Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 23 urami je Slivka napisal:

Sem že naročil!

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=18277670&display=Avtodom Toyota Land Cruiser HJZ 4x4

 

Samo Loto moram še vplačat - ko zberem denar...

In pa na Lotu nato zadeti sedmico...

Verjetno bi kmalu ugotovil, da ni dovolj prostorna za vse Slivke in Slivce! :)=

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 18. 2. 2024 ob 12:21 je DonFelipe napisal:

Če jih je pa samo 500 na svetu, bi blo pa tole za kupit, kot naložbo, zapakirat v garažo in čakat, da vrednost zraste.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobra naložba ja.

 

Tak ima na Koroškem Ford prodajalec Focusa MK2 RS500 (2010).

 

Baje so bili prodani v 5 min od začetka prodaje.

Baje je cena nakupne x3 trenutno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Z M A J napisal:

Ma to je polna oprema, moraš računat da marsikater nov avto ki je višjega cenovnega razreda nima recimo led žarometov (celo s pranjem !!!) pa ogrevanja prednjih sedežev pa kombinacije sedežev z usnjem

 

Glede na situacijo na trgu je to čist pričakovana cena

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je 50keda napisal:

Pozna kdo: https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19344105&display=Nissan 350Z ? Me zanima, čemu takšna zanimiva cena napram ostalim.
 

Aja pa še to, ve kdo za kakega mehankarja v SLO, k bi se ukvarjal z 350Z?

Kaj a prodano že? Je mogla bit pa res zanimiva cena 😁

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Uf 4je rori zadaj izgleda kot da ima 1100 konjev, ne teh ubogih 110 :)

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19382519&display=Mazda MX-5

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Včeraj sem imel srečo, da sem imel za cel dan na voljo  belo cupro formentor vz5. ❤️ Z njo sem naredil okoli 400 km. Ali mi je všeč? Zelooo. Predvsem zvok, ko globoko hrope in poka ob zmanjšanju plina. Poraba? Na trenutke 1 liter /5 kilometrov. 😊 Bremze fenomenalne. Obuta je bila v nove, samo en dan stare  pnevmatike Michelin pilot sport 5. V glavnem, če bo imel kdo šanso, naj proba to izkušnjo. Ali bi jo imel?  Ne. Ker že sedaj lahko samo čakam, da pride kaka položnica. 😬
    • Še dobro, da me ne bo na dan volitev v Sloveniji in mi ne bo rabilo volit enih večjih pacientov od drugih. 😊
    • Gledam AI dirko, brez voznikov. Pa zgleda jih je že zmedel Safety car    
    • Navdušeno ugotovil, da ne potrebujem karavana ali pa prtljažnika ali prikolice, da greva s hčerko nekam kolesarit; 26 in 24-colski.   Zgolj na 26 sem odvil prednje kolo, verjetno bi šlo tudi brez tega. Gecko stroj od Hyundajca!
    • Tole je tud nenavadno kako se hitro pogodijo, da ne pride na sodišče. Če bi prišlo bi bil to en najbolj udarnih procesov proti kateremu koli podjetju in sigurno ne bi ostal neopažen.    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.