kdaj potreboval kak?en del, vejetno je ?e karoserija te barve vredna vsaj toliko. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e kdo i??e poceni ?estico zadnje generacije FL 2015 in ga ne moti ?tevilo prevo?enih kilometrov: https://www.willhaben.at/iad/gebrauchtwagen/d/auto/mazda-mazda6-mazda-6-sport-combi-cd175-revolution-top-339050742/

 

p.s. pohitite, da je prej ne kupi Alex, ?e bo kdaj potreboval kak?en del, vejetno je ?e karoserija te barve vredna vsaj toliko. ;)

Samo, hej, za ta denar je res bomba. Kdo pa ve razen voznika, koliko km ima.Sedaj je komaj ulaufana dobro. Se res spla?a kupit.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri takih kilometrih in starosti je verjetno 99 % ?asa bila na AC, ohranjenost je verjetno top za tako kilometrino. Raje 4 leta in 250 k, kot pa 10 let in 150k (premalo vo?en avto).

 

edit: 65k na leto... ne bi bil rad na mestu tega voznika, verjetno niti hodit ne zna ve?. :) Vsak dan 180 kilometrov, ker so zraven dopusti, bolni?ke, prazniki, verjetno torej bli?je 250 km na delovni dan. Me prav zanima koliko izrednih stro?kov je bilo, zelo verjetno bistveno manj kot pri VWjih in derivatih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nov (bi)turbo in rabljen motor s pol manj kilometri prideta ca. 3k EUR + vgradnja... v primeru, da bi se stari motor odlo?il, da no?e ve?.

 

?e nekaj podobnega: https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=278166909&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=16800&makeModelVariant1.modelId=7&minFirstRegistrationDate=2013-01-01&pageNumber=1&scopeId=C&sfmr=false&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=DESCENDING&action=eyeCatcher&searchId=d91e3834-e015-8485-32a3-c79ba5c36eb4

 

Koliko kilometrov in ceno bi imela taka po morebitnem uvozu v SLO? Stavim na 112.000 in 17.980 EUR :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uvoz te pride 500 ? -> vsaj tolk je mene pr?u, k sm svojo pre-registriral iz ?e?ke

Turbo + vgradnja 1900 ? -> tudi to sem ?e dal skos :P

 

Pol pa se ?e vrjetn kaj najde (npr. DPF), drga? pa tudi moja je od husa, vendar je vrjetno pr njih nebi ve? kupoval.

 

Nevem pa od kod tebi 3k ? za rabljen motor in vgradnjo le tega, ni to mal mal :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nov (bi)turbo in rabljen motor s pol manj kilometri prideta ca. 3k EUR + vgradnja... v primeru, da bi se stari motor odlo?il, da no?e ve?.

 

?e nekaj podobnega: https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=278166909&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=16800&makeModelVariant1.modelId=7&minFirstRegistrationDate=2013-01-01&pageNumber=1&scopeId=C&sfmr=false&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=DESCENDING&action=eyeCatcher&searchId=d91e3834-e015-8485-32a3-c79ba5c36eb4

 

Koliko kilometrov in ceno bi imela taka po morebitnem uvozu v SLO? Stavim na 112.000 in 17.980 EUR :)

Nov (bi)turbo in rabljen motor s pol manj kilometri prideta ca. 3k EUR + vgradnja... v primeru, da bi se stari motor odlo?il, da no?e ve?.

 

?e nekaj podobnega: https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=278166909&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=16800&makeModelVariant1.modelId=7&minFirstRegistrationDate=2013-01-01&pageNumber=1&scopeId=C&sfmr=false&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=DESCENDING&action=eyeCatcher&searchId=d91e3834-e015-8485-32a3-c79ba5c36eb4

 

Koliko kilometrov in ceno bi imela taka po morebitnem uvozu v SLO? Stavim na 112.000 in 17.980 EUR :)

Ne ve? dan danes.Preveri? vin na prvem mazda servisu, tam ti izpi?e vse servise na koliko kilometrov so bili delani in kdaj. ?e pa ga preteku garancije vozi h kakemu privatniku ga pa? ne kupi?.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3k motor in turbo BREZ vgradnje. Turbo je ca. 800 EUR, seveda obnovljen ne nov. Tudi nov motor je bistveno ve?, jaz sem napisal rabljen s pol manj kilometri.

 

Alex: dovolj je takih, ki izven garancije ne servisirajo ve? na uradnem. Ali pa ?e hitreje ne ve?, ?e te recimo v tujini mali servis pride 400 EUR+ (olje, 2 filtra), mnogokrat tudi skoraj novi avti uradnega vidijo samo enkrat. Neuradni pa ne vna?ajo v servisno knjigo (ki je pri mazdi itak ni), ?e manj pa ne v Mazdino bazo. Tu je potem prilo?nost za diler?ke prevrtevalce. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3k motor in turbo BREZ vgradnje. Turbo je ca. 800 EUR, seveda obnovljen ne nov. Tudi nov motor je bistveno ve?, jaz sem napisal rabljen s pol manj kilometri.

