Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Kdo je pa temu barval sprednji in zadnji odbijac...

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13333553

 

Ni nujno da je barvano... poglej, vsi plasti?ni deli imajo druga?en odtenek od pleha... tudi spodnji pragovi... 

 

to je velikokrat tako... tudi moj Polo je imel ?isto nov enako, ni bilo o?itno je bilo pa vidno na soncu pod dolo?enim kotom... 

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem imel isto 6ko z isto barvo in so mi ga v piko pobarvali. To je pac pomoje strihal nekdo k nezna s perlo barvo delati. Ce sem cist iskren so ga meni v prvo tudi tako pobarvali, potem sem sel pa do lak toma in je v nulo zadel odtenek. Ni bilo nobene razlike med plastiko in kovino, kot ta izgovor radi potem uporabljajo.

Se strinjam, da je neka minimalna razlika med plastiko in pa kovino ne pa tako ocitna.

Nvem no lahko da se motim, ampak meni to zgleda grozno in kot sem rekel sem imel sestko z isto barvo in niti priblizno ni bilo taksne razlike.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pr moji 6-ki so isto tkole zasrali prednji odbija? :( Pa ?e sem prav razumel prej?njega lastnika, so mu to ?e na AC cosmos delal :( 

 

Drga? pa dost ugodna cena za tole GT-jko.

 

Se pa ?udim, koliko ?asa se tale prodaja. Glede na to, da je bil oglas tudi na tem ofrumu, pa tudi cena se mi zdi ugodna, glede na letnik, opremo 4WD...
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13270817&display=Mazda%20Mazda6%20Karavan%20CD150%20AWD%20NAKAMA

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale mazda me resno zanima samo se nihce ne oglasi na telefon (vikend ali pa mogoce ze sla)

Kdorkoli kaj ve?

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13295643

 

Zadnja poskodba je najmansi problem (Anze).

Fotrov cinque mora v pre?o.....

Ne bu ne mu, oglas je pa se...ocitno dopusti

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce te mogoce zanima bo mogoce na voljo Citroen C3 1.6i, 16V SX, letnik 11/2002, prevozenih ima okoli 200.000 (nevem tocno, bi moral pogledat)... 

 

Hci dobi sredi avgusta Mazdo3 ... samo se ni cisto odlocena, ali bo sel C3 v prodajo ali ga bo zena imela zato, da bo vsaj malo vozila :) ... 

 

Zadnja slika, ki sem jo nasel na telefonu, je od marca letos :) ... 

 

skitched-20180726-102928.jpg

 

ali pa tale malo bolj frisna... bolj od dalec :) 

 

skitched-20180726-103111.jpg

 

Glede cene pa se ne vem... gledam malo na avto.net ... pa je vecina tistih 1.4 ... 1.6 so pa redke in dokaj drage :) ... Mogoce za orientacijo... bi bila tam nekje okoli 1.400? pomoje OK cena ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je zanimiv, je pa tako da bomo verjetno v septembru ce se vam ne mudi. Tale mazda je prilika ki pride pa gre. Po moje je ze sla.

 

A prtljaznik ima? To je fu?no obrtna potreba :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je zanimiv, je pa tako da bomo verjetno v septembru ce se vam ne mudi. Tale mazda je prilika ki pride pa gre. Po moje je ze sla.

 

A prtljaznik ima? To je fu?no obrtna potreba :)

 

Stresnega prtljaznika nima ... niti kljuke :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kjluko bi pa dol vzel ce bi mel.......75 let je le 75 let.....

Ampak kot sem rekel sta zelo v pogonu, Italija, morje....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pa ?udim, koliko ?asa se tale prodaja. Glede na to, da je bil oglas tudi na tem ofrumu, pa tudi cena se mi zdi ugodna, glede na letnik, opremo 4WD...

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13270817&display=Mazda%20Mazda6%20Karavan%20CD150%20AWD%20NAKAMA

 

Cena ni slaba, ampak zdaj ali je bila mogo?e kaj zaletena pa to odbije kupce ali pa je vseeno slabih 23 jurjev kar veliko za sicer malo rabljen avto in marsikdo takrat razmi?lja, da bi dal ?e kaj zraven in imel ?isto novega. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist slu?ajno sem ?el mimo in si pogledal tole Mazdico. Povr?en pogled ni opazil ni?esar, avto je super ohranjen, nikjer ni videti, da bi bil zaleten. Ni? ni spraskano, ne feltne ne barva. Notri ga ?al nisem pogledal razen skozi ?ipo ampak izgleda, da so kilometri realni saj so tudi gume temu primerno obrabljene in so originalne.

 

Je pa o?itno to ve? ali manj uvoz saj so na parkiri??u sami nem?ki avti (Predvsem VW in Audi ter BMW, pa ?e kak?en Opel se najde) vse v rangiu nekej 10 jurjev in navzgor.

