Skoči na vsebino

Mazda CX-60

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Govorimo, da je odvisno od vrste snega... in ker je pri nas tega že tako bolj malo in je v večini moker in brozgast pol vseeno velja kar pravi @FuManchu.

 

Ampak najboljši je pa kompromis, če ga seveda lahko maš - ne ena ne druga skrajnost.

33112_1.png

Napisano

Mene je poledice bolj strah kot pa mokrega snega. 🙂

Sneg vidim, led pa me pošteno prestavlja, sploh če je nepričakovan v ovinku.

 

So pa dosti bolj pobembne dobre gume, kot pa to kar meljeva. 😉

Napisano

Na poledici bodo leteli in eni in drugi - tam bi pomagali le žebljički oz. ježevke.

 

Drugače pa je... kvaliteta gum je najbolj pomembna, ampak jaz sem ti odgovoril le na tisto, ker si se vpiknil najprej in to je širina gum.

33112_1.png

Napisano

No, kar se športne vožnje po predpisih tiče...ne vem, no. Daj uporabi drajv in vozi športno... Pelji avtobus poln potnikov športno. Pelji tovornjaka športno.

Za moje pojme je to divjanje. Pa brez zamere. Ko gume cvilijo, je divjanje. Ko se ti stvari po prtljažniku vozijo sem ter tja je divjanje. Lahko je to vožnja, ko si SAM na cesti. Pa da te policaji ne dobijo...

Napisano

Tole je malo napihnjeno… Kot prvo avtobusi in kamioni niso namenjeni sportni voznji… (razen pac tam, kjer so dirke s takimi vozili)…

 

Sicer pa se da tudi z bolj dinamicno voznjo dobiti v aplikaciji Drajv oceno preko 90… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
dne 9. 2. 2023 ob 20:56 je FuManchu napisal:

Za v sneg je ožja guma (manjša feltna) boljša. 

 

To je očitno neka mestna legenda, da morajo biti za sneg manjše feltne oz. platišča. Ker v resnici to sploh ni tako. Če torej tamestni česa ne znate, pojdite vprašat kmete. Za zimske razmere pa kmete, ki so s hribov doma...

 

Platišča so različno široka. Za primer vzemimo, da ima vozilo platišče 7Jx16 H2 ET43 6x139,7. Platišče je platišče in je zgolj in samo povezava med pnevmatiko in osovino. Lahko je jekleno, aluminijasto ali iz karbonskih vlaken. In to je več ali manj to. 

 

Na to platišče pa potem montiraš pnevmatiko. Za poleti daš 225/60R16, za pozimi pa 195/70R16. Platišče pa je isto. Ista širina, isti premer, isti ET, isto število vijakov, isti razmak med vijaki, ista barva,... Skratka, platišče je isto. Samo pnevmatika je druga.

 

Torej za v sneg platišče ne igra bistvene vloge, sploh ne dimenzija. Ja, bolj prikladno je, če so platišča jeklena, ker jih verige ne poškodujejo toliko kot aluminijasta. To je pa tudi vse.

  • Všeč 3
  • Haha 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Se popolnoma strinjam.

 

Samo manjše platišče se povezuje z ožjo gumo zaradi homologacij. Za to pač razumem, kak je mislil.

Pač osnovna oprema in švoh mašina mala, ozka felna, ožja guma in bolj mesnata. Boljša ko je mašina in oprema, širša je felna, nižja in širša guma.

Napisano

Danes sem končno malo preizkusil tole novo CX-60. Kaj naj rečem - za tak denar je zame no - go. Me je prav zanimalo par stvari, ki so rak-rana na mazdah, in tudi pri tem modelu je to še vedno prisotno..in to za precej več denarja.

Je precej boljša alternativa recimo cx-5, ki je sedaj precej precej že zloščen in speglan komplet.

