Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Mene so pri Mazdi "re?ili" nepotrebnega nakupo tako, da so mi ukinili 5-vratno izvedbo. Karavan mi je pa neumen, da bi moral skoz voziti trugo zadi, rabil bi jo pa mogo?e 3x al pa 4x letno.

a ti jo vozi? zadaj?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma men je ta podalj?ek pri karavanu tko kot ena truga pa ne una za na streho.  En brezvezen neaerodinami?en prostor, kjer ga 99,99% ?asa ne potrebuje? in je v bistvu samo dodaten stro?ek. Tako pri nakupu je v ve?ini primerov avto dra?ji, s tem tudi kasko zavarovanje in zaradi slab?e aerodinamike se pa pozna ?e pri stro?kih goriva. Torej zakaj dati prednost karavano pred 5-vratno izvedbo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma men je ta podalj?ek pri karavanu tko kot ena truga pa ne una za na streho.  En brezvezen neaerodinami?en prostor, kjer ga 99,99% ?asa ne potrebuje? in je v bistvu samo dodaten stro?ek. Tako pri nakupu je v ve?ini primerov avto dra?ji, s tem tudi kasko zavarovanje in zaradi slab?e aerodinamike se pa pozna ?e pri stro?kih goriva. Torej zakaj dati prednost karavano pred 5-vratno izvedbo.

Jest sem popolnoma istega mnenja in tudi ful grsa mi je karavanska razlicica :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa za kolesarje :D

 

 

Za to, so tudi druge resitve :) 

 

skitched-20180716-131320.jpg

 

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_8efa-20180716-131

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako kot v karavana lahko v 5-vratno dam en bicikel - ?e jih ima? pa ve? ti pa tud karavan ne pomaga kej dosti.

 

5 vratni ?e nekak gre, sedan je pa jeba :)

 

Za to, so tudi druge resitve :)

Re?itve so, ampak se bolj ziher po?utim, ?e je zadeva v avtu :)

 

post-1139-0-25310100-1531742312_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako kot v karavana lahko v 5-vratno dam en bicikel - ?e jih ima? pa ve? ti pa tud karavan ne pomaga kej dosti.

2 odrasli kolesi pogosto tovorim no3, s tem da je E46 touring vse prej kot nek pojem karavana, vsaj po globini :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Karavan je namenjen aktivno-?portni dru?ini, ki se veliko ukvarja z raznimi ?porti. Sedanka je pa bolj za stare prdce z klobukom na glavi in zobotrebcem med zobmi. Pa kak?ne ?e?ke zavesice in psi? z majajo?o glavo na zadnji polici tudi pa?ejo gor.Te oblike so pase. ?iveli karavani. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ce prtljaznik 'obremenis' zgolj 2-3x letno res ne vem zakaj sploh razmisljas o karavanu....je pa res da z leti zaradi stilskih tekmovanj med konkurenti ravno prtljaznik karavana potegne ta kratko

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa se mi zdi, da je bila Mazda6 dokaj redka s tremi izvedbami (kombi oz.karavan, sedan in 5-vratna kombilimuzina). Kak Mondeo ali Insignija bi se ?e na?la recimo v tem rangu, ostalo pa ?e vpra?anje. Trenutno spremljam trg A6 in E-klasse in tam je le klasik limuzina ali karavan in ?e najdem kaj ugodnega, se mogo?e kaj zgodi, ampak to bo spet 8 ali 9 let stara nem?ka ki?ta, ni? posebnega. No pa vsaj ne bo na kredit ali preko ? zmo?nosti.  :P

 

Ne razumem pa Mazda strategov, da ne dajo 3-ke kot kombi verzije ven, ali pa preprosto ni interesa med kupci, druga?e si ne morem razlagati.  :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam res ta jajca od dizla. Men se ko zjutraj dam kontakt, sli?i eno pretakanje kot ena voda, znotraj armature nekje. Majke mi.

Si preprican da je to avto :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj mi ni jasno: kako je lahko neznan letnik izdelave? In to v vozilu, ki je bilo v "javni upravi", ne pri nekih ?vercerjih? Prvi lastnik Slovenska vojska, drugi lastnik gasilsko dru?tvo.

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13319646

 

Je pa res, da ima, kljub neznanemu letniku izdelave, noter en krasen ?est valjni turbo-dizelski motor, kar je pa velik plus... Se bo treba en dan zapeljati do postojne na ogled...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13319646

 

Je pa res, da ima, kljub neznanemu letniku izdelave, noter en krasen ?est valjni turbo-dizelski motor, kar je pa velik plus... 

Poleg prostornega prtlja?nika je motor je edina krasna stvar pri tem avtu, vse ostalo je tak?no da ga nebi imel. Vozil 20 let slu?benega.

 

Aja, pa pri ene 100Kkm je bil treba menjat glavo motorja.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj mi ni jasno: kako je lahko neznan letnik izdelave? In to v vozilu, ki je bilo v "javni upravi", ne pri nekih ?vercerjih? Prvi lastnik Slovenska vojska, drugi lastnik gasilsko dru?tvo.

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13319646

 

Je pa res, da ima, kljub neznanemu letniku izdelave, noter en krasen ?est valjni turbo-dizelski motor, kar je pa velik plus... Se bo treba en dan zapeljati do postojne na ogled...

 

Zanimivo, po vpisu VIN kode na internet dejansko napi?e neznan letnik  :lol: 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 In to v vozilu, ki je bilo v "javni upravi", ne pri nekih ?vercerjih? Prvi lastnik Slovenska vojska, 

Ministrstvo za obrambo RS je bilo takoj "po svobodi" ena najve?jih ?vercerskih zdru?b v tem delu sveta. Tako da ni ni? ?udnega.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale mazda me resno zanima samo se nihce ne oglasi na telefon (vikend ali pa mogoce ze sla)

Kdorkoli kaj ve?

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13295643

 

Zadnja poskodba je najmansi problem (Anze).

Fotrov cinque mora v pre?o.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale mazda me resno zanima samo se nihce ne oglasi na telefon (vikend ali pa mogoce ze sla)

Kdorkoli kaj ve?

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13295643

Zadnja poskodba je najmansi problem (Anze).

Fotrov cinque mora v pre?o.....

A ni pol fotr vzel enega francoza?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni pol fotr vzel enega francoza?

Novi C3 je zamenjal pando in je glavni avto. Za drugega se gre - seicento (ne cinque) razpada (25 let staro)

 

Se vedno sta zelo v pogonu oba in kljub 70+ jima dva avta prideta prav.

 

Offtopic ampak rabljene pande, lancie itd so 2x drazje od japoncev !!! Pa s pol manj opreme. Pande pod 2000? ni, ne glede na letnik, lancia y enako....mazde 2, micre, swifti pa skorajda brez vrednosti. Zanimivo.

 

Tarca je majhen avto s prtljaznikom na strehi in skatlastim prtljaznikom. Za psa, sode, kole, mizarstvo na fu? .....:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.