Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 1 minuto je Nejc1986 napisal:

8let je absolutno prestaro. Raje dodam še 3000eur in vzamem novo Dacio :)

Hmmmm zanimivo ampak Dacio za 11.000 ali pa tole ???? Ne vem no glede kaj dobiš v Dacii za 11.000 ali pa tukaj mislim da ni za razmišljat, če boš pa hotel met malo boljšo Dacio boš pa na 15.000

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je robertk6 napisal:

Hmmmm zanimivo ampak Dacio za 11.000 ali pa tole ???? Ne vem no glede kaj dobiš v Dacii za 11.000 ali pa tukaj mislim da ni za razmišljat, če boš pa hotel met malo boljšo Dacio boš pa na 15.000

V Dacii ali cliu dobim nov avto z garancijo in dejstvom,da vem da avto ni bil razbit , s prevrtenimi kilometri  ali napol vzdrževan. 

 

Zame je najboljši avto nov avto :) tako sem naredil že ko sem xsaro kupil in zelo verjetno bom tako naredil tudi v bodoče. 

 

Malo boljše Dacie za 15t pa ne rabim,ker zlahka preživim brez navigacije, kamere, alu platišč , stepway dodatkov in podobnega . 

 

To je itak neverending story, nov avto proti rabljenimu. Mi doma pač že od nekdaj delamo tako , pa četudi to pomeni da smo se 20let nazaj vozili v novi Škodi Felicii namesto v malo rabljenem Golfu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Nejc1986 napisal:

Malo boljše Dacie za 15t pa ne rabim,ker zlahka preživim brez navigacije, kamere, alu platišč , stepway dodatkov in podobnega .

Kaj pa brez klime????

WWW.DACIA.SI

Odkrijte novo vozilo Dacia Sandero - Primerjava različic novega vozila Sandero (sestavite svoj obrok, dizajn, multimedija, udobje).

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je robertk6 napisal:

Kaj pa brez klime????

WWW.DACIA.SI

Odkrijte novo vozilo Dacia Sandero - Primerjava različic novega vozila Sandero (sestavite svoj obrok, dizajn, multimedija, udobje).

 

Vem,osnovna za 10t nima klime :) ceprav kakor sem gledal je sploh ni zalogi (logično ). Seveda bi klimo imel :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Nejc1986 napisal:

Vem,osnovna za 10t nima klime :) ceprav kakor sem gledal je sploh ni zalogi (logično ). Seveda bi klimo imel :)

sigurno bo prestara ampak imaš pa še kluko za prtljažnik za kolo😉

WWW.AVTO.NET

Toyota Auris TS Hybrid 1.8..SLO VOZILO..BOGATA OPREMA.., letnik:2015,11590 EUR :: www.Avto.net ::

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala vsem  za odgovore, tudi meni se zdi ok ponudba-glede na trenutne razmere, overall pa bo avto star 10 let in ima roko na srce res precej basic opremo. Zgleda pa hudicevo lepo, zato me mika 🤠samo kaj ko na zalost videz ni vse.

Skoda, da se ne prodaja noben bencinski karavan, ki bi bil najbrz idealen zame. Se zavedam, da je treba zagrabiti priloznost, vendar se mi z avtom ne mudi in sem zato toliko bolj pikolovski in ne grem brezglavo v nakup. Dam skoraj raje jurja vec za 5 vratno razlicico-ali sploh obstaja? oz karavana s park senzorji... Potrpezljivo cakam:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je robz napisal:

Hvala vsem  za odgovore, tudi meni se zdi ok ponudba-glede na trenutne razmere, overall pa bo avto star 10 let in ima roko na srce res precej basic opremo. Zgleda pa hudicevo lepo, zato me mika 🤠samo kaj ko na zalost videz ni vse.