 

Sicer pa ja, avto je velik , čuti se veličina in seveda teža. Po slabih cestah in luknjah precej poskakuje. Zdej to bodo najbrž sčasoma kaj uredili, ali pa pa ne , kot niso uredili zlaganje ogledal, ipd..Se pa najbrž v dnevu dveh navadiš tudi na to, ampak spet, ko pogledaš cenik si misliš, zakaj bi se moral navadit, da me sedaj premetava in ruka notri?? :)

 

Vklopil sem regeneriranje na hard, in mi je kar vse skupaj nekak cukalo, plus preklop med enim in drugim motorjem je še precej precej za izboljšat. Kup nekega cukanja ipd, kar seveda za tak denar ni sprejemljivo. Vsaj zame :)

 

Zapiranje šip na vratih je slabše bolj ne-premijsko kot na moji mazdi 6 - 2017 letnik. 

 

Na AC se še vedno trese levo ogledalo - ko sem to videl, desnega niti gledal nisem kaj dosti :)

 

To je bilo v slabi urci tako na hitro.

 

Kar se pa tiče plusov - napredek je v zvočni izolaciji podvozja in zunanjega hrupa. Hrup motorja je še vedno prisoten - za moje pojme mogoče celo preveč - razen če se cel čas voziš kot penzič.

 

Ergonomija je ok, materiali tudi v redu, osrednji del s plastiko tudi zaškriplje sem in tja , ampak nič kritičnega. Zadaj nisem sedel, prostora je pa res ogromno, sploh po širini.

 

Infotainment se mi zdi precej dober, zvok ki je pa tudi dokaj pomemben pa tudi bi bil za prvo silo, čeprav spet nič posebnega. Pozabil sem pogledati, če je bil bose al ne.

 

Skratka, overall - zaenkrat še ne, mogoče nekdaj nekoč, s kakim 6 valjnim bencinarjem - če le ne bi bil preveč požrešen :)

Napisano (urejeno)

A je to normalno, CX-60, 11.500 km, pa ima voznikov sedež že raztegnjeno-zmečkano usnje (vidne vdolbine)? Za primerjavo usnjen sedež CX-5 letnik 2016 s 320.000 km. 

 

image.png

 

image.png

Popravljeno od Janez007
  • Začuden 1
  • Žalosten 1
Napisano
Pred eno uro je Janez007 napisal:

A je to normalno, CX-60, 11.500 km, pa ima voznikov sedež že raztegnjeno-zmečkano usnje (vidne vdolbine)? Za primerjavo usnjen sedež CX-5 letnik 2016 s 320.000 km. 

 

image.png

 

image.png

Se vidi,da ni tako premijski kot CX-30......😁😉

  • Všeč 1
  • Haha 6
Napisano
pred 13 urami je Janez007 napisal:

A je to normalno, CX-60, 11.500 km, pa ima voznikov sedež že raztegnjeno-zmečkano usnje (vidne vdolbine)? Za primerjavo usnjen sedež CX-5 letnik 2016 s 320.000 km. 

 

image.png

 

image.png

ODGOVOR JE JA

 

Testni avto in folk se not vsede nikome ništa, noben verjetno tudi še ni zica namazal od novega, mraz in vsedanje v bundah notri tudi naredi svoje, etc

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
Napisano
pred 21 minutami je NevLado napisal:

ODGOVOR JE JA

 

Testni avto in folk se not vsede nikome ništa, noben verjetno tudi še ni zica namazal od novega, mraz in vsedanje v bundah notri tudi naredi svoje, etc

Se ne strinjam glede vzroka. Vzrok je drugačen koncept (polnilo) sedežev, ki se kaže predvsem pri usnjenih sedežih pri modelih od 2018 naprej. Poglejte usnjene sedeže takih Mazd na mobile.de ... praktično vsi imajo vtis moške denarnice. 

  • Všeč 3
  • Začuden 1
Napisano
pred 12 minutami je Janez007 napisal:

Se ne strinjam glede vzroka. Vzrok je drugačen koncept (polnilo) sedežev, ki se kaže predvsem pri usnjenih sedežih pri modelih od 2018 naprej. Poglejte usnjene sedeže takih Mazd na mobile.de ... praktično vsi imajo vtis moške denarnice. 

To je to eko sranje od usnja, ki s"asoma izgubi elastičnost in prične razpadati. 

