Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Pravkar je Bini napisal:

Možno, sto ljudi sto čudi... :nevem:

Res je. Pa saj se vsak sam odloča, kaj bo počel v svojem življenju. Je prekratko, da ne bi uživali vsak dan posebej. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Alex napisal:

Itak. Za ta denar je ne bo prodal do drugega novega leta. Vredna je, tako brat bratu, kakih 18000€. Tega motorja pa res  ne mara nihče. Raje se folk pelje z avtobusom. 


Alex, tolk slaba pa ja ni 😁 Vem, sej sem tako vozu 10 let, no moja je celo imela 2 konja več (147KM) 😁 pa TE opremo 😊 Res pa je, da to ni avto za dirkat, te pa pripelje kakor želiš 😆

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto je 9/2019. Mogoče je kupil zimske in se ves čas vozil z zimskimi??? Letne pa ves čas v drvarnici. :)

 

Ta avto bi lahko zagret kupec vrednotil kot 2 leti star avto (glede na km in starost). Spomnimo se pol leta nazaj, ko so Branetovi prodali odlično M6 G145 MT karavan kovinsko sivo s Thule prečkami s cca 45.000 km letnik 12/2018 za 19.000 km. :) Vse kar je nad 22.000 € je zame za tole belo limuzino z vključenim novim setom gum preveč.

 

Recimo, da razmišljam za menjavo z M3 2018. Dobim skoraj enako barvo 👍, bolj ohranjen avto z 1/4 prevoženih km M3 👍, leto mlajši 👍, daljši in zame manj uporaben avto 👎, manj poskočen avto 👎, bolj požrešen avto 👎, dražji kasko 👎, doplačilo 10.000 € 👎 ...

 

Ker me zanima samo bel avto, imam trenutno na razpolago za približno isti denar:

- Jestovo CX-5 G194 AT letnik 2017/12 z 88.000 km (vsa oprema)

- odlično ohranjeno M6 G145 MT limuzino 2019/9 z 22.000 km (minimalna oprema)

- novo M3 G122 MT (minimalna oprema)

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Alex napisal:

Itak. Za ta denar je ne bo prodal do drugega novega leta. Vredna je, tako brat bratu, kakih 18000€. Tega motorja pa res  ne mara nihče. Raje se folk pelje z avtobusom. 

Tokrat se strinjam z Alexom. Tale šestica pa res ni vredna več kot 18 jurjev, kilometri gor ali dol. Čez pol leta bo stara 4 leta ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Janez007 napisal:

Avto je 9/2019. Mogoče je kupil zimske in se ves čas vozil z zimskimi??? Letne pa ves čas v drvarnici. :)

 

Ta avto bi lahko zagret kupec vrednotil kot 2 leti star avto (glede na km in starost). Spomnimo se pol leta nazaj, ko so Branetovi prodali odlično M6 G145 MT karavan kovinsko sivo s Thule prečkami s cca 45.000 km letnik 12/2018 za 19.000 km. :) Vse kar je nad 22.000 € je zame za tole belo limuzino z vključenim novim setom gum preveč.

 

Recimo, da razmišljam za menjavo z M3 2018. Dobim skoraj enako barvo 👍, bolj ohranjen avto z 1/4 prevoženih km M3 👍, leto mlajši 👍, daljši in zame manj uporaben avto 👎, manj poskočen avto 👎, bolj požrešen avto 👎, dražji kasko 👎, doplačilo 10.000 € 👎 ...

 

Ker me zanima samo bel avto, imam trenutno na razpolago za približno isti denar:

- Jestovo CX-5 G194 AT letnik 2017/12 z 88.000 km (vsa oprema)

- odlično ohranjeno M6 G145 MT limuzino 2019/9 z 22.000 km (minimalna oprema)

- novo M3 G122 MT (minimalna oprema)

Kako maš pa ti opremo v M3?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je NevLado napisal:

Kako maš pa ti opremo v M3?

Revolution. :) 

pred 2 urama je dvorjan napisal:

@Janez007: Za tak denar bi ti še jaz mojo M3 G194 AT, oprema Sport GS, 9/2020 s 33.000 km prodal. 😃 Pa biserno (perla) bela je!