Skoda, da se ne prodaja noben bencinski karavan, ki bi bil najbrz idealen zame. Se zavedam, da je treba zagrabiti priloznost, vendar se mi z avtom ne mudi in sem zato toliko bolj pikolovski in ne grem brezglavo v nakup. Dam skoraj raje jurja vec za 5 vratno razlicico-ali sploh obstaja? oz karavana s park senzorji... Potrpezljivo cakam:)

Kaj pa, če vzameš 6-ko karavan-dizel? Dobiš raketo pa, še ful plača boš imel. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je robertk6 napisal:

sigurno bo prestara ampak imaš pa še kluko za prtljažnik za kolo😉

WWW.AVTO.NET

Toyota Auris TS Hybrid 1.8..SLO VOZILO..BOGATA OPREMA.., letnik:2015,11590 EUR :: www.Avto.net ::

 

Auris mi je drugače kar všeč ampak tole ne samo da je prestaro, ampak tudi sploh ni poceni . Pa nevem kaj dosti o teh hibridih in avtomatih od Toyote. Sploh pri rabljenih stvareh sem ljubitelj old schoola :)

 

aja,pa ni šans da gre kolo ja kljuko,sploh če bi imel karavana:)

pred 34 minutami je Janez007 napisal:

A ne, kot recimo ena taka zamujena priložnost (jama brez dna) decembra 2021 za 7.000 €. Ni samo čisto jasno, ali avto pije vodo namesto nafte ali poleg nafte. 😁

image.thumb.png.f39a6784b70ef05f46122a1c319b6e5a.png

 

image.png.0600381cab840d283b90f1185fd993a2.png

 

 

Za ta denar bi sam, za razliko od Alexa, raje vzel tole še 5 let starejšo bencinarko od 1. lastnika, prodajala se je novembra 2021:

slika.thumb.png.dd39d1b383a0e7530491a75f6f13be46.png

 

Ene 3 x na leto se pojavi priložnost, taki avti pa seveda gredo hitro, v nekaj dneh.

 

No,evo,zato sem pristaš novih avtomobilov. Saj vem da lahko crkne tudi  nov avto ,ampak vemo da je manjša možnost . 

 

3000eur za generalko, potem pa čez 2leti t.i. lažja okvara . Nisem vedel da pitje vode in prizig lučke za prenizek tlak olja ,spada med lažje okvare. Potem se že raje vozim z 13let staro xsaro ,ki je vredna polovice generalke na dotični šestki.

 

Je pa lepa.... Pa lepo se pelje . Ampak poznam preveč primerov,ko so se ljudje kar lepo nategnili.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je robz napisal:

Hvala vsem  za odgovore, tudi meni se zdi ok ponudba-glede na trenutne razmere, overall pa bo avto star 10 let in ima roko na srce res precej basic opremo. Zgleda pa hudicevo lepo, zato me mika 🤠samo kaj ko na zalost videz ni vse.

Skoda, da se ne prodaja noben bencinski karavan, ki bi bil najbrz idealen zame. Se zavedam, da je treba zagrabiti priloznost, vendar se mi z avtom ne mudi in sem zato toliko bolj pikolovski in ne grem brezglavo v nakup. Dam skoraj raje jurja vec za 5 vratno razlicico-ali sploh obstaja? oz karavana s park senzorji... Potrpezljivo cakam:)

WWW.AVTO.NET

Hyundai i30 Wagon 1.4 CVVT GO BRASIL, letnik:2014,7999 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

Kaj pa tole? Karavan, brez turbine, rang nižje od šestice , nizji stroški registracije in zavarovanja. Sicer ravno lep ni , grd pa tudi ne. 

 

Osebno tudi imam nekaj malega zaupanja v nakup v AH , verjetno lahko še kakšnega stotaka ali dva dobiš popusta in te skupaj z eventualnim popravilom pride krepko pod 10jurjev. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Nejc1986:

Ta strategija, da kupiš nov avto in ga zvoziš do konca, je zelo dobra. Jaz se vsakega avta po par letih naveličam, pa ni nič narobe z njim.

 

Tako da ti glede na vse zapisano priporočam naslednje:

WWW.AVTO.NET

Dacia Sandero 1.0 TCE 100 ECO-G COMFORT, letnik:2022,12290 EUR :: www.Avto.net ::

 

Pač 1.0 turbo motor, ker tisti 65-konjski SCe je totalna žalost, ta gre pa še na plin, torej se boš res ekonomično prevažal. Oprema pa že mora biti Comfort, zaradi klime.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar je pod sto ponijev je žalost tudi v malih kantah. Že tako ne preveč varen postane še nepremičnina.