Ne morem si predstavljati, kako bodi izgledali sedeži v teh cx 60, ko bodo  imele 100000 km+. 

 

 

Napisano (urejeno)
pred 2 urama je Alex napisal:

To je to eko sranje od usnja, ki s"asoma izgubi elastičnost in prične razpadati. 

Ne morem si predstavljati, kako bodi izgledali sedeži v teh cx 60, ko bodo  imele 100000 km+. 

To sedišče ni eco usnje, ampak pravo napa usnje. 100%.  :) 

 

Problem je večinoma debela denarnica. 

https://www.fpaceforum.com/threads/leather-seat-issues.22026/

 

Popravljeno od Janez007
Napisano

No saj to je potrem dobro ne, si lahko predstavljate, da so tok kvalitetni sedeži, da majo spominsko peno notri. :D Še boljše se ti uleže na rit.

Napisano
Pred eno uro je Janez007 napisal:

To sedišče ni eco usnje, ampak pravo napa usnje. 100%.  :) 

 

Problem je večinoma debela denarnica. 

https://www.fpaceforum.com/threads/leather-seat-issues.22026/

 

Se prvi, da bi jaz z mojo debelo denarnico, ki jo nosim vedno v zadnjem žepu (nimam peder tašne) naredil luknjo po kakem letu v teh nobel sedežih? 🤔

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Napisano (urejeno)

Zgleda da CX-30 nima nikjer placa za denarnico.

Popravljeno od g.Wankel
  • Všeč 1
  • Haha 4

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 24 minutami je Alex napisal:

Se prvi, da bi jaz z mojo debelo denarnico, ki jo nosim vedno v zadnjem žepu (nimam peder tašne) naredil luknjo po kakem letu v teh nobel sedežih? 🤔

A zato nimaš usnja v CX-30 :D 

  • Všeč 1
  • Haha 2
Napisano

Moji v CX-5 so po petih letih taki ... not bad, not terrible :D ... 

 

image.jpeg

 

image.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 10 minutami je Jest napisal:

Moji v CX-5 so po petih letih taki ... not bad, not terrible :D ... 

 

image.jpeg

 

image.jpeg

Pri meni je znucan točno tam pri prefu :D 

Napisano
Pred eno uro je Jest napisal:

Moji v CX-5 so po petih letih taki ... not bad, not terrible :D ... 

 

image.jpeg

 

image.jpeg

Tudi dokaj zmatrano usnje. 😉

Pred eno uro je NevLado napisal:

A zato nimaš usnja v CX-30 :D 

Ne. Usnja, če le ni nujno, ne bom imel v nobenem avtu več. Ga nimam ne v 6-ki ne v cx 30. To je poleg ročnega menjalnika v obeh najboljša odločitev. 😉

pred 1 uro je g.Wankel napisal:

Zgleda da CX-30 nima nikjer placa za denarnico.

Ima. Samo ne za debelo. 😉

  • Všeč 1
  • Začuden 1

 

 

Napisano
pred 8 urami je Alex napisal:

To je to eko sranje od usnja, ki s"asoma izgubi elastičnost in prične razpadati. 

Ne morem si predstavljati, kako bodi izgledali sedeži v teh cx 60, ko bodo  imele 100000 km+. 

 

Moja izkušnja iz cx 3 (2016): po 4 letih in cca 80000km jim ni nič falilo - nega? vsake kvatre enkrat prebrisal z namenskimi robčki iz Lidl-a in to je bilo to. 

Napisano (urejeno)
pred 13 minutami je Civic napisal:

 

Moja izkušnja iz cx 3 (2016): po 4 letih in cca 80000km jim ni nič falilo - nega? vsake kvatre enkrat prebrisal z namenskimi robčki iz Lidl-a in to je bilo to. 

Samo v CX-3 si imel zelo verjetno skaj???

 

Saj drugače je to za naravno usnje normalno, da se raztegne, če je podloga mehka. V Jestovi CX-5 pa je sedež bolj trd, usnje pa zategnjen na krajših razdaljah in zato usnje še po 90.000 km dokaj lepo nategnjeno.