Alex: dovolj je takih, ki izven garancije ne servisirajo ve? na uradnem. Ali pa ?e hitreje ne ve?, ?e te recimo v tujini mali servis pride 400 EUR+ (olje, 2 filtra), mnogokrat tudi skoraj novi avti uradnega vidijo samo enkrat. Neuradni pa ne vna?ajo v servisno knjigo (ki je pri mazdi itak ni), ?e manj pa ne v Mazdino bazo. Tu je potem prilo?nost za diler?ke prevrtevalce. :)

Sej zato se takih sumljivih avtov izogiba?. Sej je dovolj drugih avtov, ki imajo vse po?telano in zabele?eno. Res pa je, da se bo vedno na?el kak po?tenjak, ki bo nasedel tem prevarantom. Zato pa jaz osebno nikoli ne kupim avta od teh na?ih prekup?evalcev, ki uva?ajo in prodajajo tudi doma?e avte. Tam je res vsega.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej zato se takih sumljivih avtov izogiba?. Sej je dovolj drugih avtov, ki imajo vse po?telano in zabele?eno. Res pa je, da se bo vedno na?el kak po?tenjak, ki bo nasedel tem prevarantom. Zato pa jaz osebno nikoli ne kupim avta od teh na?ih prekup?evalcev, ki uva?ajo in prodajajo tudi doma?e avte. Tam je res vsega.

To?no to. Meni je vedno znova fascinantno, kolik ljudi se zlahka pusti nategniti in to pri pogosto drugem najdrazjem nakupu v ?ivljenju (takoj za nepremi?nino).

 

?e tako je avto zlahka jama brez dna, rabljen sploh... Da ga pa grem kupit k dilercku pa hvala lepa...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Starega kupim edino da ga dobro poznan ali pa v sanjah!

 

Ni tako hudo kot pi?e?.

Jaz ?e nikoli v ?ivljenju nisem imel novega avtomobila, pa problemom z avtom tudi ne

 

Nissan Sunny 1.6 slx letnik 87  kupil pri 85kkm, prodal pri 200kkm - ni? te?av

Honda Accord 2.0  letnik 91  kupil pri 75kkm, prodal pri  175kkm - menjava obvolanske klju?avnice

Honda CRV  2.0  letnik 02    kupil pri  15kkm  prodal pri  115kkm - ni? te?av

Honda CRV  2.2  letnik 09   kupil pri 65kkm   prodal pri  112 kkm - ni? te?av

Mazda CX-5  2.0  letnik 12  kupil pri  69kkm     ni? te?av ( mo?no trkam na les)

 

Vse avtomobile sem kupil pri lastniku na njegovem domu

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imel si torej bencinarje razen enega. To pove dosti :) Jaz sem imel te?ave edino z rabljenim dizlom (1. lastnik, redno servisiran), bencinarji so bili bp.

Jaz pa z benzinarji. ?e najve? z pe?oji.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni tako hudo kot pi?e?.

Jaz ?e nikoli v ?ivljenju nisem imel novega avtomobila, pa problemom z avtom tudi ne

 

Nissan Sunny 1.6 slx letnik 87  kupil pri 85kkm, prodal pri 200kkm - ni? te?av

Honda Accord 2.0  letnik 91  kupil pri 75kkm, prodal pri  175kkm - menjava obvolanske klju?avnice

Honda CRV  2.0  letnik 02    kupil pri  15kkm  prodal pri  115kkm - ni? te?av

Honda CRV  2.2  letnik 09   kupil pri 65kkm   prodal pri  112 kkm - ni? te?av

Mazda CX-5  2.0  letnik 12  kupil pri  69kkm     ni? te?av ( mo?no trkam na les)

 

Vse avtomobile sem kupil pri lastniku na njegovem domu

 

LP

Glej to sploh niso bili neki kilometri,verjetno pa nebi kupil pri toliko ko si ti prodal,to je ?isto druga stvar,pa da ?e niso realni. To je danes realnost pri ?u?marjih. Jaz enega ne poznam da nebi vozo nazaj in ?ravfal po 14 dneh ali pa ma mir s tem ima pa problem ?ez 3 leta z rjo! To je resnica ker imam kolega ki to po?ne in dobro vem kaj pi?em,?alostna resnica pa je ta da se lastnik sramuje povedat kake probleme ma in kolona gre dalje, oni pa si manejo roke. Je pa vse te?je zato je kolega nehal ker nima srca tako goljufat ljudi.

.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.