 

Jaz bi tole vzel. Ni racionalen nakup sicer:bravo:

 

WWW.AVTO.NET

Saab 9-3 Sport Combi Aero 2.8 TS 304KM , letnik:2006,7900 EUR :: www.Avto.net ::

 

Popravljeno od FuManchu

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je dvorjan napisal:

@Nejc1986:

Ta strategija, da kupiš nov avto in ga zvoziš do konca, je zelo dobra. Jaz se vsakega avta po par letih naveličam, pa ni nič narobe z njim.

 

Tako da ti glede na vse zapisano priporočam naslednje:

WWW.AVTO.NET

Dacia Sandero 1.0 TCE 100 ECO-G COMFORT, letnik:2022,12290 EUR :: www.Avto.net ::

 

Pač 1.0 turbo motor, ker tisti 65-konjski SCe je totalna žalost, ta gre pa še na plin, torej se boš res ekonomično prevažal. Oprema pa že mora biti Comfort, zaradi klime.

AKCIJSKA CENA VOZILA NA ZALOGI : 13.540,00€
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je FuManchu napisal:

Kar je pod sto ponijev je žalost tudi v malih kantah. Že tako ne preveč varen postane še nepremičnina.

 

Jaz bi tole vzel. Ni racionalen nakup sicer:bravo:

 

WWW.AVTO.NET

Saab 9-3 Sport Combi Aero 2.8 TS 304KM , letnik:2006,7900 EUR :: www.Avto.net ::

 

Jp,hud je. Saabi in Volvi so mi bili od nekdaj noro všeč. Če bi izbiralo srce....

pred 29 minutami je dvorjan napisal:

@Nejc1986:

Ta strategija, da kupiš nov avto in ga zvoziš do konca, je zelo dobra. Jaz se vsakega avta po par letih naveličam, pa ni nič narobe z njim.

 

Tako da ti glede na vse zapisano priporočam naslednje:

WWW.AVTO.NET

Dacia Sandero 1.0 TCE 100 ECO-G COMFORT, letnik:2022,12290 EUR :: www.Avto.net ::

 

Pač 1.0 turbo motor, ker tisti 65-konjski SCe je totalna žalost, ta gre pa še na plin, torej se boš res ekonomično prevažal. Oprema pa že mora biti Comfort, zaradi klime.

Gre tudi ceneje , če se doplača zgolj za klimo in se zadovolji z atmosfercom, s tistim prihrankom se pa gre 2leti zapored kolesarit v Dolomite za 1teden  😎 različne potrebe in pričakovanja od avta :)

 

 Saj jaz sem se tudi včasih takoj naveličal avta in sem jih menjaval na 2leti,potem sem si pa nekega dne rekel ,da je to zgolj prevozno sredstvo in da me druge stvari bolj osrečujejo in bom raje tja dal denar (pa to ne pomeni ,da me ne rajca npr šestica ali Civic ali pa Volvo...) ; za vse pa pač ni denarja.

 

Saj bolj ko gledam cene , bolj se mi zdi da bo Xsara še kar lepo pri hiši kakšno leto... Fotr je 2leti nazaj kupil karavanskega Tipa z osnovnim bencinarjem in osnovno opremo za drobiž čez 12jurjev. Zdaj pride osnovni 5vratni 14jurjev. 

 

Cene so šle v nebo .To so tiste prave posledice korona krize,ki nas morajo skrbeti .

Popravljeno od Nejc1986
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je robz napisal:

Imam se par vprasanj za lastnike te generacije Mazde. Se mi zdi kar preskok iz 1., bolj analogne, generacije in me je kar malo strah :D

  • Kako neuporaben je tak prtljaznik? Bord in smuci grejo notri najbrz bp, kaj pa kolo? S "pravimi" prtljaznimi vrati sem v avto komot spravil 2 kolesa, tukaj najbrz no go.
  • Se da preziveti brez park senzorjev? V Lj in zivljenju v bloku, kjer je problem s parkiranjem vkljucen v najem stanovanja, najbrz kar tezko. Koliko stane naknadna vgraditev PDC zadaj
  • Kako drago je vzdrzevanje takih avtomobilov? Ce prav vidim so gume 19? Ali lahko pri takem avtu kaj zamenjam tudi sam, npr. vsaj zarnico?
  • Koliko bi realno pilo to v mestu?
  • In se za konec, kaksne hibe oz. slabe izkusnje imate s takim avtom?