Popravljeno od Janez007
Napisano
pred 7 urami je Bini napisal:

@Gelipter,kako se pa kaj tvoji usnjeni sedeži obnašajo,premijsko ali tako kot v CX-60 .....🤔🥴😉

Bini...na moji cx30 so usnjeni sedeži TOP ..res jih moreš redno vzdrževat  😉😁😁..zoom zoom 😉

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Danes opravil dobrih 57km in sicer štart iz Soteske, prek Tunjic, Zaloga pri Cerkljah, Cerkelj, Olševka in Tupalič, do PREDDVORa in tam kopanje v Črnavi   Povratek prek Komende in Kamnika.   Od Tunjiške mlake proti Zalogi pri Cerkljah in Šmartnem je izredno lepa, neprometna cesta, večinoma po gozdu. Me je res navdušil predvsem ta del poti
    • Zgleda, da nekaj je spet na tej Mazdi, da pritegne,.... Po testih nekaterih je kot paket boljša kot npr. RAV4, lepša notranjost... Ko sem jo sam prvič videl, katastrofa, drugič tudi katastrofa. Pred kratkim tretjič ko sem bil na servisu pri Mazdi, pa sem si jo mimogrede še malo bolje ogledal, pa se mi sploh več ni zdela slaba, tudi notri se mi zdi kar v redu, materiali ne zgledajo tako slabo kot sem bral. Tudi ekran ni zgledal slabo, sem sedel v različici z manjšim ekranom.  Tudi Mazda vztraja da je ta veliki ekran manj moteč in lažji za uporabo in da so se pač vozniki navadili na stil pametnih  telefonov.  Tudi motor po testih je ok za normalno vožnjo in lepo usklajen s celoto.. Tako da kot kaže bo naslednja CX-30 tudi v tej smeri... Na žalost ali bomo videli in na koncu bomo verjetno navdušeni... Spremembe se pač dogajajo in ali sprejmeš ali pač ne in greš mogoče na Opla 😁  
    • Te fore,ki jih vidiš pogosto na YouTube,se raje izogibajte,če nočete,da vam zgori bajta. To je tako,kot,da bi npr. z resetom varovalke mislil,da si "zrihtal".   Ne kaže polnilec brez veze napako!!!   Tukaj samo nazaj v trgovino,in vzami drugo baterijo,ostale "operacije" kot npr. razisakava,katera celica je fuč itd,je zate brezpredmetna. Drugo je,če znaš,in imaš opremo potrebno za to,in tudi v tem primeru bi bilo smiselno le v "raziskovalne namene",ko ti je vseeno,ali bo kaj iz tega,ali bo pa "za v kanto". V tem primeru,za "raziskovanje",bi potreboval multimeter,in en res dober polnilec za analizo celic,kot je npr. Opus BT-C3100 (sem ga v tej temi že opisoval). In še v tem primeru,bi lahko le ugotovil,kaj je z baterijo narobe in zakaj...nič več!   Gre za to-to so vgrajene tako poceni celice,da stroškovno nima smisla-za 19,99€ polnilec in 2Ah baterija z 5 celicami formata 18650...ni čudno. Še vsa čast BMS-u in polnilcu,ker očitno delata,kot se spodobi....samo,če je tanajceneje vgrajeno,ni čudno,če ga kakšna celica "sračka".   Kot sem napisal-nazaj v trgovino,in naj dajo drugo baterijo,vse ostalo nima smisla,če želiš delujočo baterijo.  
    • Vedno mi vsi govorijo, kako je motor nevaren. Pa sem malo pobrskal po statistikah...      
    • Ja, pa kaj tebi ni jasno? Glej, če je v času kovida zaprl celo Evropo ... ... ... Ja, glej, zdaj je starejši in bolj izkušen in lahko Trumpa spravi v strah...    Saj se bodo našli kolesarji (v bistvu se čudim, da se še niso), ki bodo zrušili Janšo, kar pomeni, da so še močnejši od Janše. Boš videl, kako se bo Trump šele njih ustrašil. Sploh, če prideta mimo Svetlana Makarović in Milan Kučan z rdečo zvezdo na prsih...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.