 

?e pa koga zanima je ta prodaja na istem naslovu, kot je lociran Tri Krone.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist slu?ajno sem ?el mimo in si pogledal tole Mazdico. Povr?en pogled ni opazil ni?esar, avto je super ohranjen, nikjer ni videti, da bi bil zaleten. Ni? ni spraskano, ne feltne ne barva. Notri ga ?al nisem pogledal razen skozi ?ipo ampak izgleda, da so kilometri realni saj so tudi gume temu primerno obrabljene in so originalne.

 

Je pa o?itno to ve? ali manj uvoz saj so na parkiri??u sami nem?ki avti (Predvsem VW in Audi ter BMW, pa ?e kak?en Opel se najde) vse v rangiu nekej 10 jurjev in navzgor.

 

?e pa koga zanima je ta prodaja na istem naslovu, kot je lociran Tri Krone.

Cena je malo previsoka. V Nem?iji se ga da dobiti z enako opremo in podobnimi kilometri za tudi 19900?.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cena je malo previsoka. V Nem?iji se ga da dobiti z enako opremo in podobnimi kilometri za tudi 19900?.

 

 

Samo ko ga pripeljes v Slovenijo si potem nekje na istem... ali ne (davki, DMV, transport...)? Pa verjetno se da tudi pri nasi ceni se kaj pogajati :) ... Je pa potem res vseeno, ker ta je itak ze verjetno uvozen iz Nemcije, glede na naziv opreme "Nakama" ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo ko ga pripeljes v Slovenijo si potem nekje na istem... ali ne (davki, DMV, transport...)? Pa verjetno se da tudi pri nasi ceni se kaj pogajati :) ... Je pa potem res vseeno, ker ta je itak ze verjetno uvozen iz Nemcije, glede na naziv opreme "Nakama" ... 

?e je treba it nekam fajn gor v Nem?ijo (npr. skoraj do Danske), potem je to ?e res konkreten stro?ek, ker tam gor so malo druga?ne dimenzije kot iz KP do LJ it avto gledat.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je treba it nekam fajn gor v Nem?ijo (npr. skoraj do Danske), potem je to ?e res konkreten stro?ek, ker tam gor so malo druga?ne dimenzije kot iz KP do LJ it avto gledat.  :zvizga:

Ni nujno. Sem gledal enega 1100 km dale? od Kopra v Nem?ijo. . In sem izra?unal, da je najhitreje in skoraj najceneje it z avionom. Ena stran pride 200?/osebo,pa spanje najde? za 50?na dan. Recimo gorivo za nazaj pride 100?,pa avstrijska vinjeta 15,pa slovenska tedenska 15.Pa recimo,da gre? v dveh, da ti ni dolg?as.

Pride okoli 600?.Pa hrana ?e 50?.

?e vedno je ceneje kot, da ti katera od firm pripelje avto v Slo. Pa ?e avto si lahko na licu mesta ogleda?.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej pride vse skupaj okoli 650?, pa ?e ni nujno, da ti je v?e? in da se res odlo?i? zanj. Ali pa se odlo?i? za nakup, ?eprav ni vse tako, kot si ?eli?, ker si ?e toliko dal in ker nima? povratne karte za avijon...

To?no tako, recimo da gre nekdo iz Kranja nek avto gledat na Ptuj in mu ne ustreza, pa se ne odlo?i za nakup, se potem "sekira" kaj za vraga je ?el brezveze tako dale?. Nem?ija pa je malo druga?e, ?e posebej z letalom. No razen, ?e potem pri samemu sebi opravi?i?, da si pa? ?el na izlet in si se imel odli?no. Pa? stvar osebne interpretacije.  :P

 

Sem imel ogledanih par avtov na mobile.de, pa ko sem videl kam naj bi ?el na ogled (npr. Flensburg je bilo neki zanimivga, skoraj najbolj sever kar je mo?no). Ga naj kar imajo, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo...v nem?iji ni nategunov...

Kolega kupil en avto,si ga ?el ogledat in kupil...

Ko je slucajno 5 let kasneje videl na mobile, da isti tip prodaja naslednje vozilo, ga je samo zaaral in ?el ponj...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni nujno. Sem gledal enega 1100 km dale? od Kopra v Nem?ijo. . In sem izra?unal, da je najhitreje in skoraj najceneje it z avionom. Ena stran pride 200?/osebo,pa spanje najde? za 50?na dan. Recimo gorivo za nazaj pride 100?,pa avstrijska vinjeta 15,pa slovenska tedenska 15.Pa recimo,da gre? v dveh, da ti ni dolg?as.

Pride okoli 600?.Pa hrana ?e 50?.