 

 

Avto ima kljuko. Nosilec za dva kolesa thule, pa se pelje bp. Ko se voziš s kolesom, je nosilec v avtu. 

Park senzorji in kamera se lahko montira naknadno in ni prevelik strošek. 

Gume so 19, 17 in 16 col homologirane na moji šestici 13 letnik. V letu in pol nisem menjal žarnice. 

Poraba na 165 konjičev imam max 7 litrov, povprečje pa 6,5.

V letu in pol mi je to popoln avto. Nobene skrbi. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je FuManchu napisal:

Kar je pod sto ponijev je žalost tudi v malih kantah. Že tako ne preveč varen postane še nepremičnina.

 

Jaz bi tole vzel. Ni racionalen nakup sicer:bravo:

 

WWW.AVTO.NET

Saab 9-3 Sport Combi Aero 2.8 TS 304KM , letnik:2006,7900 EUR :: www.Avto.net ::

 

Uf kera krača. Kolk ma to kil? Pa pije zih 15 litrov al pa še več. Kdo to kupi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Šel bo v roke ljubiteljev saabov. Pije malo pod 15l, če ga normalno voziš. Poznam prejšnjega lastnika. Avto je v nulo. Težak je okoli 1600kg. Motor je Holdnov noter.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je Janez007 napisal:

Za ta denar bi sam, za razliko od Alexa, raje vzel tole še 5 let starejšo bencinarko od 1. lastnika, prodajala se je novembra 2021:

slika.thumb.png.dd39d1b383a0e7530491a75f6f13be46.png

 

Ene 3 x na leto se pojavi priložnost, taki avti pa seveda gredo hitro, v nekaj dneh.

 

Tak karavan bi bil idealen zame. Sicer imam raje manjse prostornine motorjev in nizje cene skoraj 15 let starih avtomobilov:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je Alex napisal:

Kaj pa, če vzameš 6-ko karavan-dizel? Dobiš raketo pa, še ful plača boš imel. 😉

Ce priznam, sem zadnja leta delal cca 5k km na leto, tako da je ze 6ka bencinar najbrz prevec za moje potrebe:) 3ka je najbrz bolj primerna... Trenutno se najbolj nagibam na na bencinarje do max 1.8. Zaenkrat so favoriti 6ka, 3ka in Focus. Vedno bolj pa se nagibam k ceni 5k in ne 10k. Razen, ce bi dobil res dober dil, ki bi zaobjel vse kar potrebujem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je robz napisal:

Ce priznam, sem zadnja leta delal cca 5k km na leto, tako da je ze 6ka bencinar najbrz prevec za moje potrebe:) 3ka je najbrz bolj primerna... Trenutno se najbolj nagibam na na bencinarje do max 1.8. Zaenkrat so favoriti 6ka, 3ka in Focus. Vedno bolj pa se nagibam k ceni 5k in ne 10k. Razen, ce bi dobil res dober dil, ki bi zaobjel vse kar potrebujem.

se ti za tak denar sploh splača menjati obstoječi avto oz. zakaj bi ga menjal, če ti dela in nimaš težav z njim?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je sportman333 napisal:

se ti za tak denar sploh splača menjati obstoječi avto oz. zakaj bi ga menjal, če ti dela in nimaš težav z njim?

Pomojem ne :) jaz sem na istem,pa bolj ko razmišljam,bolj vidim ,da ni nobene pametne racunice. S tem ,da jaz gledam nov avto in ne rabljenega za par jurjev.

 

Iti iz rabljenega ki ga poznaš in dwa ,na rabljenega ki ga ne poznas,samo za to ker je prvi v letih... V tem pa ne vidim nekega smisla ,razen če:

 

-je obstoječi avto premajhen

-prevec pije

-se ga navelicas 

 

Tako da jaz tudi mislim,da je pametnejše ostati na obstoječem.

 

Pri starih avtih rabiš samo asistenco in preklop v glavi,da je to samo pleh in da ji konec sveta,če crkne.:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.AVTO.NET

Fiat Tipo 1.6 Multijet Life, letnik:2022,20390 EUR :: www.Avto.net ::

 

Tole tut ni svoh zadeva, se ga pa ta dobit se za manj € s kaksno opremo manj 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.