Lahko prestavim gor svoje tablice iz M3, ker sem nanje navezan? 🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Janez007 napisal:

Lahko prestavim gor svoje tablice iz M3, ker sem nanje navezan? 🤔

 

Tablice lahko prestavis na drugo vozilo samo, ce imas "custom" tablice ... Navadne lahko samo obdrzis tiste, ki so na avtu ali vzames nove ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Jest napisal:

 

Tablice lahko prestavis na drugo vozilo samo, ce imas "custom" tablice ... Navadne lahko samo obdrzis tiste, ki so na avtu ali vzames nove ... 

Odgovor je formalno točen 👍, vendar me je zanimalo od @dvorjan nekaj drugega.

 

Recimo, če se zmeniva Dvorjan, ali lahko na AMZS v BTC urediva formalno menjavo lastništva M3 G194 AT? 😃

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Janez007 napisal:

Odgovor je formalno točen 👍, vendar me je zanimalo od @dvorjan nekaj drugega.

 

Recimo, če se zmeniva Dvorjan, ali lahko na AMZS v BTC urediva formalno menjavo lastništva M3 G194 AT? 😃

daš v uničenje obstoječe, in naročiš nove, ne vem kaj je v tem problem....če imaš tablice ki ti veliko pomenijo (kao), potem imaš tudi teh 100€ da si narediš svojo tablico........aja, mogoče jih imajo v Hofeju v akciji (sarkazen ON)....aja pa @Janez007 ne pozabi to izvesti, ko ti poteče e-vinjeta, da ne boš slučajno nekomu "šenkal" 8.99€ vrednosti e.vinjete, ker manj kot 6€ pa se ti ne splača, ker so to stroški administracije.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je scania napisal:

Lepi kilometri, in po moje realni 🙂

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 G194 AT Takumi Plus-MAX OPREMA-SLO, letnik:2018,16900 EUR :: www.Avto.net ::

 

Uf, kilometri so pa dizelski, kar dost jih ima.... 🤔Slej ko prej se bodo začeli stroški....:nevem:

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Bini napisal:

Uf, kilometri so pa dizelski, kar dost jih ima.... 🤔Slej ko prej se bodo začeli stroški....:nevem:

 

 

Ne štekam glih... nad dizlom se zgražate in zabavljate nad vzdržljivostjo pa kr lepo delajo tud 350kkm in več tukaj jih pa še 250kkm ni pa je že cmok v grlu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Boss napisal:

 

 

Ne štekam glih... nad dizlom se zgražate in zabavljate nad vzdržljivostjo pa kr lepo delajo tud 350kkm in več tukaj jih pa še 250kkm ni pa je že cmok v grlu.

Zato pa ima tako ugodno ceno..... :nevem:

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj, a je mazda začela popuste dajat? ?zmeden? 🤔 Zanimivo, pa da so to vsi G165. A ne gredo tolko v promet s temi motorji? 🤔

 

WWW.AVTO.NET

Mazda CX-5 G165 AT Attraction Plus - NA ZALOGI, letnik:2023,38990 EUR :: www.Avto.net ::

 

WWW.AVTO.NET

Mazda CX-5 G165 Newground brez BSM in PL AKCIJA -2.000.00 EUR, letnik:2023,35860 EUR :: www.Avto.net ::

 

WWW.AVTO.NET

Mazda CX-5 G165 AWD Revolution BOSE - NA ZALOGI, letnik:2023,40390 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gruntam in gruntam, kaj naj bi te kratice pomenile, pa mi ne kapne … ;) Google najde se eno “brez BSM - PLG” … 

 

AVTO.NET

Mazda CX-5 G165 Attraction Plus brez BSM - PLG, letnik:2023,36760 EUR :: www.Avto.net ::

 

Najdu… Ocitno oskubljene, ker je kao pomanjkanje delov…

 

Opomba: Vozilo nima funkcije BSM (BlindSpot Monitoring) in PLG (el.pomika prtljažnih vrat) glede na navedbe v katalogu Mazda.

 

 

WWW.AVTO.NET

Mazda CX-5 G194 AWD AT Newground - AKCIJA - NA ZALOGI, letnik:2023,41360 EUR :: www.Avto.net ::

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj v novem ceniku, ki velja od 1.2.2023 so cene ostale enake ... >> 20230201 - Mazda cenik.pdf ... :P 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.