?e vedno je ceneje kot, da ti katera od firm pripelje avto v Slo. Pa ?e avto si lahko na licu mesta ogleda?.

To je samo strosek za pot oz, transport... kaj pa dajatve (DMV,...)?

Samo...v nem?iji ni nategunov...

Kolega kupil en avto,si ga ?el ogledat in kupil...

Ko je slucajno 5 let kasneje videl na mobile, da isti tip prodaja naslednje vozilo, ga je samo zaaral in ?el ponj...

Nateguni so povsod... In kontra... pri nas niso vsi nateguni...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je samo strosek za pot oz, transport... kaj pa dajatve (DMV,...)?

 

Nateguni so povsod... In kontra... pri nas niso vsi nateguni...

Dmv pride za mazdo, ki je euro 6 in stane recimo 22000?- 327?.

Za ta denar dobi? konec 2016 letnik in prevo?enih cca 20000km.Oprema pa nakama intense(175,ro?ni menjalnik, ogrevan volan, ?iberdah... Cena nove pride v Nem?iji okoli 40000 jur?kov.

Nadalje COC(dokument o skladnosti cca 90?.

Za?asne tablice za 9 dni 125 ? in ?e nek davek 25?.To je to.

Skupaj nekje 1300?.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In to v EU kjer je pretok blaga prost, sramota.

 

Kolega v Litvi gre lahko po avto kamorkoli v EU in s kupoprodajno doma samo registrira ta avto za drobiz.

EU ki deluje.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dmv pride za mazdo, ki je euro 6 in stane recimo 22000?- 327?.

Za ta denar dobi? konec 2016 letnik in prevo?enih cca 20000km.Oprema pa nakama intense(175,ro?ni menjalnik, ogrevan volan, ?iberdah... Cena nove pride v Nem?iji okoli 40000 jur?kov.

Nadalje COC(dokument o skladnosti cca 90?.

Za?asne tablice za 9 dni 125 ? in ?e nek davek 25?.To je to.

Skupaj nekje 1300?.

 

 

Potem si pa skupaj s potnimi stroski ze zelo blizu tiste cene :) ... OK... se vedno je okoli jurja drazje... ampak sem prperican, da se da tudi pri tisti ceni se kaj narediti :) ... 

 

Sicer pa ce dam sedajl v mobile.de pogoje iskanja take, kot jih ima ta v Skofji Loki ... so cene kar primerljive ... Iskalnik najde 4 ponudbe s temi parametri (mazda6, CD150, AWD,...)

 

skitched-20180731-092031.jpg

 

skitched-20180731-092110.jpg

 

Tako, da ce ze, moras cakati res dobro ponudbo... in takoj zagrabiti... ker ce je res vse tiptop in po kriterijih, ponavadi hitro najde novega lastnika ... :P

 

 

Meni recimo veliko pomeni, da poznam zgodovino ali se bolje lastnika ... in raje za to dam malo vec, kot pa da bi zaradi par 100? nizje cene vzel nekaj bolj rizicnega ... 

 

Kot ze prej omenil Shrek... sem tudi jaz sedaj ze drugo sestico prodal istemu, kot ze prejsnjo sestico :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega je ?el v nem?ijo kupit bmwja. Ko se pripelje tja, je videl da avto ni vredu. Se odpeljal drugam in kupil nekaj bolj po sili razmer, ker je bil pa? ?e ravno tam. Seveda so ga nategnli tudi v drugem poizkusu. In to pri avtu ki je bil rabljen ?ez 30k?

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem si pa skupaj s potnimi stroski ze zelo blizu tiste cene :) ... OK... se vedno je okoli jurja drazje... ampak sem prperican, da se da tudi pri tisti ceni se kaj narediti :) ... 

 

Sicer pa ce dam sedajl v mobile.de pogoje iskanja take, kot jih ima ta v Skofji Loki ... so cene kar primerljive ... Iskalnik najde 4 ponudbe s temi parametri (mazda6, CD150, AWD,...)

 

skitched-20180731-092031.jpg

 

skitched-20180731-092110.jpg

 

Tako, da ce ze, moras cakati res dobro ponudbo... in takoj zagrabiti... ker ce je res vse tiptop in po kriterijih, ponavadi hitro najde novega lastnika ... :P

 

 

Meni recimo veliko pomeni, da poznam zgodovino ali se bolje lastnika ... in raje za to dam malo vec, kot pa da bi zaradi par 100? nizje cene vzel nekaj bolj rizicnega ... 

 

Kot ze prej omenil Shrek... sem tudi jaz sedaj ze drugo sestico prodal istemu, kot ze prejsnjo sestico :) ...

 

Jaz sem gledal na uradnem mazda servisu in prodajalec ima 5 zvezdic

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.