Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je Jest napisal:

Gruntam in gruntam, kaj naj bi te kratice pomenile, pa mi ne kapne … ;) Google najde se eno “brez BSM - PLG” … 

 

AVTO.NET

Mazda CX-5 G165 Attraction Plus brez BSM - PLG, letnik:2023,36760 EUR :: www.Avto.net ::

 

Najdu… Ocitno oskubljene, ker je kao pomanjkanje delov…

 

Opomba: Vozilo nima funkcije BSM (BlindSpot Monitoring) in PLG (el.pomika prtljažnih vrat) glede na navedbe v katalogu Mazda.

 

 

WWW.AVTO.NET

Mazda CX-5 G194 AWD AT Newground - AKCIJA - NA ZALOGI, letnik:2023,41360 EUR :: www.Avto.net ::

 


Sej sem vedu, da boš ti to najdu, če ne bo drug 😉 Ok, da je pa avto za 43k€ in več brez serijskega el. odpiranja prtljažnika, pa ne bom komentiral. E moja mazda 😆

  • Všeč 4
  • Haha 1
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno fora deliverija s "pomanjkanjem" čipov. Dobiš avto brez teh funkcij.

 

Sem se pozanimal za 3ko in lahko pride po naročilu z bose ozvočenjem, brez bose ozvočenja :lol:....pa ti potem povrnejo kupnino za ozvočenje naknadno

pred 22 minutami je MazdaBoy napisal:


Sej sem vedu, da boš ti to najdu, če ne bo drug 😉 Ok, da je pa avto za 43k€ in več brez serijskega el. odpiranja prtljažnika, pa ne bom komentiral. E moja mazda 😆

Eh...to sploh še ni tak problem kokr..špegli? :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 13. 2. 2023 ob 20:01 je NevLado napisal:

Sem se pozanimal za 3ko in lahko pride po naročilu z bose ozvočenjem, brez bose ozvočenja :lol:....pa ti potem povrnejo kupnino za ozvočenje naknadno

Ja pa dajo še 500-1000€ skonto?

Če ne je to nateg, extra klase.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je FuManchu napisal:

Moraš bit pa res čez les, da tega goliča kupiš za ta denar🤣

Mogoče ga kak bmw fan kupi. Oldtimer pa to, bo fajn naložba 🙂

pred 11 urami je NevLado napisal:

?zmeden? Lej to, ko nov.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.AVTO.NET

Opel Monza 3.0 i, letnik:1985,0 EUR :: www.Avto.net ::

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 16. 2. 2023 ob 10:11 je Boss napisal:

Četrt stoletja star oskubljen mali BMW za 12 jurjev... pa folku se resno trga.

Za koliko bi ga ti prodajal, če bi imel točno takega? :)

 

Če bi jaz poznal Pahorja, bi mu posodil teh 12.000 €, da ga kupi. Potem bi mu dal še 8.000 € honorarja, da se zraven slika in da kakšno izjavo. In organiziral bi dražbo. Ni hudič, na koncu bi imel vsaj za eno novo CX-30 dobička. 😂

Popravljeno od Janez007
  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Janez007 napisal:

Za koliko bi ga ti prodajal, če bi imel točno takega? :)

 

Če bi jaz poznal Pahorja, bi mu posodil teh 12.000 €, da ga kupi. Potem bi mu dal še 8.000 € honorarja, da se zraven slika in da kakšno izjavo. In organiziral bi dražbo. Ni hudič, na koncu bi imel vsaj za eno novo CX-30 dobička. 😂

 

Emmm, kaj mam pa jez klele zraven. Nikoli nisem imel BMW-ja, ko sem prodajal svoje stare avte sem pač nastavil ceno, ki je realna in ne taka, kot nekateri oglašujejo stara jajca na avto.netu. Mislim, če prodajalec ne pokaže vsaj malo zdrave pameti mi padejo samo tri stvari na pamet:

1. noče prodat pa se samo hvali da ima BMW z malo prevoženimi

2. trola morebitne kupce in se iz njih dela norca, če ga pokličejo

3. je imela določena ustanova dan odprtih vrat na firewallu pa je nekomu uspelo oddati oglas.

 

:nevem:

 

A glede na to, da so Pahorjevo katrco prodali po taki ceni za dobrodelne namene, mora zdaj vsak s tako starimi jajci dat oglas, da hoče ceno nekje približno na tem rangu. In seveda se sklicuje na to, da če je kdo dal Pahorju 60 jurjev za staro katrcu, mu mora dat pa vsaj 12 za staro trojko.:blink:

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je FuManchu napisal:

:bravo: lep

WWW.AVTO.NET

Saab 99 gl 5 speed, letnik:1983,5500 EUR :: www.Avto.net ::

 

Lep, ta bi bil dober za ob nedeljah za kak giro. Mi je pa zanimiva cena, sem pričakoval višjo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je MazdaBoy napisal:

Lep, ta bi bil dober za ob nedeljah za kak giro. Mi je pa zanimiva cena, sem pričakoval višjo.

Bi bil ja. V tujini je se prodaja samo eden izpod 5K€. Ni trg za te avte pri nas.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Porsche Interauto mi skoz pošilja reklame za nakup novega audija 😁 Zanimivo mi je, tm pod multimedija da ima kasetofon not, a to sploh obstaja 😳

Sam pazi to, kaka cena, za 30k nov audi 😊

 

2C2D1AD0-DD13-455D-80E3-FD47735C921B.png

331B63E1-7BAE-45F1-BB11-1F84A91FE21C.png

  • Haha 1
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.